عمومی

تا 1 میلیون دلار کمک بلاعوض برای سیاه و سفید و کارآفرینان اسپانیایی تبار

تا ۱ میلیون دلار کمک بلاعوض برای سیاه و سفید و
کارآفرینان اسپانیایی تبار

کارآفرینان سیاه پوست و اسپانیایی در سال های اخیر ایده های نوآورانه بسیاری را به دنیای تجارت آورده اند.

و یک سازمان تحت حمایت افراد مشهور به دنبال این کار بزرگ با یک سری جوایز است.

درباره این فرصت و موارد بیشتر بخوانید کمک های مالی مشاغل کوچک در زیر.

Black Ambition

Black Ambition یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط فارل ویلیامز تأسیس شد. که تامین مالی و جوایز را به کارآفرینان سیاه پوست و اسپانیایی تبار ارائه می کند. امسال، سازمان دو فرصت جایزه ارائه می‌کند: جایزه جاه‌طلبی سیاه و جایزه HBCU.

جایزه جاه‌طلبی سیاه با هدف حمایت از پروژه‌های نوآورانه، تا سقف ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار بودجه ارائه می‌کند، در حالی که جایزه HBCU بودجه ارائه می‌کند. به کسانی که در کالج ها و دانشگاه های تاریخی سیاه هستند. دوره درخواست در حال حاضر باز است و در ژوئن بسته می شود. سپس این سازمان نیمه نهایی ها را برای شرکت در برنامه راهنمایی و روز نمایشی جاه طلبی سیاه در پاییز امسال انتخاب می کند.

svg%3E - تا 1 میلیون دلار کمک بلاعوض برای سیاه و سفید و
کارآفرینان اسپانیایی تبار

کینگستون ARPA Grants

کینگستون، نیویورک در حال حاضر اجرای یک برنامه کمک هزینه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک از طریق تخصیص بودجه قانون طرح نجات آمریکا. این برنامه شامل بیش از ۱ میلیون دلار در مجموع وجوه است و هر کسب و کار این فرصت را دارد که تا ۱۰۰۰۰ دلار درخواست کند. کسب‌وکارها باید بتوانند اثرات منفی ناشی از همه‌گیری را برای دریافت وجوه، همراه با سایر الزامات فدرال اثبات کنند. شهر ابتدا این برنامه را ماه گذشته اعلام کرد، اما اکنون مهلت را تا ۲۴ مارس تمدید می کنند.

برنامه بازیابی کووید مشاغل کوچک Placer County

مرکز منابع تجاری Placer County در Placer County، کالیفرنیا ارائه کمک هزینه های امدادی COVID-19 تا سقف ۱۰۰۰۰۰ دلار به مشاغل کوچک محلی. این برنامه برای مشاغل در مناطق غیرشرکتی شهرستان Placer باز است. سایر الزامات شامل باز بودن حداقل از ژانویه ۲۰۱۹ و داشتن پنج کارمند یا کمتر است. دوره درخواست اکنون تا ۲۷ مارس باز است.

کمک هزینه های ARPA شهرستان جفرسون

کسب و کارهای کوچک در شهرستان جفرسون، مونتانا ممکن است واجد شرایط برای کمک‌های امدادی COVID-19. این برنامه، که از طریق قانون طرح نجات آمریکا تأمین می شود، کمک های مالی ۲۵۰۰ دلاری را به مشاغل واجد شرایطی که در سال ۲۰۲۰ وجود داشتند و به دلیل همه گیر شدن تأثیرات منفی را تجربه کردند، ارائه می دهد. این برنامه در حال حاضر در حال پذیرش برنامه های کاربردی است. و در حال حاضر پنج کمک مالی هنوز در دسترس است. وجوه بر اساس اولویت اول، با مهلت نهایی ۱ آوریل اعطا می شود.

Freeport and Rockford Building Improvement Grant

راکفورد و فریپورت، ایلینویز ارائه یک دور جدید بودجه برای کمک به کسب و کارهای محلی برای بهبود ویترین و ویژگی های بیرونی خود. این برنامه برای مشاغل واقع در مناطق توسعه مجدد افزایش مالیات مرکز شهر در هر دو شهر آزاد است. و بهبودهای مختلف ساختمان می تواند به عنوان پروژه های واجد شرایط به حساب آید. درخواست‌ها تا ۱۴ آوریل پذیرفته می‌شوند.

Haines City Accelerator

هاینز سیتی، فلوریدا راه اندازی یک برنامه شتاب دهنده جدید برای کمک به رونق کسب و کارهای جدید و موجود. شتاب دهنده شهر هاینس شامل برنامه های آموزشی، مربیگری و فرصت های شبکه ای برای استارتاپ های شهر و سایر مشاغل کوچکی است که به دنبال رشد هستند. این برنامه همچنین شامل فرصت‌های یارانه اجاره برای کمک به کسب‌وکارها برای پوشش هزینه‌های مربوط به مکان‌های تجاری‌شان است.

جدیدترین عناوین را از Small Business Trends دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: $


بیشتر در: کمک های مالی مشاغل کوچک، کمک هزینه های کسب و کار کوچک – کالیفرنیا، کمک های مالی مشاغل کوچک – فلوریدا، کمک‌های مالی مشاغل کوچک – ایلینوی، کمک هزینه های کسب و کار کوچک – مونتانا، کمک هزینه های کسب و کار کوچک – نیویورک

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی