خبر

آخرین قیمت آپارتمان‌های شمال تهران

آخرین قیمت آپارتمان‌های شمال تهران

342287 991 - آخرین قیمت آپارتمان‌های شمال تهران

اقتصاد۲۴– اگر علاقه به خانه‌های لوکس و زیبا دارید، خرید منزل در مناطق شمالی تهران میتواند برای شما جذاب باشد. از آنجایی که منطق شمالی تهران جزو مناطق گران قیمت تهران است و به علت کوهپایه‌ای بودن، آب و هوای پاک و مناسبی نسبت به سطح تهران دارد، عده‌ای از مردم اقدام به خرید خانه در این منطقه می‌کنند.
ارزش خانه‌ای در زعفرانیه که متراژ آن ۱۰۷ متر باشد و ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ۹ میلیارد تومان است.
اگر تمایل به خرید خانه‌ای ۱۷۰ متری در ولنجک دارید که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین خرید واحدی نوساز در همین منطقه که متراژ آن ۱۱۱ متر باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، بودجه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۸۷۸ میلیون تومان نیاز دارد.
واحدی ۱۵۰ متری در نیاوران که ۱۵ سال عمر داشته باشد و ۳ خوابه باشد، در روز‌های اخیر با قیمتی معادل ۱۰ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان معامله شده است.


بیشتر بخوانید:  گرانترین و ارزانترین محله‌‌های تهران کجاست؟


برای خرید واحدی ۳۳۰ متری در فرمانیه که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۴ خواب داشته باشد، لازم است مبلغی معادل ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.
واحدی ۱۱۶ متری در الهیه که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، ۹ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.
ملکی ۱۳۶ متری در سعادت‌آباد که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خواب نیز داشته باشد، ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.
توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

منبع: اقتصاد آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی