عمومیمقالات

ساخته شده، متولد نشده است؟ چگونه نسل جدیدی را پرورش دهیم رهبران

ساخته شده، متولد نشده است؟ چگونه نسل جدیدی را پرورش دهیم
رهبران

تمرین‌های فوتبال را در خیابان تمرین می‌کنید، تمام شب را بیدار می‌مانید و به تکمیل یک پروژه علمی نمایشگاهی کمک می‌کنید و برای ستاره‌های آینده خود برای مربی بازی پرداخت می‌کنید. آیا شما نیز علاقه مند به ایجاد و تشویق مهارت های رهبری جوانان در زندگی خود هستید؟ در اینجا چند قدم ساده برای پرورش رهبران و مزایای انجام این کار در مراحل اولیه وجود دارد.

نیاز به پرورش رهبران خوب

نوآوری برای حل مشکل مشکل اجتماعی، ایجاد محصولی که باعث شادی می شود یا معرفی فرآیندی که زندگی میلیون ها نفر را آسان می کند: جهان به رهبرانی نیاز دارد برای پرورش ایده ها، انگیزه دادن به سایر کارمندان و الهام بخشیدن به عظمت. و آموزش این مهارت‌ها به جوان‌ترین اعضای جامعه سال‌ها به آن‌ها فرصت می‌دهد تا به رهبران قوی تبدیل شوند.

برت گیزر ساکن شیکاگو، پدر دو فرزند (گریس، ۵ و چارلی، ۲۰ ماهه) و رئیس است. جستجوی پولی برای Crossmedia. در این سال تحصیلی، گیزر و همسرش بازخورد مثبتی از معلمان گریس دریافت کردند که چگونه ویژگی های رهبری خوب را نشان می دهد< /a>، حتی در سن کمش.

گیزر می‌گوید: «آنها به ما گفتند که مراقب بچه‌های کوچک‌تر کلاس است، مطمئن می‌شود که همه از قوانین پیروی می‌کنند و دوست خوبی هستند.

این نه تنها غرور را به گیزرها القا می کند، بلکه نشان می دهد که گریس در حال نشان دادن چیزهایی است که در خانه در کلاس درس خود می آموزد.

«من و همسرم می دانیم که بچه هایمان هرگز نخواهیم داشت. عالی باش؛ با این حال، کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که پایه‌ای مثبت برای رشد فرزندانمان به عنوان یک دوست، دانش‌آموز و عضوی از جامعه ایجاد کنیم.

گیزرها قطعاً با رویکرد خود به تربیت، به دنبال چیزی هستند. رهبران با توجه به این مقاله فوربس که توسط HEC Paris Insights نوشته شده است، “مهارتهای غیرشناختی القا شده در جوانترین سنین” به وضوح نشان دهنده پیوندهای مثبت بین همکاری در سطح اجتماعی و ایجاد محیطی از اعتماد متقابل است. یادگیری در مورد مزایای پشتکار، ابتکار و مسئولیت زمانی که زیر ۱۰ سال به طور مستقیم به مشاغل موفق کارآفرینی و تجاری کمک می کند.”

این مقاله در مورد مطالعه طولی-تجربی مونترال، که در سال ۱۹۸۴ آغاز شد و بر چگونگی اجتماعی تمرکز داشت، بحث می کند. مربیگری مهارت‌ها بر رفتار پسران مهدکودکی با وضعیت اجتماعی-اقتصادی پایین تأثیر گذاشت. نتایج این مطالعه که در اوایل دهه ۲۰۰۰ منتشر شد، نشان داد که «این برنامه به طور متوسط ​​حمایت اجتماعی سالانه را تقریباً ۴۰ درصد کاهش داد. نرخ وابستگی اجتماعی و جنایت را با اعداد دو رقمی کاهش داد. نتایج مثبتی مانند اشتغال، ترکیب خانواده، عضویت در گروه، هزینه های تحصیل، آموزش، کمک های خیریه و حتی احتمال ازدواج را افزایش داد.

اما دقیقاً چگونه می‌خواهید رهبران را پرورش دهید؟

مکالمات ساده می‌تواند پاداش‌های بزرگی به همراه داشته باشد

گیزر گفت: ویژگی‌های شخصیتی کلیدی که یک رهبر خوب باید داشته باشد، همدلی، صداقت، شجاعت، احترام و چابکی یادگیری است. او و همسرش این ویژگی ها را در طول بحث با دخترشان در ذهن نگه می دارند. “ما با گریس در مورد اقدامات او و پیامدهای آن صحبت می کنیم.”

این مکالمات برنامه ریزی شده یا رسمی نیستند – فقط به اشتراک گذاری اطلاعاتی است که به طور معمول تقویت می شود.

“آنها برنامه ریزی شده یا رسمی نیستند. گیزر توضیح می‌دهد که هنگام پیاده‌روی به مدرسه و بازگشت او به سمت فعالیت‌های بعد از مدرسه، در هنگام شام و زمان خواب یا زمانی که او دچار مشکل می‌شود، اتفاق بیفتد. تجربه

گیزر و همسرش هر دو در تبلیغات و بازاریابی دیجیتال کار می‌کنند و در معرض انواع سبک‌های مدیریتی و ارتباطی قرار گرفته‌اند که در فلسفه رهبری آن‌ها نقش دارد.

«در کنار رهبران بزرگ بودن. گیزر توضیح می‌دهد که همراه با ویژگی‌های شخصیتی که خانواده‌ام برای آن‌ها ارزش قائل هستند (همدلی، احترام و چابکی یادگیری)، ما را قادر می‌سازد تا آن ویژگی‌های مثبت را در سبک مدیریت خودمان به کار ببریم.

بنابراین به رهبران خود فکر کنید. در طول حرفه خود با او کار کرده ام. چه درس هایی را می خواهید به فرزندان خود منتقل کنید، و ترجیح می دهید چه سبک هایی را پشت سر بگذارید؟

نکات ویژه برای تربیت رهبر

فراتر از صحبت کردن با فرزندانتان، MomJunction موارد عملی ارائه می کند ایده‌هایی برای پرورش رهبران، که برخی از آنها از مقاله افزونه PennState با عنوان «رهبری و کودکان”:

  • نمونه سازی خوب
  • به اشتراک گذاری داستان های اخلاقی برای کمک به آموزش درس
  • آموزش مسئولیت پذیری در قبال اعمال خود
  • مشاهده و تصدیق مواقعی که فرزندتان رفتار شجاعانه از خود نشان می‌دهد
  • فرصت‌هایی برای تصمیم‌گیری‌های کوچک در اختیار او قرار می‌دهید
  • آموزش مشارکت در همکاری گروهی 
  • <«[تشویق] آنها برای کشف علایقشان»

  • «[تشویق] مهارت های ارتباطی خوب و حل مسئله»
  • توسعه «بازی های تیم سازی، وظایف حل مسئله و گنجینه» بازی‌های شکار» برای تقویت مهارت‌های رهبری
  • معرفی فعالیت‌های هنری برای نشان دادن پیام‌های کلیدی و ایجاد مهارت‌هایی مانند «ایجاد یک کلاژ با موضوع رهبری و داشتن یک پیام قوی، طراحی رقص با هم یا شرکت در نقش بازی مربوط به رهبری.”

عکس توسط fizkes/Shutterstock

Jill McDonnell 150x150 - ساخته شده، متولد نشده است؟ چگونه نسل جدیدی را پرورش دهیم
رهبران

جیل مک دانل نویسنده محتوا و ارتباطات اهل شیکاگو است. حرفه ای. او دارای مدرک لیسانس در روزنامه نگاری مجلات از دانشگاه میسوری-کلمبیا و مدرک کارشناسی ارشد در روابط عمومی و تبلیغات از دانشگاه دی پاول است. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک رمان هیجان انگیز روانشناختی است.

منبع : www.success.com
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی