ارزهای دیجیتال

کوین ریپل به رتبه چهارم بازار رسید؛ رشد XRP به بالای ۱ دلار

کوین ریپل به رتبه چهارم بازار رسید؛ رشد XRP به بالای ۱
دلار

بعد از گذشت ۱۱۲۸ روز ارز دیجیتال ریپل توانست به قیمت بالای ۱ دلار بازگردد. در زمان نگارش این خبر قیمت رمز ارز XRP معادل ۱.۱۰ دلار است. قیمت این توکن نسبت به روز گذشته ۴۸.۱٪ افزایش پیدا کرده است و تغییرات آن در ۷ روز گذشته ۸۹.۳٪ گزارش شده است. بر این اساس ریپل در جایگاه چهارم برترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار قرار گرفته است.

Screenshot 2021 04 06 144159 - کوین ریپل به رتبه چهارم بازار رسید؛ رشد XRP به بالای ۱
دلار

تغییرات ارز دیجیتال XRP از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون برابر ۳۲۱.۵۰٪ بوده است. از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۰ زمانیکه برد گارلینگ‌هاوس مدیر آزمایشگاه‌های ریپل اعلام کرد که کمیسیون بورس آمریکا قصد دارد از این شرکت شکایت کند، ارزش این توکن ۶۸.۸۸٪ رشد داشته است.

برخی از آمار منتشر شده در سایت XRP Charts را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

Screenshot 2021 04 06 144858 - کوین ریپل به رتبه چهارم بازار رسید؛ رشد XRP به بالای ۱
دلار
حجم کلی معاملات ریپل در تمامی صرافی‌ها
Screenshot 2021 04 06 144913 - کوین ریپل به رتبه چهارم بازار رسید؛ رشد XRP به بالای ۱
دلار
حجم معاملات ریپل در صرافی‌های مختلف

۳ دلیل اصلی برای افزایش قیمت ریپل علیرغم شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا وجود دارد.

تقریبا در یک ماه گذشته بیت کوین در ناحیه ۵۵۰۰۰ تا ۶۰،۰۰۰ دلار نوسان داشته است و فرصت کافی وجود داشته است تا سرمایه‌گذاران سود خود را از این بازار خارج کنند و آن را در برخی آلتکوین‌ها سرمایه‌گذاری کرده باشند.

ارز دیجیتال XRP در بین ۱۰ رمز ارز برتر بازار، از این لحاظ که تا بالاترین رکورد قیمت خود فاصله زیادی دارد در حال حاضر ارزان‌ترین قیمت را دارد. بالاترین قیمت ریپل در ژانویه ۲۰۱۸ به ارزش ۳.۸ دلار به ثبت رسید. این در حالیست که سایر ارزهای برتر هم‌اکنون در نزدیکی رکورد قیمت خود معامله می‌شوند.

دلیل سوم این است که به دلیل اخبار منتشر شده پیرامون دادگاه ریپل، احتمال برنده شدن آن و یا به توافق رسیدن با کمیسیون SEC وجود دارد. حتی اگر ریپل پرونده قضایی را ببازد، تا زمانی که دادگاه توکن XRP را جز اوراق بهادار لیست نکرده باشد احتمال می‌رود صرافی‌های آمریکایی که قبلا این توکن را از لیست خود حذف کرده بودند دوباره آن را لیست کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا