عمومیمقالات

رونق در طوفان با بیل مورفی

رونق در طوفان با بیل مورفی

بیل مورفی با مبارزه غریبه نیست. مربی کسب‌وکار مورد تقاضا تربیت دشواری داشت که به دلیل رقابت و فرار از زندگی خدشه دار شد. اما او با یک انتخاب روبرو شد: رشد کند یا گیر کند.

او با انگیزه بهبود وضعیت خود، توسعه داد روتین های هک زیستی و مکانیسم های مقابله ای مانند مدیتیشن و نفس کشیدن برای ایجاد زندگی او را برای خودش دوست داشت. مورفی در این قسمت از در جزئیات توضیح می‌دهد: «بخشی از ایجاد سختی، مراقبت از خود است. «اگر می‌توانید مواظب خود باشید< /a>، شما می توانید خیلی بهتر از مسائل مراقبت کنید.”

اکنون، مورفی یک مؤسس وام مسکن شناخته شده در سطح ملی است که بیش از ۲۵ سال تولید کننده برتر بوده است. از سال ۲۰۱۷، او به عنوان مربی کسب و کار برای برنامه Fairway Ignite خدمت کرده است و به مشتریان کمک می کند تا درک کنند. چگونه می توان به ذهنیتی دست یافت که برای شکوفایی، نه فقط بقا، آماده شده است.

مورفی و کارن آلن مجری برنامه قدرت شفقت به خود، تسلط بر تمایلات روانی منفی خود، افزایش خود -آگاهی از طریق روزنامه نگاری و یافتن یک جامعه حامی. روند درمان طولانی است و مورفی به اشتراک می‌گذارد که چگونه بخشش رادیکال برای پدرش و خودش به او کمک کرد تا گیر کند و شروع به ساخت معتبرترین نسخه از خود کند.

برای اطلاعات بیشتر، بیل را دنبال کنید مورفی در ، فیس بوک، اینستاگرام و YouTube. او همچنین نویسنده Thriving in the Storm است. شنوندگان می توانند اینستاگرام یا توئیتر برای به‌روزرسانی‌های بیشتر.

می‌خواهید از پادکست در جزئیات پشتیبانی کنید؟ حتماً از پادکست‌های اپل، Google Podcasts یا Spotify، سپس به آن امتیاز پنج ستاره دهید و آن را با انجمن خود به اشتراک بگذارید! همچنین می‌توانید از وب‌سایت کارن آلن

قسمت کامل زیر یا در پادکست‌های اپل را بررسی کنید و با مشترک شدن در پادکست‌های SUCCESS امروز، هرگز قسمت دیگری را از دست ندهید!

f7bfc329063b52c898e34a8e8ab20b28?s=150&d=mp&r=g - رونق در طوفان با بیل مورفی

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی