سراج: برابر سپیدرود بدشانس بودیم :: ورزش سه
کد خبر: ۱۴۶۱۰۹۱/۱

زمان: ۲۱:۱۰  
۱۳۹۶/۰۶/۲۳

بازدید: ۴,۲۶۴مربی تیم صنعت نفت آبادان معتقد است که تیمش مقابل سپیدرود بدشانس بود و نتوانست از فرصت‌هایش استفاده کند.

 به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت صنعت نفت، بهنام سراج پس از بازی صنعت نفت آبادان مقابل سپیدرود رشت، اظهار داشت: در شرایطی بازی را واگذار کردیم که برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم.

فرصت‌های زیادی داشتیم که منجر به گل نشد، اما سپیدرود از موقعیت‌های محدود خود استفاده کرد و ما را برد. به دلیل باخت سپیدرود در جام حذفی، بازیکنان این تیم انگیزه زیادی داشتند. آنها فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. سپیدرود از پشتوانه خوب هواداران برخوردار است.  هواداران شمالی، همانند تماشاگران ما یار دوازدهم تیم خودشان هستند.

 

وی افزود: پنالتی که کرار از دست داد انگیزه ما را گرفت. اگر کرار جاسم ۲۰۰ بار هم پشت توپ قرار بگیرد، می‌تواند آن پنالتی را گل کند، اما زمین چمن ورزشگاه عضدی در نحوه بازی ما تاثیر داشت و باعث شد که از کیفیت بازی‌مان کاسته شود. این اولین پنالتی بود که کرار جاسم خراب کرد.

 

مربی صنعت نفت آبادان که به‌جای فراز کمالوند در نشست خبری شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد: سپیدرود برای برد به میدان و جانانه بازی کرد. بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. فوتبال امروز آن روی خود را به ما نشان داد.لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *