عمومی

برایان کندی و ست آلوو اینفلوئنسر تایتان های جدید هستند دوچرخه سواری کوهستان YouTube Frontier

برایان کندی و ست آلوو اینفلوئنسر تایتان های جدید هستند
دوچرخه سواری کوهستان YouTube Frontier

تا سال ۲۰۱۶، برایان کندی زیاد طول نمی کشید تا خود را متعهد به یک زندگی بالا رفتن از نردبان شرکت. همان‌قدر که او خود را رویاپردازی تصور می‌کرد که از گذراندن وقت در خارج از منزل لذت می‌برد، همیشه عملی بوده است. او در اواسط ۳۰ سالگی خود بود و یک مسیر قابل دستیابی به سمت یک نقش مدیریتی می‌توانست دریچه خوش‌آمد برای آینده‌ای راحت باشد.

او چند سال قبل را به‌عنوان هماهنگ‌کننده محتوای آنلاین برای یک روزنامه کوچک در کالیفرنیای شمالی و سپس به‌عنوان توسعه‌دهنده وب برای وب‌سایت یک خرده‌فروش لوازم آشپزی گذرانده بود. تقریباً در هر مقطعی از زمانی که در آن مشاغل کار می کرد، اگر به کندی دلیلی داده می شد که فکر کند استعدادهایش در نقش بزرگ تری برای شرکت مورد نیاز است، احتمالاً همچنان صندلی اداری خود را در همه جا از چاپگر گرفته تا اتاق استراحت می چرخاند، مانند میلیون ها نفر. سایر سفت های کاری او می گوید که “یک سرباز فداکار می شد.”

اما در پایان سال ۲۰۱۶، کندی تمام وقت بر روی انواع مختلف چرخ می چرخید و انرژی خلاقانه و حرفه ای خود را برای صعود به برخی از صخره ای ترین و دیدنی ترین مسیرهای دوچرخه سواری کوهستان در جهان قرار داد. او همه این کارها را برای BKXC، کانال YouTube خودش انجام می‌دهد.

BKXC BrianKennedy MountainBiking %C2%A9KristinaVackova 1024x683 - برایان کندی و ست آلوو اینفلوئنسر تایتان های جدید هستند
دوچرخه سواری کوهستان YouTube Frontierpx,10) 10

کندی ۴۱ ساله در طی یک تماس ویدیویی از کارگاه خانه خود در والیجو، کالیفرنیا، می گوید: «خوش شانس ترین اتفاقی که تا به حال برای من افتاده است، این است که هیچ یک از روسای من یا اطرافیانم در هیچ یک از شغل من فکر می کرد من چیز خاصی هستم. من معتقد بودم که خاص هستم، و فکر می کردم که می توانم قلب و تلاشم را برای کاری برای خودم بگذارم. بزرگترین هدیه ای که گرفتم این بود که هیچ کس آنقدر در من چیزی ندید که بگوید “>

کندی با بیش از ۴۸۰۰۰۰ مشترک در کانال خود، یکی از محبوب ترین تأثیرگذاران در دنیای رو به رشد دوچرخه کوهستان یوتیوب است. وجود چنین چیزی ممکن است برای برخی تعجب آور باشد، بنابراین برای افراد ناآشنا، شخصیت های یوتیوب در سال های اخیر به نوع جدیدی از غول های چند رسانه ای تبدیل شده اند. چیزی که زمانی به نظر می رسید دامنه ای تحت تسلط گیمرهای ویدئویی ساکن در زیرزمین و شوخی های نوجوان باشد، نه تنها برای تبلیغ کنندگان بزرگ ملی که به دنبال روش های ابداعی برای دستیابی به مصرف کنندگان و همچنین کارآفرینان نوپا که می خواهند کتاب قوانین خود را بنویسند.

ست آلوو، ۳۶ ساله، توسعه‌دهنده وب که در پشت Berm Peak به یوتیوب تبدیل شده است، می‌گوید: «یوتیوب واقعاً با نتفلیکس یا هولو تفاوت چندانی ندارد.» ۲٫۳ میلیون مشترک “اکنون سرگرمی های درخواستی رایج است.”

الوو که در نزدیکی سرزمین‌های کوهستانی کوهستانی جنگل پیسگاه در کارولینای شمالی مستقر است، یک سلبریتی شناخته شده در سراسر شهر است که به خاطر مجموعه‌ای از ویدیوهایش با بررسی دوچرخه، آزمایش‌های شکنجه، ساختن مسیرهای حیاط خلوت و «هک دوچرخه‌ها» مورد تحسین قرار گرفته است. نکات خلاقانه در مورد نحوه فریب دادن دوچرخه، تعمیرات و موارد دیگر.

“مردم قدردان سازندگانی هستند که به آنها پایبند هستند، با تولید محتوا سازگار بمانند،” الو می گوید. همچنین افراد زیادی هستند که فکر می‌کنند من فقط در تمام روز با دوربین راه می‌روم و سپس روی «آپلود» کلیک می‌کنم و سپس کارم تمام می‌شود، اما این خیلی دور از واقعیت است.»

مرزهای جدید

در مورد کندی، ویدیوهای BKXC او نتیجه گرفتن کارهایی است که توسط دیگران انجام می‌شد و چیز جدیدی از آن ساخت. او از ویدیوهایی که از چند خالق مختلف ساخته شده بود الهام گرفت، اما مدام احساس می کرد که اگر بهتر نباشد، کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهد. اما روندی وجود داشت. او در لحظه ای که یک حساب YouTube ایجاد کرد، BKXC نشد.

قبل از اینکه او شروع به ضبط تجربه‌های دوچرخه‌سواری کوهستانی خود در سراسر ایالات متحده و همچنین در آفریقا، انگلستان و جمهوری چک کند، دست خود را در بررسی سیستم‌های هوشمند آبپاش مسکونی و انواع فن‌آوری‌های مرتبط با باغ از همه چیز امتحان کرد. او دریافت که ایجاد ویدیو برای اقلام با دلار بالا به این معنی است که او می‌تواند از پیوندهای وابسته درآمد خوبی کسب کند: اگر بیننده روی پیوند محصول از ویدیو کلیک کند و سپس آن محصول را بخرد، سازنده ویدیو درصدی از قیمت فروش کالا را دریافت می‌کند.

اما علایق تفریحی او با یکی دیگر از کالاهای گران قیمت دیگر همسو بود، کالایی که ساعت های بی شماری را به صورت رایگان صرف آن کرد. کندی با چند ماه ویدیوهای اسپرینکلر نرمتر، جهشی را در فیلمبرداری ویدیوهای دوچرخه سواری کوهستان انجام داد. قبلاً برخی از سازندگان در آن فضا بودند، اما هیچ‌کس کاری را که او واقعاً فکر می‌کرد باید آنجا باشد انجام نمی‌داد.

کندی با استفاده از دوربین GoPro، یک وسیله جانبی تثبیت کننده دوربین که به نام گیمبال برای جلوگیری از لرزش ویدیوها شناخته می شود و تفسیر دوستانه خود برای پرکردن زمان سواری در مسیرها، ویدیوهای اکشن سبک POV ایجاد کرد که بسیاری دیگر از دوچرخه سواران کوهستان به وضوح آرزوی آن را داشتند. . او همچنین کلیپ‌های موزیک راک راک را کنار گذاشت. در نتیجه، تعداد مشترکان او تنها پس از چند ماه آپلود مربوط به دوچرخه شروع به افزایش به هزاران نفر کرد.

BKXC MountainBikeVan %C2%A9Brian Kennedy 1024x683 - برایان کندی و ست آلوو اینفلوئنسر تایتان های جدید هستند
دوچرخه سواری کوهستان YouTube Frontier

او می‌گوید: «دریافتم که در فضای دوچرخه کوهستان یوتیوب برای داستان‌گویی و ماجراجویی، و فقط یک دوست بودن، فضایی وجود دارد. «این بخش بزرگی از یوتیوب برای من است. آیا شخصی که در حال تماشای آن هستید شخصی است که می خواهید هر روز یا هر هفته به او گوش دهید و با او معاشرت کنید؟”

اما ترک یک شغل ثابت با مزایایی برای غرب وحشی غیرقابل پیش بینی اینفلوئنسر اقتصاد به همین سادگی نیست، درست است؟ کندی اعتراف می‌کند که به عنوان یک مرد مجرد در آن زمان (او اکنون متاهل است) که مدت‌ها به زندگی در حد توان خود پایبند بود، برای چنین انتقال تکتونیکی-تغییر صفحه‌ای مناسب بود. اما او همچنین کاری را انجام داد که بسیاری از مردم صلابت درونی انجام آن را ندارند: او فقط آن را انجام داد.

او می‌گوید: «آنقدرها هم که ما تصور می‌کنیم پیچیده نیست. «من این هدف را داشتم که کارم را ترک می کنم فقط زمانی که به ۵۰۰۰۰ فالوور رسیدم، اما وقتی به این تعداد نزدیکتر شدم، فقط احساس می کردم آن موقع آماده بودم. فکر کردم، چرا سفر به اطراف و ساختن ویدیوهایی را که واقعاً می‌خواهم بسازم شروع نکنم؟ بنابراین این کار را انجام دادم.»

کندی چه در امتداد دلهره‌آورترین صخره‌های صخره‌ای در موآب بچرخد و چه در کوه‌های جسورانه معروف در بریتیش کلمبیا و ژاپن، لبخند می‌زند و از نشان دادن جنبه‌های مسخره‌اش یا تصادف‌های گاه به گاه ترسی ندارد، در حالی که بینندگان را به همراه می‌آورد. همراه برای سوار شدن.

او متوجه شد که درآمد تبلیغاتی از کانالش باید تکمیل شودبرای پایداری، صرف نظر از اینکه چند هزار بیننده در آن کوک شده اند. او یک صفحه Patreon راه اندازی کرد، یک راه مشترک برای YouTube و سازندگان پادکست. کندی با ارائه مزایایی مانند انتشار ویدیوهای اولیه، ویدیوهای کوتاه‌مدت و پادکست‌ها به قیمت ۳ دلار در ماه، درآمد پایه قابل اعتمادی ایجاد کرده است که با هر سال اجرای کانالش افزایش می‌یابد. بعلاوه، در چند سال گذشته، کندی یک سخنگوی پولی برای Ibis Cycles بوده است، معامله ای که دوچرخه های گران قیمتی را نیز برای او فراهم می کند.

مسیرهای مختلف

امسال، کندی در افق چیزی فراتر از آدرنالین بالا می‌برد. او اخیراً بینندگان خود را با یک جفت سرمایه گذاری جدید آشنا کرد که با موفقیت او در یوتیوب امکان پذیر شد. با کمک MTBing Adventures، یکی دیگر از کانال های یوتیوب، او در حال ساخت Everstoke، یک پارک دوچرخه کوهستان در یک قطعه جنگلی از زمین کوهستانی در کالیفرنیا است. و مشارکت او در خط جدیدی از اجزای دوچرخه، Trail One، همچنان به عرضه محصولات تازه از جمله فرمان، گلگیرها و میل سوپاپ ادامه می دهد.

تقریباً هر دوچرخه‌سوار کوهستانی در مورد ساخت مسیرهای پیاده‌روی خود یا طراحی قطعات خود خیال پردازی می‌کند. اما برای کندی، این جدیدترین تلاش‌ها گام‌هایی محاسبه‌شده برای ساختن آینده‌ای است که کمتر به مقدار جریان‌های ویدئویی وابسته است. او هنوز برای توقف فیلمبرداری آماده نیست، اما عملی بودن کندی به این معنی است که او پس از پایان فیلمبرداری به زندگی فکر می کند.

او می گوید: «اگر به سرگرمی فکر می کنید، برنامه های تلویزیونی می آیند و می روند. و من خودم را به عنوان یک برنامه تلویزیونی در اینترنت تصور می کنم، و این نوع سرگرمی می تواند زودگذر باشد. لبه تیغی برای تعادل وجود دارد و احتمالات بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است اتفاق بیفتد و همه چیز را از بین ببرد. اگر ناگهان خارج شوم چه اتفاقی می‌افتد؟»

IMG 0077 1024x684 - برایان کندی و ست آلوو اینفلوئنسر تایتان های جدید هستند
دوچرخه سواری کوهستان YouTube Frontier

با حمایت های مالی از Diamondback Bikes و Box Components تحت کمربند خود، Alvo پیشنهادات خود را نیز متنوع کرده است. او اخیراً ایستگاه Berm Peak Ranger را افتتاح کرد، یک خانه اجاره‌ای برای تعطیلات در بروارد، کارولینای شمالی، که آن را خریداری کرد و سپس طی فرآیندی پر زحمت و ماه‌ها که در کانالش مستند شده بود، بازسازی کرد.

برم پارک در کانتون نزدیک، یک پارک دوچرخه عمومی رایگان است که او برای آن پول جمع‌آوری کرد و بر ساختمان آن در سال ۲۰۲۱ نظارت داشت. چیزهای بیشتری از آلوو می‌آید، اما بینندگان باید در ارتباط باشند تا متوجه شوند.

البته، دوچرخه‌سوار کوهستانی مشتاقی که به دنبال محتوا می‌گردد، بسیار بیشتر از تولیدات کندی و آلوو را به صورت آنلاین کشف خواهد کرد. همراه با تعداد زیادی از YouTubers که رویکردی مشابه BKXC و Berm Peak را اتخاذ می‌کنند، فروشگاه‌های محبوبی مانند Pinkbike و Global Mountain Bike Network گوشه‌ای جداگانه، رسمی‌تر و با پشتوانه شرکتی از فضای سرگرمی دوچرخه کوهستان را اشغال می‌کنند.

به عبارت دیگر، جا برای همه وجود دارد. تا زمانی که برای اتصال به اندازه کافی خوب باشد.

کندی می‌گوید: «جهان اشتهای بی‌نهایتی برای چیزهای سرگرم‌کننده دارد. «چه استندآپ کمدی باشد یا حرکت یا ویدیوهای دوچرخه کوهستان. اگر خوب باشد و کاری کنید که مردم چیزی را احساس کنند، مردم آن را پیدا خواهند کرد، مردم آن را تماشا خواهند کرد. میلیون‌ها و میلیون‌ها نفر آنجا هستند، و اگر به اندازه کافی سرگرم کننده باشید، می توانید به آنها برسید.”

این مقاله در ابتدا در شماره سپتامبر/اکتبر ۲۰۲۲ مجله SUCCESS منتشر شد. عکس‌ها توسط تروور می/ با احترام برایان کندی.

f4ff65dd6793711b2edd2f2999d7af4b?s=100&d=mp&r=g - برایان کندی و ست آلوو اینفلوئنسر تایتان های جدید هستند
دوچرخه سواری کوهستان YouTube Frontier

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا