کسب و کار

شغل آمبولانس چیست و یک راننده آمبولانس چه وظایفی دارد؟

آبرند: شغل آمبولانس معمولاً برای شرکت های آمبولانس خصوصی و بیمارستان هایی که بیماران مجروح و غیر سرپایی را حمل می کنند، کار می کنند. تکنسین های شغل آمبولانس در بارگیری و تخلیه بیماران از وسیله نقلیه کمک می کنند و ممکن است نیاز به کمک های اولیه باشند. بین حمل و نقل بیمار، رانندگان می توانند در مراکز درمانی که به آنها اختصاص داده شده وظایف خود را انجام دهند.

آنها باید بتوانند با خیال راحت و سریع خیابانهای شلوغ را پیمایش کنند، بدون اینکه مخاطب را برای حمل و نقل عمومی یا بیمار به خطر بیندازند. رانندگان باید اطمینان حاصل کنند که وسیله نقلیه به اندازه کافی سوخت، نگهداری، تمیز، بهداشتی و به صورت کافی مجهز به تجهیزات پزشکی است. آنها باید از تحمل بدنی خوبی برخوردار باشند و ممکن است نیاز به بلند کردن روزانه بیماران باشند.

معمولاً تکنسین های اورژانس (یا EMT) مورد استفاده قرار می گیرند برای شغل آمبولانس و اینگونه مشاغل انتخاب می شوند، تکنسین های آمبولانس به سه سطح EMT-Basic ، EMT-Intermediate و پیراپزشکی تقسیم می شوند. آنها به ۹۱۱ خواستار دریافت کمکهای اضطراری، ارزیابی شرایط بیماران، مراقبت و حمل و نقل به مراکز درمانی پاسخ می دهند. برخی از ساعات شبانه و آخر هفته ضروری است به طوری که تکنسین ها در طول شبانه روز در دسترس هستند.

تکنسین های سطح پایه نیاز به آموزش های اساسی در پزشکی اورژانس پاسخ اول دارند، در حالی که تکنسین های سطح بالاتر به آموزش پیشرفته تری نیاز دارند.

شما به طور معمول در هفته ۳۷٫۵ ساعت انجام می دهید که می تواند از در شب ها، آخر هفته ها و تعطیلات عمومی تشکیل شود. شما ممکن است برای کارهای اضافی آماده به کار و در هنگام تماس، به خصوص در مناطق دور افتاده، مورد نیاز باشید. فرصت های شغلی انعطاف پذیر مانند کار نیمه وقت یا اشتغال زایی ممکن است در دسترس باشد.

تحصیلات لازم برای شغل آمبولانس

دیپلم دبیرستان یا معادل آن

مجوز و / یا گواهینامه:

گواهینامه دوره عملیاتی وسیله نقلیه اضطراری (EVOC) و تأیید ویژه در گواهینامه رانندگی دولت ممکن است در برخی کشورها مورد نیاز باشد.

مهارت های مورد نیاز

ارتباط کلامی و کتبی، تفکر انتقادی، تصمیم گیری، رانندگی ایمن، گوش دادن فعال، حل مسئله، نقشه برداری و مهارت های ناوبری. دانش نرم افزار پردازش کلمه، صفحه گسترده و ایجاد نقشه؛ تخصص سیستم موقعیت یابی جهانی؛ استقامت جسمی؛ گواهینامه معتبر راننده

و همچنین بیشتر بخوانید: 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی