عمومی

5 نکته برای مدیریت تعارض زمانی که با خود کار می کنید قطب مخالف

۵ نکته برای مدیریت تعارض زمانی که با خود کار می کنید
قطب مخالف

برونگراها و درونگراها عمیقاً متفاوت هستند. برون گراها با بودن در کنار افراد دیگر شارژ می شوند در حالی که درونگراها اجتماعی شدن را پیدا می کنند تخلیهو انرژی خود را با زمان تنهایی بازیابند. این تفاوت ها می تواند برخی از زوج ها را دیوانه کند، اما برای آنهایی که می توانند با هم کار کنند، ترکیب نقاط قوت آنها می تواند نتایج باورنکردنی را به دست آورد – نتایجی که آنها هرگز نتوانستند به آنها برسند. متعلق به.

تضادهای موفق تفاوت های خود را تصدیق می کنند و از آنها برای به چالش کشیدن یکدیگر استفاده می کنند. آن‌ها می‌پذیرند که تصمیم‌ها با تضاد می‌آیند و این تعارض طبیعی، طبیعی و ضروری است – آنها می‌دانند که اختلافات راه را برای یک نتیجه موفق باز می‌کند. این متضادها درک می کنند که اجتناب از تعارض، از سوی دیگر، تنش ایجاد می کند و آنها را از دستیابی به راه حل های ابتکاری و خلاقانه.

فرانسیس کریک زیست‌شناس این را به خوبی گفت: “ناقوس مرگ برای همکاری واقعی ادب است.”

هنگامی که افراد متضاد درون‌گرا و برون‌گرا با هم کار می‌کنند، می‌توانند کارهای خارق‌العاده‌ای را با بیرون کشیدن بهترین تفکر از یکدیگر انجام دهند، مانند ترکیب دو مغز در یک مغز. اما آنها باید مایل باشند که “نبردها را به راه بیندازند” تا جهان از نتایج نبوغ آنها بهره مند شود.

جنیفر بی. کان‌ویلر، نویسنده نابغه مخالفان، این شش استراتژی را برای کار از طریق درگیری و مدیریت اختلافات با طرف مقابل به اشتراک می گذارد:

۱٫ تفاوت های انرژی را به خاطر بسپارید.

بپذیرید که انرژی درونگرای شریک زندگی شما ممکن است به دلیل زمان زیاد مردم کاهش یابد یا همکار برونگرا شما ممکن است در طول درگیری بیش از حد هیجان زده شود. در طول درگیری و استرس، ما در نقاط قوت خود اغراق می کنیم. به عنوان مثال، ممکن است به عنوان یک برون گرا با صدای بلند و بیشتر صحبت کنیم یا به عنوان یک درون گرا به درون خودمان عقب نشینی کنیم. در برابر تمایل به تقویت صفات طبیعی خود مقاومت کنید. گاهی اوقات یک تایم اوت بهترین راه حل است که به شما کمک می کند دوباره جمع شوید و دوباره گرد هم بیایید و آماده باشید تا با ذهنی روشن درگیر شوید. وقفه ها یا چند لحظه سکوت را در نظر بگیرید تا به سمت یک وضوح حرکت کنید.

jim rohn one year success ad - 5 نکته برای مدیریت تعارض زمانی که با خود کار می کنید
قطب مخالف

۲٫ آنچه را که نیاز دارید به آنها بگویید.

می‌توانید پایه‌ای را برای ارتباط واضح تنظیم کنید وقتی “نبردها را آغاز می کنید”. به شریکتان بگویید که دقیقاً چه می خواهید و به چه چیزهایی نیاز دارید تا از شعله ور شدن عاطفی جلوگیری کنید. اگر می خواهید یک فضای خصوصی برای کار پیدا کنید، به آنها بگویید. اگر نیاز دارید افکار خود را بیان کنید، این را بگویید. ذهن خوانی در اینجا کار نمی کند.

۳٫ بحران ها را با هم مدیریت کنید.

هنگامی که یک بحران اجتناب ناپذیر رخ می دهد، سر خود را کنار هم بگذارید و راهی برای عبور پیدا کنید. این اغلب به این معنی است که از شریکی در جفت استفاده کنید که برای حل مشکل موجود مناسب تر است. پیدا کردن راه حل منطقی ممکن است مناسب شما باشد، در حالی که نقطه قوت طرف مقابل شما ممکن است به منبع و انتشار وضعیت باشد.

۴٫ شخص ثالث را بیاورید.

گاهی اوقات وقتی به بن بست می رسید، هیچ بحثی جواب نمی دهد. بهترین اقدامی که می‌توانید انجام دهید این است که یک حزب بی‌طرف، یک فرد خارجی هدفمند را وارد کنید تا از تنش عبور کند، به شما کمک کند گیر نکنید و راه برد-برد را پیدا کنید به جلو.

۵٫ راه بروید و صحبت کنید.

مکالمه خود را به خارج از درهای دفتر خود منتقل کنید. بیان ایده‌های آن‌ها ممکن است به برون‌گراها کمک کند، در حالی که قدم زدن در اطراف می‌تواند به آنها کمک کند به وضوح درباره موقعیت آنها. افراد درونگرا احتمالاً به سرعت آرام پاسخ می دهند. آنها همچنین احتمالاً با عدم تمرکز بر برقراری تماس چشمی و سایر رفتارهای گوش دادن به چهره، انرژی خود را حفظ می کنند. وقتی با بلند شدن و حرکت به آب می‌دهید، ایده‌های جدیدی پدید می‌آیند و راه‌حل‌ها را با هم خواهید دید.

هر چه موقعیت در مخاطرات بالا بیشتر باشد، برای طرف مقابل مهمتر است که به عنوان یک تیم متمرکز بر نتیجه، “نبردها را به راه بیندازند”.

این مقاله در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شده و به روز شده است. عکس از fizkes/Shutterstock

d24faf45c4f4cc900dc144441c1638e3?s=100&d=mp&r=g - 5 نکته برای مدیریت تعارض زمانی که با خود کار می کنید
قطب مخالف

جنیفر بی. کان‌ویلر، دکترای تخصصی حرفه‌ای سخنوری، نویسنده پرفروش و سخنران اصلی جهانی است که معروف به “قهرمان درونگراها”. علاوه بر آخرین کتاب او، نابغه مخالفان، او دو کتاب پرفروش در مورد افراد درونگرا نوشته است (Less. جنیفر با صدها سازمان از جمله GE، CNN، NASA و CDC کار کرده است. او یکی از اعضای هیئت علمی بسیار معتبر انجمن مدیریت آمریکا است و در Forbes، TIME، Fortuneو The Wall Street برجسته شده است. مجله. تعهد جنیفر به افراد درونگرا از روزی شروع شد که او با یکی از آنها ازدواج کرد. از آن زمان، او به سازمان‌ها کمک می‌کند تا درون‌گراها را در تیم‌های خود ارزش قائل شوند و به افراد درون‌گرا کمک کرد تا با اطمینان به سمت‌های رهبری قدم بگذارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی