عمومی

ایلان ماسک به تازگی نیروی هدایت کننده پشت تعقیب هایش را به اشتراک گذاشته است. این یک کلمه است که بسیاری هرگز درباره آن نشنیده اند

ایلان ماسک به تازگی نیروی هدایت کننده پشت تعقیب هایش را به اشتراک گذاشته است.
این یک کلمه است که بسیاری هرگز درباره آن نشنیده اند

هفته گذشته، ایلان ماسک پستی را از نویسنده ویلیام مک اسکیل، که از انتشار کتاب جدید خود، آنچه ما در آینده مدیون هستیم خبر داد. همراه با بازتوییت، نظر ماسک بود، “ارزش خواندن را دارد. این یک تطابق نزدیک با فلسفه من است. ” فلسفه‌ای که او به آن اشاره می‌کند این است که او را به حرکت در می‌آورد، به دنبال‌هایش انگیزه می‌دهد، و هسته تصمیم‌گیری‌هایش را تشکیل می‌دهد.

این نیروی هدایت کننده آنقدر قدرتمند است که ماسک را بین نبوغ طبیعی تا توانایی چشمگیرش، مافوق بشر جلوه می دهد. برای کار ۱۲۰ ساعت در هفته. با این حال فوق العاده ساده است.

این فقط به یک کلمه بسیار ساده خلاصه می شود که تعداد کمی از آن را شنیده اند: ” بلندمدت».

همانطور که از کلمه پیداست، فلسفه اتخاذ رویکرد بلندمدت برای تصمیم گیری های کوتاه مدت است. . بر اساس نوع دوستی موثر.

این پایه و اساس معادله نوآوری ماسک و هسته اصلی استراتژی درخشان استارتاپ او. اما این خود نظریه نیست که ماسک را به یکی از بزرگترین مبتکران زمان ما و ثروتمندترین فرد جهان تبدیل کرده است. این چگونه است که او آن را در تجارت اعمال کرده است. در اینجا سه ​​راه اساسی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید بلندمدت گرایی را در کسب و کار خود اعمال کنید تا به موفقیت برسید:  

۱٫ مبتنی بر خوش بینی باشید 

خوش بینی هسته اصلی مفهوم بلندمدت گرایی است. از نظر روانشناسی، به طور کلی نمی توانید انتظار داشته باشید که آینده ای مثبت نتیجه رویکرد منفی به زمان حال باشد. طبق Harvard Business Review.

به عبارت دیگر، خوش بینی باعث موفقیت می شود. به همین دلیل است که بهترین مبتکران نسبت به آنچه هست بدبین نیستند، بلکه نسبت به آنچه می تواند باشد خوش بین هستند. نوآوری مستلزم چشم انداز است و چشم انداز مستلزم تفکری رو به جلو است که فراتر از قلمرو آنچه می تواند باعث موفقیت در زمان حال شود گسترش می یابد.

وقتی مبتنی بر خوش بینی باشیم، طبیعتاً آینده را از دریچه ای متفاوت می بینیم و به گونه ای متفاوت تصمیم می گیریم. و ماسک تنها میلیاردری نیست که تصمیمات خود را با ذهنیت آینده رو به جلو اتخاذ می کند. این در واقع، توصیه سرمایه گذاری ۵ کلمه ای بسیار نزدیک است.

۲٫ اولویت دادن به آینده

فلسفه بلندمدت گرایی تاکید می کند که ما نباید از نظر اخلاقی نسبت به علاقه نسل ها کور باشیم. بیا. کسب‌وکارهایی که بر اساس یک فلسفه فعالیت می‌کنند، تمایل دارند به کسب‌وکاری تبدیل شوند که برای نسل‌های آینده فعالیت می‌کنند.

طبیعت انسان این است که گذشته را تجلیل کند، در حالی که برای حال بر آینده ارزش قائل است. بر اساس روانشناسی امروز. و با این حال، در تجارت، تمرکز صرفاً بر روی دستیابی به بردهای کوتاه مدت اغلب راه خوبی برای آسیب رساندن به موفقیت بلندمدت است. به این دلیل که اغلب منجر به از دست دادن اهداف اساسی و کوتاه کردن گوشه‌ها می‌شود. نتیجه سودهای کوتاه مدت است که مشتریان را در بلندمدت دور می کند.

۳٫ طوری سرمایه گذاری کنید که انگار زمان بی نهایت است  

برای اینکه یک کسب و کار در دهه های آینده مقاومت کند، باید ساخته شود. گویی زمان بی حد و حصر است گاهی اوقات این بدان معناست که تا آنجا پیش برویم که پروژه هایی را شروع کنیم که می دانیم نمی توانیم در طول عمر خود به پایان برسانیم. این بدان معناست که وابستگی خود را به دیدن نتایج نهایی رها کنیم و به سادگی خوشحال باشیم که بدانیم اگرچه ممکن است هرگز شخصاً از ثمره کار خود لذت نبریم، اما دیگران از این کار لذت خواهند برد.

به طور طبیعی، افراد تمایل دارند نسبت به زمانی که درک می کنند تصمیم بگیرند. به عنوان مثال پدیده‌های اقتصادی افزایش هزینه‌ها در طول یا پس از وقوع حوادث فاجعه‌بار – چه بلایای طبیعی یا ناآرامی بین‌المللی باشد. وقتی مردم زمان خود را محدود می دانند، پول بیشتری را خرج می کنند، بیهوده تر.

از سوی دیگر، وقتی رویکردی بلندمدت به زندگی و جایی که منابع را سرمایه‌گذاری می‌کنیم ( چه زمان، انرژی یا پول)، ما با کمال میل بیشتر روی چیزهایی سرمایه گذاری می کنیم که ممکن است فوراً سودی نداشته باشند. در عوض، ما به کسانی نگاه می کنیم که زمان بسیار بیشتری می گیرند و سود بسیار بیشتری دارند.

ممکن است تا حدی توضیح دهد که چرا ماسک میل تزلزل ناپذیری برای استعمار مریخ دارد. او ممکن است بتواند پروژه را در طول زندگی خود شروع کند، اما نمی تواند آن را از سر گذرانده و چشم انداز خود را برای تحقق آن تجربه کند. با یک فلسفه بلندمدت، نگاه او به زمان محدود به نسل خودش نیست.

حتی اگر به طور طبیعی یک بلندمدت خوش بین نیستید، از به کارگیری هسته اصلی آن می توان چیزی به دست آورد. وقتی نوبت به تصمیم گیری، تخصیص منابع و الهام بخشیدن به نوآوری می رسد. این یک پایه محکم برای راه اندازی، رشد و حفظ یک کسب و کار ایجاد می کند و می تواند به عنوان یک نیروی هدایت کننده برای موفقیت عمل کند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی