عمومی

گوگل به تازگی چند خبر خوب در مورد برنامه های Gmail خود دریافت کرده است، اما بسیاری از کاربران ممکن است ناامید شوند

گوگل به تازگی چند خبر خوب در مورد برنامه های Gmail خود دریافت کرده است،
اما بسیاری از کاربران ممکن است ناامید شوند

یک ضرب المثل قدیمی است که یاد گرفتم در دانشکده حقوق. چیزی شبیه به این بود:

وقتی قانون طرف شماست، به قانون ضربه بزنید .

وقتی حقایق طرف شماست، به حقایق ضربه بزنید.

و وقتی نه قانون و نه حقایق طرف شما نیست، روی میز بکوبید.

من به این جمله فکر کردم چهارشنبه بعد از اینکه دیدم کمیسیون انتخابات فدرال یک دارد پیش‌نویس نظر مشورتی که نشان می‌دهد Google می‌تواند تغییراتی در Gmail و هرزنامه ایجاد کند، علی‌رغم این واقعیت که صدها یا حتی هزاران کاربر Gmail مخالفت کرده‌اند.

اینم پس زمینه. ماه گذشته، گوگل از FEC خواست نظر مشورتی درباره اینکه آیا می‌تواند «یک برنامه آزمایشی راه اندازی کنید” تا به برخی ایمیل های سیاسی اجازه داده شود از “اشکال هرزنامه” معاف شوند. تشخیصی که در غیر این صورت مشمول آن خواهند شد.”

در عوض، پیام‌های برخی از کمیته‌های سیاسی ثبت‌شده در FEC به کاربران Gmail ارسال می‌شوند. صندوق‌های ورودی، و کاربران باید به‌صورت دستی علامت دهند که می‌خواهند پیام‌های سیاسی آینده از سوی آن فرستندگان به سمت هرزنامه هدایت شوند.

همچنین، Google به کاندیداها و کمیته‌های سیاسی داده‌هایی درباره تعداد ایمیل‌هایشان در صندوق‌های ورودی Gmail افراد می‌دهد، به‌جای ارسال هرزنامه.

چرا Google به برکت FEC می‌خواهد یا نیاز دارد؟ بیایید زمینه را تعیین کنیم:

  • در ماه آوریل، برخی از سیاستمداران جمهوری‌خواه به FEC شکایت کردند که Google ایمیل‌های جمع‌آوری کمک مالی جمهوری‌خواهان را برای ارسال هرزنامه به آدرس بالاتری ارسال می‌کند. نسبت به ایمیل های دموکرات. جمهوری خواهان شکایت کردند که این اختلاف معادل “کمک های غیرقانونی و غیرقانونی غیرقانونی” به دموکرات ها بود.
  • در پاسخ، ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، در ماه ژوئن به واشنگتن پرواز کرد و جمهوریخواهان برتر را در مورد ایده عدم هرزنامه برای همه مطرح کرد.
  • اما اکنون، گوگل یک مشکل جدید داشت: اطمینان از اینکه اگر این تغییر را امتحان کند، دولت بعداً ادعا نخواهد کرد که آن طرح جدید به عنوان کمک‌های غیرقانونی کمپین شرکتی بوده است.

طنز — اگرچه این فقط حدس من است — این است که ممکن است گوگل هیچ یک از این کارها را انجام ندهد، به جز اینکه دست شرکت توسط جمهوری خواهانی که شکایت کردند، مجبور شدند.

به هر حال، بیش از ۲۵۰۰ نفر تا کنون نظرات خود را به FEC ارسال کرده اند (مهلت اظهار نظر در مورد نظر پیش‌نویس اکنون ۱۱ اوت است). اکثریت قاطع گفتند که مخالف این ایده هستند.

اما، من در خواندن بسیاری از این اشیاء متوجه چیزی شدم: 

در حالی که اکثر کسانی که نظر دادند گفتند که نمی‌خواهند هرزنامه‌های سیاسی در صندوق‌های ورودی‌شان وارد شود، اکثر آنها همچنین به این موضوع اشاره نکردند که چرا فکر می‌کنند FEC باید رفتار بدون هرزنامه را به‌عنوان یک مورد توصیف کند. کمک غیرمجاز کمپین.

این یک مشکل بزرگ به نظر می رسید زیرا وظیفه FEC اجرای قوانین مالی کمپین است. نه برای تنظیم ایمیل در پایان — یا همانطور که قبلاً می‌گفتیم این معادل کوبیدن روی میز بود.

مطمئناً کافی است. با نگاهی به پیش نویس نظر مشاور عمومی FEC، دو چیز مشهود بود:

  • اول، در پیش نویس نظر هیچ اشاره ای نشده است. از مخالفت‌ها.
  • دوم، پیش‌نویس نظر، در صورت تصویب، به سؤال در مورد برنامه‌های Google به وضوح پاسخ می‌دهد:

“بله، Google ممکن است برنامه آزمایشی پیشنهادی را به شرکت‌کنندگان واجد شرایط ارائه دهد، زیرا Google برنامه را با هزینه معمول و معمولی و در روند عادی تجارت خود ارائه می‌دهد. “

“ممکن است آنها در مورد آن بحث کنند و آنها تقسیم شوند؛ ممکن است رای ۳ به ۳ باشد و نظری صادر نشود.” به عنوان دستیار وکیل عمومی برای اجرا در FEC. “یا آنها می توانند بحث خود را انجام دهند، و به نظر می رسد که زمینه های مشترکی پیدا می کنند، و به دفتر وکیل عمومی دستور می دهند که چیزی در راستای بحث پیش نویس کند. ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

مرحله بعدی: نظرات عمومی بیشتر و جلسه علنی در ۱۱ اوت. FEC قبلاً یک پیوند YouTube را برای تماشای جلسات آن روز تنظیم کرده است، بنابراین من پیوند زیر را اضافه می کنم.

نکته آخر این است که در حالی که هیچ چیز تا زمانی که نهایی نشود نهایی نیست، اگر Google هستید، و واقعاً می خواهید ادامه دهید با این ایده جدید، باید احساس خوبی نسبت به وضعیت موجود داشته باشید.

“[T]چیزها تغییر می کنند، پاورز گفت، “اما [برای گوگل] بهتر از داشتن پیش نویس منفی است.”

این پیوند به ویدیوی YouTube است که در آن افراد باید بتوانند جلسه FEC در ۱۱ اوت را ببینند:

نظرات بیان شده در اینجا توسط Inc.com ستون نویسان خودشان هستند، نه ستون نویسان Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی