عمومی

گزارش جدید: بیش از نیمی از آمریکایی‌ها فکر می‌کنند محل کار مشکل شکاف دستمزد جنسیتی دارد

گزارش جدید: بیش از نیمی از آمریکایی‌ها فکر می‌کنند
محل کار مشکل شکاف دستمزد جنسیتی دارد

کارمندان در مورد نگرانی های خود در مورد شکاف دستمزد و تمایل خود به افزایش شفافیت دستمزد، به خصوص که شکاف دستمزد جنسیتی راکد مانده است. در طول دو دهه گذشته، طبق تحقیقات Pew .

با ارائه قوانین جدید در سراسر کشور برای تقویت شفافیت پرداخت< /a> و کارمندان بیشتری که شروع به بحث در مورد غرامت در محل کار می کنند، بهتر می توانیم بفهمیم چه چیزی برای نیروی کار امروزی کار می کند — و چه چیزی کار نمی کند.

در واقع، یک گزارش جدید از beqom نشان داد که نیمی از آمریکایی ها (۵۱٪) معتقدند محل کار آنها با اختلاف دستمزد جنسیتی مشکل دارد که ۱۲۱٪ نسبت به چهار سال قبل افزایش یافته است. رهبران شرکت اکنون با شناسایی و رسیدگی به مسائل پرداخت منصفانه از طریق افزایش ارتباطات، اعتماد و شفافیت مواجه هستند.

اقدام معنادار

از آنجایی که شکاف دستمزد برای مدت طولانی در نیروی کار وجود داشته است، بسیاری از کارمندان صبر خود را با کارفرمایان از دست می دهند. آنها می‌خواهند برای سازمان‌هایی کار کنند که گام‌های معنادار و فعالانه‌ای در جهت از بین بردن نابرابری‌های موجود برمی‌دارند. با علم به این که فقط ۵۱٪ از آمریکایی ها فکر می کنند که کارفرمای آنها پر کردن شکاف دستمزد جنسیتی را جدی می گیرد و کمتر از نیمی (۴۳٪) معتقدند اقداماتی که کارفرمای آنها برای کاهش شکاف دستمزد انجام می دهد مؤثر است، بسیاری از کارفرمایان در حال تجدید نظر در استراتژی جبران خسارت خود هستند.

< برای اثبات اینکه رهبران ارشد اقدامات سریع و تاثیرگذار انجام می دهند، باید یک برنامه واضح ارائه کنند که دقیقاً آنچه را که برای رفع شکاف های بالقوه پرداخت انجام می دهند، فهرست کند. شرکت‌ها می‌توانند با افشای اندازه‌گیری‌های فعلی شکاف دستمزد، اصلاح شیوه‌های استخدام، و تعدیل حقوق کارمندان زن، اعتماد قوی‌تری با کارگران خود ایجاد کنند.

تانیا یانسن، یکی از بنیانگذاران beqom، گفت: «از آنجایی که کارفرمایان برای کاهش شکاف های حقوقی جنسیتی در سازمان خود تلاش می کنند، می توانند برابری بیشتری را برای زنان ایجاد کنند که از همان ابتدا در فرآیند استخدام و استخدام شرکت می کنند. «با استخدام زنان بیشتر و تجهیز آنها به فرصت‌های آموزشی و آموزشی مناسب، این زنان شانس بیشتری برای پیشرفت شغلی و کسب نقش‌های رهبری دارند.»

از شفافیت پرداخت ملی حمایت کنید. قوانین

از آنجایی که ایالت هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک قوانین جدیدی را برای شفافیت حقوق ارائه می کنند، کارمندان در سراسر کشور حمایت خود را از قوانین مشابه ابراز کرده اند. در واقع، تقریباً سه چهارم (۷۳ درصد) آمریکایی‌ها معتقدند که قوانین ملی شفافیت پرداخت‌ها می‌تواند به کاهش شکاف پرداخت کمک کند. علاوه بر این، طبق PayScale، در سال ۲۰۲۳، تخمین زده می‌شود که از هر ۴ آمریکایی ۱ نفر در مکانی که تحت قوانین شفافیت پرداخت است.

با افزایش محبوبیت شفافیت پرداخت، تعجب آور نیست که بیش از نیمی (۵۸٪) از آمریکایی‌ها می‌گویند که باید قانونی وجود داشته باشد که شرکت‌ها را موظف کند تفاوت‌های حقوقی جنسیتی خود را افشا کنند. اکنون، کارفرمایان باید خود را برای قوانین جدید بالقوه آماده کنند و سطوح فعلی شفافیت پرداخت و هرگونه نابرابری یا تعصبی را که ممکن است در حال حاضر در سازمانشان وجود داشته باشد، تجزیه و تحلیل کنند.

شفافیت بیشتری لازم است< /h2>

همه‌گیری و سایر مشکلات اقتصادی، تفکر کارمندان را در مورد شغل و غرامت تغییر داده است. برای مثال، همه‌گیری (۵۶%) و افزایش تورم (۵۸%) کارمندان بیشتری را بر آن داشت تا با همکاران خود در مورد غرامت صحبت کنند.

در حالی که یک انگ منفی هنوز در مورد صحبت های مربوط به حقوق در اداره وجود دارد، کارمندان بیشتری باز هستند. در مورد حقوق و دستمزدشان در میان خودشان بحث کنند و هدفشان شکستن این مفهوم باشد. اکنون، همانطور که اکثر آمریکایی ها (۶۸٪) اذعان می کنند که مایلند در شرکتی کار کنند که شکاف دستمزد جنسیتی را فاش می کند، کارمندان می خواهند با رهبران خود گفتگو و شفافیت بیشتری داشته باشند.

«اگر کارفرمایان برای از بین بردن ننگ پیرامون بحث غرامت تلاش نکنند، سازمان‌ها نمی‌توانند شفافیت حقوق واقعی داشته باشند. کارفرمایان می توانند با صحبت آشکارتر در مورد استراتژی پرداخت سازمان خود در جلسات کارکنان یا در جلسات انفرادی اطمینان حاصل کنند که با کارکنان خود همسو هستند و از سردرگمی یا بی اعتمادی دوری می کنند.”

اکنون که می دانیم تعداد فزاینده ای از کارمندان نگران شکاف دستمزدها و نابرابری هایی هستند که در محل کار حاکم است، اکنون زمان آن است که کارفرمایان در مورد اقدامات خود برای پر کردن این شکاف ها جدی باشند. کارفرمایان می توانند از طریق گفتگوهای بازتر در مورد پرداخت و استراتژی پرداخت سازمان، و همچنین هرگونه نابرابری موجود در پرداخت و نحوه رفع آنها، حس بیشتری نسبت به پرداخت عادلانه در سازمان خود ایجاد کنند که منجر به اعتماد بیشتر با کارکنان و افزایش اعتماد به نفس می شود. محل کار عادلانه.

نظرات بیان شده در اینجا توسط Inc.com ستون نویسان متعلق به خودشان هستند، نه متعلق به Inc.com.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی