عمومی

چگونه در شرایط عادی جدید پیشرفت کنیم

چگونه در شرایط عادی جدید پیشرفت کنیم

آسان نبوده است، اینطور نیست؟ این راه به سوی تولد چیزی و کمک به رشد و بلوغ و موفقیت آن است. این به ویژه این روزها صادق است، که هر ماه که می گذرد، به طرز نگران کننده ای، کمتر شبیه یک ناهنجاری ناشی از بیماری همه گیر و بیشتر شبیه یک شیوه زندگی به نظر می رسد.

و با این حال، این شما را متوقف نکرد. به اوج رسیدی شما یک ۲۰۲۲ هستید. ۵۰۰۰ برگزیده. به BlockFi، شرکت شماره ۱، تبریک و درود می‌گویم. به کیتروم، با دفاتری در اوکراین؛ به SnapNurse انقلابی؛ به مهندسی کاستیلو، و به همه افراد دیگر در این صفحات یا کسانی که در ماه های گذشته با آنها صحبت کرده ام و حتی تعداد بیشتری از شما در Inc.com پیدا می شوند.

من می دانم که تلاش شما برای رسیدن به این مکان، به ۰٫۰۷ درصد برتر از همه مشاغل، فقط توسط انجمن. من راه آسان را در پیش گرفتم، سه یا چهار سال پیش از تلاشم برای کارآفرینی موفق دست کشیدم و مسیری را در پیش گرفتم که من را به سکان هدایت Inc. رساند، اما پس از آن، در با صحبت کردن با خیلی ها، داستان های شما را یاد گرفتم، آنها را به دل گرفتم. شروع های سخت، لحظه های شک، شب های تاریک بی خوابی فقط برای بیدار شدن و رانندگی به جلو در روشنایی روز. من هوش و ذکاوت شما و امتناع شما از دست کشیدن از فرزندتان را تحسین می کنم، هر چقدر هم که این احتمال طولانی باشد.

واقعا، تنها چیزی که برای من قابل مقایسه با کاری است که شما انجام داده اید پسرم است، یک پسر ۱۱ ساله به نام لوکا. می دانم، مقایسه کردن یک تجارت با یک کودک ممکن است دیوانه کننده به نظر برسد، اما از خود بپرسید که آیا واقعاً تصادفی است که بسیاری از کسب و کارها شروع به کار در انکوباتور می کنند؟ یا اینکه یک نوزاد تازه متولد شده چیزی از حداقل محصول قابل دوام است؟ در واقع، از IUI و IVF، شروع لوکا مانند هر کسب و کار نوپایی سخت بود. اما پس از یک کار طولانی و مدتی در NICU و چند سال پر از دست انداز، او سرانجام به آن جهش سریع رشد دست یافت.

اخیراً، من لوکا را برای اولین رقص مدرسه اش رها کردم، رقصی که نه برای قرار ملاقات بلکه برای جشن گرفتن — بسیار شبیه آنچه در پایان هر کنفرانس و جشن ۵۰۰۰ Inc. رخ می دهد. عصبی بود، اما تلفن داشت و می‌دانست اگر می‌خواهد برود، به من پیام بدهد. حدود ۹۰ دقیقه بعد صدای پینگ تلفن را شنیدم. اوه اوه، فکر کردم و بعد نگاهی به پایین انداختم.

“احساس خوبی دارم، خیلی سرگرم کننده است!”

شاید این احساس را بدانید؟

چه زمانی من رسیدم تا او را ببرم، او مانند عرق بند دور سرش چوب های درخشان بسته بود، که توسط یک دوجین دختر احاطه شده بود – کلاس ششم نیز، نه کلاس پنجمی مانند او – و من حتی به خاطر تلاش هایم به عنوان یکی از آنها تجلیل دریافت کردم. از بنیانگذاران او یکی از دخترها گفت: “اوه، تو بابای لوکا هستی؟ او بچه خوبی است. کمی کوتاه قد اما بچه خوبی است. باید به این که او را چگونه بزرگ کردی افتخار کنی.”

حالا من شما را کوتاه نمی گویم، اما همانطور که در این شماره ۵۰۰۰ را جشن می گیریم و برای جشن جشن خود آماده می شویم، پیشنهاد می کنم هر چیزی که ارزش داشته باشد ارزش دارد. مبارزه ای که با آن همراه است، و من با آن دانش آموز کلاس ششم موافقم: شما باید افتخار کنید.

همه اینها برای بگو، این رقص است، هر چند طولانی و با هر روشی که برای رسیدن به اینجا لازم باشد. باشد که شادی‌آور باشد و شامل نسخه بستنی‌ها و چوب‌های براق و تمجید از طرفداران شما باشد.

۵۰۰۰ شرکت بیشتر شرکت را کاوش کنیدgif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چگونه در شرایط عادی جدید پیشرفت کنیممستطیل

از شماره سپتامبر ۲۰۲۲ مجله Inc.

>

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا