عمومی

آیا می خواهید در محل کار کارآمدتر و دوست داشتنی تر باشید؟ بیشتر استفاده کنید ایموجی ها

آیا می خواهید در محل کار کارآمدتر و دوست داشتنی تر باشید؟ بیشتر استفاده کنید
ایموجی ها

عشق مردم به اموجیها جهانی هستند.

در یک نظرسنجی اخیر از کارمندان در سراسر جهان، ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان می‌گویند استفاده از شکلک‌ها در محل کار به آن‌ها اجازه می‌دهد تا احساسات ظریف‌تری را با کلمات کمتر منتقل کنند، و ۵۵ درصد گفتند که استفاده از شکلک‌ها می‌تواند سرعت بخشیدن به ارتباطات در محل کار. دو سوم از پاسخ دهندگان جهانی گفتند که هنگام پیام دادن به کسی که شکلک مورد استفاده او را می‌فهمد، در یک مکالمه احساس نزدیکی و پیوند بیشتری می‌کنند. نظرسنجی ژوئیه از شرکت فناوری ed Duolingo و Slack از ۹۴۰۰ کارگر هیبریدی در آمریکای شمالی، آسیا و اروپا نظرسنجی کردند – ۱۰۰۰ نفر از آنها در ایالات متحده مستقر بودند.

“Emoji یک ابزار محل کار باورنکردنی است اولیویا گریس، مدیر ارشد مدیریت محصول Slack به Inc می‌گوید: «وقتی نوبت به انتقال پاسخ‌ها و احساسات رایج می‌رسد. “اموجی می تواند آن جادوی اضافی باشد که جایگزین حرکات دست، لحن صوتی و تماس چشمی می شود. وقتی از شخصی برای انجام کاری تشکر می کنید و یک شکلک تشکر رنگارنگ اضافه می کنید، این احساس [بیشتر] صمیمانه است.”

اما قطعاً می توان از آنها سوء استفاده کرد. حتی با وجود اینکه بسیاری از شرکت‌ها اکنون به شکلی از کار حضوری بازگشته‌اند، ابزارهای ارتباطی – مانند Slack – که در اوایل شیوع همه‌گیری حتی برجسته‌تر شدند، احتمالاً یک ابزار ثابت باقی خواهند ماند. بنابراین ایده خوبی است که به Ps و Q های ایموجی خود توجه کنید.

در اینجا سه ​​راه برای اطمینان از استفاده بهینه از شکلک‌ها وجود دارد:

۱٫ از آنها برای کارآمدی استفاده کنید.

وقتی بیماری همه گیر برای اولین بار شروع شد، نظرسنجی شاهد افزایش چشمگیری در شکلک های :heart: در کار بود. کارمندان از آن برای نشان دادن حمایت، عشق و همبستگی – احساساتی که به سختی در کار با کلمات مناسب بیان می شوند – در زمان های سخت استفاده می کنند. علاوه بر این، بسیاری از واکنش‌های ایموجی جایگزین نقش پیام‌های تکراری در جریان‌های کاری روزانه می‌شوند:

- آیا می خواهید در محل کار کارآمدتر و دوست داشتنی تر باشید؟ بیشتر استفاده کنید
ایموجی ها

۲٫ با احتیاط از آنها استفاده کنید.

اما، شکلک‌های خاصی وجود دارد که ممکن است در محل کار اشتباه گرفته شوند و شما نخواهید از آنها استفاده کنید. :

- آیا می خواهید در محل کار کارآمدتر و دوست داشتنی تر باشید؟ بیشتر استفاده کنید
ایموجی ها

۳٫ فقط از آنها استفاده کنید.

در نهایت، حتی اگر مطمئن نیستید که از آنها درست استفاده می کنید، همچنان باید از آنها استفاده کنید. بر اساس نظرسنجی Duolingo، کارگران آمریکایی به طور خاص می گویند که ایموجی ها را به ویژه در محل کار مهم می دانند. این نظرسنجی نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها در مقایسه با پاسخ‌دهندگان جهانی (۷۱ درصد در مقابل ۵۷ درصد) به احتمال زیاد متن‌ها یا پیام‌های بدون شکلک را کم می‌بینند.

از آنجایی که شکلک‌ها در محیط کار دورافتاده یا ترکیبی تبدیل به یکی از ضروری‌ترین شکلک‌ها شده‌اند، گریس به رهبران کسب‌وکار پیشنهاد می‌کند استعدادهای تازه‌ای را که به صورت مسلط به شکلک بزرگ شده‌اند، بپذیرند.

“در حالی که همه عاشق ساده کردن ارتباط با یک ایموجی یا شکلک دیگر نیستند، استفاده از ایموجی اکنون در همه جا وجود دارد.” “آنها مانند دستگاه های فکس سابق در محل کار جاسازی شده اند. بنابراین یادگیری نحوه استفاده هوشمندانه از ایموجی برای فرهنگ سازی، کارایی، گنجاندن و ارتباطات برای جذب و حفظ ذهن های نوظهور ضروری است.”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی