نحوه دانلود ویدیو‌ از YouTube|ترفندها

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه


راهکار‌های مختلفی برای دریافت ویدیو‌ از YouTube وجود دارد که من قصد دارم یک روش بسیار ساده و بدون نیاز به نصب برنامه و یا ابزار خاصی را برای شما توضیح بدهم. 
برای این کار کافیست تا شما پس از باز کردن لینک ویدیو مورد نظرتان به قسمت نوار آدرس (Address Bar) مرورگر رفته و قبل از آدرس youtube[dot]com کلمه ss را تایپ کنید و کلید Enter را بزنید تا آدرس صفحه ویدیوی فوق به سایت savefrom[dot]net ریدایرکت شود. 
بطور مثال من میخواهم یکی از ویدیوهای کانال آموزشی ویدوآل در YouTube را دانلود کنم. برای اینکار کافیست به آدرس کانال یوتیوب ویدوآل بروم .

حالا کافیست تا یکی از ویدیوهای موجود را انتخاب کنم و وارد صفحه ویدیو مورد نظرم بشوم و در قسمت آدرس ( Address Bar) مرورگر کلمه ss را قبل از کلمه youtube[dot]com وارد کنم.

با زدن کلید Enter صفحه مرورگر ریدایرکت میشود به سایت savefrom[dot]net و با کلیک برروی گزینه Download video in browser در همان صفحه برای من کادری باز میشود که در آن میتوانم نوع کیفیت ویدیو را برای دانلود انتخاب کنیم و با زدن کلید Download ویدیوی مورد نظر را دانلود دریافت کنم.

همچنین درصورتی که ویدیو شما زیر نویس داشته باشه ، میتوانید آن را از کادر سبز رنگی که در وسط صفحه بعنوان انتخاب کننده کیفیت‌های ویدیو وجود دارد ، کلیک کنید و درصورت وجود زیر نویس گزینه Subtitles برای شما نمایش داده میشه که با انتخاب این گزینه و پس از آن انتخاب زبان مورد نظر یک فایل زیر نویس با فرمت srt به شما ارائه داده میشود. 

شما میتوانید از ابزار دانلود وب‌سایت فوق برای دانلود ویدیوهای وب‌سایت های دیگر نیز استفاده کنید.
بطور مثال برای دانلود ویدیو‌های فـیـ..بوک تنها کافیست آدرس صفحه‌ای که ویدیو در آن قراردارد را در کادر جستجوی وبسایت savefrom[dot]net قرار دهید و نوع کیفیت آنرا برای دانلود انتخاب کنید. 

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    24 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید