تشریح جزئیات انفجار گاز اسلامشهر/۱۸۵ واحد آسیب دید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


یوسف منطقی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص انفجار مهیب گاز که روز گذشته در شهرک امام حسین(ع) اسلامشهر رخ داده بود، اظهار داشت: خسارت های وارد شده در جریان انفجار گاز بسیار زیاد است.

وی افزود: تاکنون نزدیک ۱۸۵ واحد آسیب دیده است و هنوز هم بررسی ها ادامه داشته و احتمال افزایش تعداد واحدهای آسیب دیده وجود دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر افزود: روز گذشته دادستان اسلامشهر در منطقه انفجار گاز حاضر شده و از پرداخت خسارت های واحد های آسیب دیده خبر داد و این اقدام به آرامش مردمی که واحدهای آن ها دچار خسارت شده بود، انجامید.

منطقی افزود: پس از اصابت بیل مکانیکی به لوله گاز، حدود ۲۰ دقیقه، که گاز خام در حال فوران بوده است و در این مدت مردم اوضاع را مدیریت کرده بودند و چند کاسب محل و مصالح فروش در این مدت مردم را از خانه های خود به بیرون کشیدند وگرنه تعداد مصدومان و تلفات قطعا بیشتر از این تعداد فعلی می شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر گفت: پس از ۲۰ دقیقه و وقوع انفجار بر اثر اتصالات برق، با آتش نشانی تماس حاصل شده است و ایستگاه «میان آباد» آتش نشانی اسلامشهر در حدود ۳ دقیقه حود را به محل حادثه رسانده است و پس از حضور آتش نشانان و مشاهده حجم بالای حریق، درخواست نیروی کمکی از مرکز شده، که نیروی کمکی نیز در مدت ۴ دقیقه خود را به محل رسانده است.

وی افزود: اگر همان ابتدا و قبل از وقوع انفجار با آتش نشانی تماس حاصل می شد، بهتر می توانستیم، حادثه را مدیریت کنیم، در واقع زمان انفجار تا حضور آتش نشانان ۳ دقیقه بوده است و مردم در ۲۰ دقیقه قبل از انفجار اقدام به فرار می کردند و کسی تماسی با آتش نشانی نگرفته بود، البته اگر انفجار همان دقایق اول و قبل از فرار مردم رخ می داد، میزان مصدومان به بالای ۱۰۰ نفر می رسید، چرا که تنها در ۲ منزلی که به صورت ۱۰۰ درصد تخریب شده است، بالای ۲۰ نفر سکونت داشتند.

منطقی گفت: تمام شیشه های واحدهای مسکونی در کوچه پشتی و روبرویی فرو ریخته است و تلویزیون در طبقه سوم کوچه دوم بر اثر حرارت ذوب شده بود و کسی امکان نزدیک شدن از ۵۰ متری را نداشته و آتش نشانان با ایجاد یک دیوار حائل با آب نزدیک رفته و از ۲۰ متری اقدام به اطفا می کردند.منبع لینک by [author_name]

برای آینده مسئولیت بزرگی داریم


آجورلو: تراکتورسازی وارد دوران جدیدی می‌شود

خبرگزاری تسنیم: ارتورول سالام عصر امروز به همراه مصطفی آجورلو در هتل کایا تبریز حضور پیدا کرده و قرارداد خود را با تراکتورسازی امضا کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ابتدای این نشست اظهار کرد: وارد اتفاق بزرگی در فوتبال ایران می‌شویم. تراکتورسازی نیز وارد دوران جدیدی می‌شود. به گذشته خودمان آگاه هستیم. از تمام افرادی که در این مدت برای تراکتورسازی زحمت کشیدند تشکر می‌کنیم.

وی افزود: من از سال گذشته با ۲ مربی کار کرده‌ام، که از هر دوی آن‌ها یعنی امیر قلعه‌نویی و یحیی گل محمدی تشکر می‌کنم که همچون آقایان تونی اولیویرا، مجید جلالی، رسول خطیبی و دیگر مربیان برای تراکتورسازی زحمت کشیدند. امروز با تکیه بر تاریخ ۵۰ ساله تراکتورسازی، وارد عصر جدیدی می‌شویم.

آجورلو در ادامه تصریح کرد: ما دوران جدید تراکتورسازی را به کمک هواداران، لطف خدا و برادر عزیزم سالام شروع می‌کنیم. بخش اعظمی از بدهی‌های این تیم را پرداخت کرده‌ایم و بخش دیگر را نیز پرداخت می‌کنیم. با کمک تمام مردم ایران و آذربایجان که حدود ۲۵ میلیون آذری‌زبان را شامل می‌شود، باشگاهی خواهیم ساخت که نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا قابل‌احترام باشد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در رابطه با حضور سالام در تبریز گفت: بسیار خوشحالم که امروز آقای سالام که هم از نظر روحی و هم جسمی سلامتی کامل دارند را به شما معرفی کنم. مردی که به کمک خدا و همه شما و ما این عصر جدید را خواهد ساخت. همان‌طور که بورسا اسپور را قهرمان کرده است، ناچار است که تراکتورسازی را نیز قهرمان کند. من به او و همکارانش گفتم که آدم پرتوقعی هستم و به قهرمانی در ایران بسنده نمی‌کنیم. این پرچم باید قهرمان آسیا شود.

وی افزود: مربی‌گری در بشیکتاش و بسیاری از تیم‌های دیگر جزو افتخارات این مربی است. در پایان به عنوان یک خدمتگزار فوتبال ایران، سینه‌ام را سپر می‌کنم مثل شهید باکری که در جنگ سینه‌اش را سپر کرد و شرایطی که امروز شرایط گذر است را می‌پذیرم و به دوستانی هم که مایل نیستند تراکتورسازی از این پیچ گذر کند، می‌گویم که ما تصمیم گرفته‌ایم برای سرفرازی تراکتورسازی به عقب بازنگردیم.

آجورلو در ادامه خاطرنشان کرد: من در تهران و در ایام کار، بیش از ۱۸ ساعت برای تراکتورسازی کار می‌کنم تا مشکلات مالی و اقتصادی این باشگاه حل شود و هرگز خسته نشدم و خسته نخواهم شد، چون هدف من سربلندی مردم آذربایجان است. مگر مقام معظم رهبری نفرمود که آذربایجان سر ایران است؟ آذربایجان باید سر بلند ایران باشد. ما دلمان را در عصر جمعه با امام زمان (عج) گره می‌زنیم و جز خدا هیچ اندیشه‌ای در ذهن ما نیست.

خوشحالم که در تبریز هستم

در ادامه این نشست سالام با اشاره به استقبال هواداران تراکتورسازی اظهار کرد: از این علاقه‌ای که نشان داده‌اید تشکر می‌کنم و یک تشکر ویژه هم از مدیرعامل باشگاه دارم که فکرشان خیلی زیباست. از اینکه در تبریز حضور دارم خیلی خوشحال هستم، می‌دانید چرا خوشحالم؟ چون این تیم گذشته خیلی خوب و ۲۵ میلیون هوادار دارد. از اینکه سرمربی این تیم شدم خیلی خوشحال هستم. وقتی‌که دوستانم در ترکیه پرسیدند کجا می‌روید، گفتم جایی می‌روم که تیمش بیشترین هوادار را دارد.

وی افزود: خواستم در یک آداب‌ورسوم جدا و باشگاه جدا از کشور خودم ایفای نقش کنم اما اتفاقاتی که از شب گذشته تا الان رخ داده، نشان داده است که من در واقع با اینکه در کشور دیگری هستم، اما انگار در کشور خودم هستم. اگر فکر می‌کردم با انسان‌های دیگری کار خواهم کرد، حالا دیدم که با انسان‌هایی مثل خودم کار می‌کنم و این مرا نسبت به آینده خیلی امیدوار کرد.

سالام در ادامه گفت: همه ما انسان هستیم و وقتی به جای دیگری می‌رویم باید به آنجا عادت کنیم البته این موضوع کمی زمان بر است ولی ما دیدیم که نیازی به این زمان نداریم. یک واقعیت هست که نتایج تیم ما خیلی کمتر از خواسته هوادارنمان است و این مشکل از طرف آن‌هایی که در باشگاه ایفای نقش می‌کنند یا مربی قبلی نیست. مدیرعامل باشگاه هم می‌گوید که تراکتورسازی پس از گذشته سختی که داشته الان روی پای خودش ایستاده است.

سرمربی جدید تراکتورسازی در ادامه خاطرنشان کرد: برای آینده مسئولیت بزرگی داریم. تمام کارکنان باشگاه، آقای آجورلو، بازیکنان و کادر فنی، هواداران، شما اصحاب رسانه، مردم تبریز و تمام کسانی که دلشان با تراکتورسازی است، باید تلاش کنیم در مدت کمی شرایط حال را از میان برداشته و تیممان را هر چه سریع‌تر سرپا نگه داریم. ابتدا باید از شرایط کنونی خارج شده و تا جایی که بتوانیم بالا می‌رویم و برای آینده هدف بالاتری قرار می‌دهیم.

وی در رابطه با برنامه خود در تراکتورسازی گفت: درست نیست که زیاد حرف بزنم چون زمان کار است و نه زمان حرف، وقت سازندگی و کار است و باید تلاش کنیم. با اینکه اینجا هستم و صفحه‌ای دیگر در زندگی‌ام باز می‌کنم، از تمام کسانی که اینجا هستند و آقای آجورلو که برای من عزیز هستند و کسانی که در ترکیه با هم بودیم و کسانی که از ته دل من را دوست دارند تشکر می‌کنم. خدا ما را شرمنده نکند، مسئولیتمان بزرگ است و این را می‌دانیم. من و دوستانم قرار است خیلی کار کنیم چون مسئولیتی را بر عهده می‌گیریم و کسانی که به ما اعتماد کردند، سرشان را پایین نمی‌گیرند و این را به شما قول می‌دهم.

سالام خاطرنشان کرد: کارمان فوتبال است و هر یک از ما هم اهل فوتبال هستیم. این را هم نباید نادیده گرفت که در ایران هم مثل ترکیه فوتبال را خیلی دوست دارند و فوتبال مردم و جامعه را به هم نزدیک می‌کند، اینجا ۳ کشور دوست ایران، آذربایجان و ترکیه با هم برادر هستیم و می‌خواهیم که این رابطه بهتر شود و برای این مسئله تلاش می‌کنیم و به خاطر همین فوتبال یک روند و شرایط دیگری دارد.

سرمربی جدید تراکتورسازی در ادامه گفت: در پایان می‌خواهم بگویم که از همه شما متشکرم به خاطر علاقه‌ای که نشان دادید، از آقای آجورلو و تمام همکارانشان تشکر می‌کنم. به این اعتقاد دارم که همه چیز قرار است بهتر شود.

پس از امضای قرارداد همکاری بین سالام و تراکتورسازی، مصطفی آجورلو گفت: این قرارداد کاغذ است و ما به آن احترام می‌گذاریم چراکه آن را امضا کردیم اما فراتر از آن ما به هم قول همکاری دادیم و تا زمانی که تراکتورسازی را قهرمان ایران و آسیا نکنیم دست بر نداریم.

سالام نیز گفت: همه نیت خوبی دارند و قلب همه شما پاک است و جایی که این همه انسان خوش‌نیت حضور دارند، امید دارم که خدا هم به این مردم کمک می‌کند.منبع لینک by [author_name]

پاسخ دیوید مویس به شایعات علاقه وست هم به باتشوایی و ژوائو ماریو

طرفداری- تماشای دیدار تیم های چلسی و نوریچ از سری رقابت های جام حذفی انگلیس به وسیله دیوید مویس، شایعه پیوستن میشی باتشوایی به چکش ها را قوت بخشیده بود ولی حالا سرمربی آن تیم، به این گمانه زنی واکنش نشان داده است.

بنابر گزارش اسکای، مویس گفته است:

فکر نمی کنم باید چندان به این مسئله پرداخته شود چون من به تماشای خیلی از بازی ها می روم. من در کنار مربی فوتبال، یک طرفدار فوتبال هم هستم. ما هرگز از علاقه مان به او (باتشوایی) حرف نزدیم. تلاش ما این است تا در مورد بازیکنان سایر باشگاه ها حرف نزنیم زیرا من آنجا بودم که یک مسابقه را تماشا کنم، نه این که مشخصا عملکرد فردی شخص خاصی را زیر نظر بگیرم.

مویس همچنین در مورد گمانه زنی های پیرامون ژوائو ماریو و وست هم افزود: 

فکر می کنم او هم یکی از اسامی یاد شده است؛ ولی فارغ از این که اینتر میلان باشد یا چلسی، من قصد ندارم در مورد بازیکنان سایر باشگاه ها حرف بزنم. او بازیکنی جذاب و خوب و مشخصا بسیار مستعد است.منبع لینک by [author_name]

نتایج هفته ۲۰ رقابتهای لیگ برتر ایران

نتایج هفته ۲۰ رقابتهای لیگ برتر ایران

در حال بارگذاری


نتایج هفته ۲۰ لیگ برتر جام خلیج فارس فصل ۹۷-۹۶

شما از یک مرورگر منسوخ شده استفاده می کنید.

کاربر گرامی ؛ برای مشاهده بهتر این سایت و کارایی بهتر امکانات آن می توانید یکی از مرورگر های زیر را دانلود و نصب نمایید.

توصیه می شود برای استفاده و مشاهده وب سایت ها از این مرورگرها استفاده نمایید.منبع لینک by [author_name]

مزایده – گرافیک ایسوس HD 7850


آژانس هواپیماییexchanging


dakhlestan

 • بهترین هدیه نوروزی برای دوستان و همکاران
 • ⭐️( فروش ویژه پکیج بک لینک و رپورتاژ آگهی قدرتمند | ۳۰۰ نمونه کار موفق )⭐️
 • کیفیت سئو را احساس کنید + نمونه کارهای پیج ۱
 • خدمات نرم افزاری انواع کنسول‌های روز دنیا
 • افزایش پرداختی کاربران تا ۱۳۵ ریال از هر آیپی ( پاپ آپ پلاس )
 • ×× فـروش لـپ تـاپ اسـتـوک خـانـگـی بـا قـیـمـت های ویـژه [ آپدیت: ۶ دی ]
 • ⭐️سئو تضمینی⭐️رپورتاژ انبوه⭐️بکلینک انبوه⭐️راه اندازی سایت حرفه ای ۳۰ هزار تومان
 • مودم های جیبی و رومیزی (دست دوم و صفر) Huawei 4G
 • فروش بـــک لینک ارزان و مؤثر , برای هر سلیقه ای !!!
 • طراحی حرفه ای بنر گیف و موشن گرافیک
 • دامنه های تاپ دات کام
 • ✅ به صفحه اول گوگل بیایید ! پکیج های بسیار قوی بک لینک با دهها نمونه کار در صفحه اول گوگل ✅
 • فروشگاه کارت های iTunes Gift Card, GooglePlay, XBOX Live, PSN, Skype, Nintendo به ارزانترین قیمت
 • فروش گیفت کارت PSN, Google play, Itunes, Steam با قیمت مناسب
 • فروش لایسنس اورجینال آنتی ویروس های ESET, Kaspersky و نرم افزارهای کاربردی

 


لینک منبع

دانلود سریال ترکی گناهان پدرم Babamin Gunahlari + زیرنویس فارسی محصول Star Tv :: نارفیق


دانلود رایگان سریال ترکی گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده هاردساب

همراه دو کیفیت مختلف HD TV720P و HQ480P از لینک مستقیم پرسرعت

قسمت ۰۲ زبان اصلی + اپیزود ۰۲ زیرنویس فارسی افزوده شد

Free Download Turkish Series Babamin Gunahlari Hardsub Farsi HD

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دانلود سریال ترکی گناهان پدرم Babamin Gunahlari + زیرنویس فارسی محصول Star Tv

جهت دانلود + توضیحات به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

نام سریال : گناهان پدرم – Babamin Gunahlari
ژانر :
درام
محصول :
ترکیه
زبان :
ترکی استانبولی با زیرنویس
کیفیت :
۷۲۰HDTV
فرمت :
MKV
زمان هر اپیزود :
۱۲۰ دقیقه (۲ ساعت)
زمان پخش : چهار شنبه ها ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ترکیه از Star Tv
زیرنویس فارسی هاردساب : دارد
کارگردان : Abdullah Oğuz
نویسنده : Ahmet Saatçioğlu
بازیگران : Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Mehrnoush Esmaeilpour, Gökçen Bilge Çiftçi
خلاصه داستان :
داستان در مورد اوزان، که در گذشته اش فرخ یه جنایتی انجام داده و به این دلیل که به دوست دخترش یشیم آسیبی نرسه، با به گردن گرفتنش شروع میشه. اوزان با گردن گرفتن جرمی که مرتکب نشده  اونا رو به سمت  آینده ای متفاوت میبره ، سال ها میگذره اوزان بی خبر از اینکه یه دختر داره. یشیم برای اولین درمان زینو سال ها بعد اوزان رو میبینه.جون زینو تو دست های اوزان هستش ، روزی که میفهمه اولین پیوند باید برای دخترش انجام بده.خودش مسبب جنایتی که انجام نداده رو پیدا میکنه…

*********

لینکهای دانلود سریال ترکی گناهان پدرم

*********

آموزش دانلود از اپیزو

قسمت ۱ گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده HD720P

DOWNLOAD

قسمت ۱ گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده HQ480P

DOWNLOAD

****************

قسمت ۲ گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده HD720P

DOWNLOAD

قسمت ۲ گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده HQ480P

DOWNLOAD

****************

قسمت ۳ گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده HD720P

بزودی...

قسمت ۳ گناهان پدرم با زیرنویس فارسی چسبیده HD720P

بزودی...

****************

اطلاع از پخش قسمت جدید در کانال تلگراملینک منبع

Moto Z3 و Moto Z3 پلی صفحه نمایش ۶ اینچی باریک و دوربین دوگانه سلفی خواهند داشت


 رسانه کلیک – لو رفتن رندرها و فاش شدن اطلاعات این بار به گوشی های موتورولا Moto Z3 و Moto Z3 پلی رسید.

نوبتی هم که باشد نوبت موتورولا  است که سر زبان ها بیافتد و تصاویر گوشی های متعددی که قرار است در آینده رونمایی کند در میان منابع مختلف خبری دست‌به‌دست شود. پس‌ازآنکه رندرها و تصاویری از سه گوشی Moto G6, Moto G6 پلاس و Moto G6 پلی منتشر شد این بار نوبت دو گوشی Moto Z3 و Moto Z3 پلی است.

سال گذشته موتورولا از دو گوشی از سری MOTO Z2 فورس و MOTO Z2 پلی در تابستان رونمایی کرد و طبق اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد که باید تابستان امسال منتظر نسل جدید این گوشی های موتورولا Moto Z3 و Moto Z3 پلی باشیم، گوشی‌هایی که به‌تازگی رندرهایی از آنها منتشر شده است. رندرهای منتشر شده نشان می‌دهد که این دو گوشی هوشمند موتورولا حاشیه بسیار کمی داشته و باریک خواهند بود و طراحی آنها با نسل قبلی سری گوشی های Moto Z متفاوت است.

Moto Z3 و Moto Z3 پلی

منبع این رندرها ادعا کرده که هردو گوشی هوشمند نمایشگر بزرگ ۶ اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس با کیفیت ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسلی خواهند داشت و وظیفه پردازش این گوشی ها را تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ برعهده دارد.

اطلاعات بیشتری همچون محل قرارگیری اسکنر اثر انگشت در تصاویر منتشر شده قابل تشخیص نیست اما احتمال دارد قابلیت تشخیص چهره جایگزین اثر انگشت شده باشد و یا اسکنر اثر انگشت به قسمت پایین نمایشگر منتقل و یا همانند شایعاتی که از گوشی Moto E5 به گوش می‌رسد اسکنر اثر انگشت به پشت قاب زیر دوربین و لوگوی موتوولا  جانمایی شده باشد.

طبق اطلاعات منتشر شده در این رندر به‌احتمال‌زیاد Moto Z3 و Moto Z3 پلی نیز مانند نسل قبلی گوشی های موتورولا از لوازم جانبی اختصاصی این شرکت بهره‌مند هستند چرا که در تصاویر منتشر شده یکی از گوشی ها به همراه یک موتو ماد ۵G مشاهده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های جذاب این دو گوشی هوشمند باید به بهره‌مندی از دوربین دوگانه در دوربین دوم و سلفی اشاره کرد.

منبع فاش کننده رندرهای موتورولا هم‌چنین ادعا کرده که گوشی های سال ۲۰۱۹ این کمپانی Moto G7، Moto E6 و Lenovo K9 مانند آیفون X اپل دارای ویژگی ناچ (notch) هستند.

 لینک منبع

گرد و غبار در دهلران به ۱۵ برابر حد مجاز رسید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


علیرضا نصوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: غلظت ریزگردها در شهرستان دهلران به بیش از دو هزار و ۲۷۴ میکروگرم یعنی ۱۵ برابر حد مجاز رسیده است.

وی بیان داشت: در حالی که حد مجاز ریزگردها باید حدود ۱۵۰ میکروگرم باشد، این مقدار در دهلران به بیش از دو هزارو ۲۷۴ میکروگرم رسیده است.

ستاد بحران در شهرستان در حالت آماده باش

فرماندار شهرستان دهلران از گرد و غبار شدید در این شهرستان خبر داد و گفت: ستاد بحران در شهرستان به حالت آماده باش درآمده است.

سید حسینعلی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از صبح امروز گرد و غبار بسیار شدیدی همراه با وزش باد شهرستان دهلران را در برگرفته است.

وی بیان داشت: در حال حاضر دستگاه های اجرایی شهرستان برای مقابله با حوادث احتمالی از آمادگی کامل برخوردار هستند.

موسوی بیان داشت: در صورت تداوم گرد و غبار در خصوص تعطیلی مدارس با هماهنگی ستاد بحران استاد از طریق رسانه های مجاز موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

موسوی بیان داشت: خوشبختانه تاکنون بر اثر وزش تند باد وگرد و غبار اتفاق خاصی در شهرستان نیفتاد است.

بارش باران در راه است

رئیس اداره هواشناسی  شهرستان دهلران گفت: سرعت وزش باد طبق داده های هواشناسی ۵۴ کیلومتر در ساعت است.

محمد پاریاب در گفتگو با مهر  بیان داشت: دید افقی در شهرستان ۳۰۰ متر است و پیش بینی می شود که تا پایان امشب این توده گرد و غبار از شهرستان خارج شود.

وی افزود: طبق داده های هواشناسی توده باران زایی امشب در شهرستان فعال خواهد شد و این توده تا فردا بعدازظهر به تدریج از شهرستان خارج خواهد شد.

کاهش ۵۰ درصدی بارندگی در دهلران

پاریاب اظهار داشت: متاسفانه امسال شاهد کاهش ۵۰ درصدی بارندگی نسبت به سال های گذشته بودیم که این شرایط سبب شده شدت گرد و غبار بیشتر شود.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان دهلران گفت: میزان بارندگی ثبت شده سال زراعی جاری ۵۴ میلیمتر بوده است و طبق داده های هواشناسی بهمن ماه و اسفند شاهد بارندگی مناسبی در سطح شهرستان خواهیم بود.منبع لینک by [author_name]

javascript – jason call java script function in class


Dear Java Script and JSON Experts,

I am using a third party BI Suite and need to use one of the classes
to create a custom prompt button.
However, my JS and JSON skills are…۰

I must use JSON to call the function so this is how my JSON looks:

{
“method”: “promptButtonFinish”,
“sType”: “Finish”,
“bEnabled”: “true”
}

and that is the current error:

ReferenceError: “CPromptControl” is undefined at Global code

This is the constructor. Ultiately I want to call the method PromptButtonFinish()

//Constructor to create a button component
// oParent: the button element
// sType: the type of button (e.g. OK, Cancel, Back, Next, Finish, Reprompt)
// bEnabled: the initial state of the button (true/false)
function CPromptButton(oParent, iType, bEnabled, sCVId)
{
this.setCVId(sCVId);
this.m_oParent = oParent;
this.m_iType = iType;
this.m_bEnabled = bEnabled;
this.draw();
}

CPromptButton.prototype = new CPromptControl();

//run the report
//method=forward
//prevent further prompt pages
function promptButtonFinish()
{
if ( f_CSW_tryCVPromptAction(‘finish’) )
{
return;
}
SetPromptContinue(‘false’);
SetPromptMethod(K_ACTION_FORWARD);
SetPromptControl(K_ACTION_PROMPT);
}

Does someone know, what I can do to get my JSON to work?لینک منبع

استاندار اصفهان دست به کار شد (عکس) :: ورزش سه
کد خبر: ۱۴۹۸۹۰۸/۴۱

زمان: ۱۹:۰۳  
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

بازدید: ۱۵,۳۷۷


اقدام آنی در مورد مدیریت باشگاه سپاهان؛

محسن مهرعلیزاده به صورت صریح خواستار تغییر محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان شد.

به گزارش “ورزش سه”،  محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان پس از شکست سپاهان در دربی اقدام به انتشار نامه ای رسمی و درخواست برای ایجاد تغییرات در باشگاه کرد، اما به صورت صریح از اقدامات مورد نظرش حرفی نزده بود.


استاندار اصفهان بلافاصله پس از نامه ی اول، اقدام به انتشار نامه ی دوم با موضوعی کاملا مشخص کرده است.


طی روزهای اخیر انتقادات زیادی نسبت به عملکرد محسن طاهری وجود داشته است و حالا مهرعلیزاده به صورت صریح خواستار برکناری این چهره از مدیریت باشگاه سپاهان شده است.

 

با این وصف به احتمال فراوان طی ساعت های آینده شاهد تغییر مدیریت باشگاه سپاهان خواهیم بود که در روزهای اخیر نیز زمزمه هایی در این خصوص وجود داشت.

 لینک منبع