مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

بدون دیدگاه


خب پیشنهاد این تاپیک از فرزان بود و بچه ها هم استقبال کردند و قرار شد همچین تاپیکی داشته باشیم.

کلا روال کار تاپیک به این صورت هست که یه موضوع انتخاب میشه، بعد هر کسی عکس خودش رو در مورد اون موضوع میزاره، و بعد بهترین عکس انتخاب میشه و برنده موضوع، عکس بعدی رو تعیین میکنه.

قوانین مسابقه:

۱- هر شخص تنها یک عکس مرتبط با موضوع می تواند در تاپیک در زمان تعیین شده قرار دهد.

۲- هفته ای یک مسابقه برگزار می شود که از لحاظ زمانی (دقیقا به ساعت انجمن) به این ترتیب است:

شنبه تا سه شنبه: گذاشتن عکس ها

چهارشنبه و پنجشنبه: نمره دادن دوستان به عکس های بقیه شرکت کنندگان

جمعه: اعلام برنده مسابقه

برنده مسابقه تا پایان روز شنبه وقت دارند موضوع جدید رو برای هفته بعد بدهند، در غیر این صورت از ساعت ۱۲ شب به بعد هر کدام از دوستان که اول موضوع بدهند بقیه شرکت کنندگان می بایست در مورد موضوع ایشان عکس بگذارند.

۳- دوستان باید در زمان تعیین شده عکس های خود رو در تاپیک قرار دهند و به بقیه عکسها امتیاز دهند. نحوه امتیاز دهی به عکسها به صورت ۱ تا ۱۰ امتیاز می باشد.

۴- برای ایجاد نظم و یکدستگی در تاپیک، لطفا امتیازات رو در زمان مشخص شده با ذکر عنوان کاربری شرکت کننده ای که عکس رو گذاشته در یک پست قرار دهید، و تا حد امکان این پست رو ویرایش نکنید.

۵- امتیاز دهی به تمام عکسها شرط لازم برای حضور در مسابقه برای کسانی است که با گذاشتن عکس در مسابقه شرکت کرده اند و کسانی که به تمام عکسها امتیاز نداده باشند از دور مسابقه حذف می شوند.

۶- لطفا عکس هایی که باعث ایجاد مشکل میشه (از قبیل عکس های سیاسی و …) رو انتخاب نکنید.

۷- تجربه نشون داده که حتی کوچک ترین بی قانونی هم ممکنه باعث دلخوری دوستان دیگه بشه، بنابراین خواهشمندیم از اجرای دقیق قوانین تاپیک دلخور نشوید، و همچنین از زدن پست هایی مثل “این بار استثنائا این طور بشه” و… خودداری کنید.

———————————————————————-
قوانین الحاقی: با توجه به یک سری مشکلاتی که در یکی از دوره ها ایجاد شد، چند قانون الحاقی برای مسابقه پیشنهاد و به رأی گیری گذاشته شد، که با رای ۱۰۰ درصد مثبت دوستان قرار شد از این به بعد اعمال بشه:

قانون الحاقی اول: هر نوع حرکات مشکوک برای افزایش شانس برد (شرکت در مسابقه با دو نام کاربری – تبانی دو نفر و نمرات بالا به هم دادن – دشمنی و مکررا امتیاز کم دادن به یک کاربر خاص – …) ممنوعه و در صورتی که کاربری چنین کارهایی رو مرتکب بشه مدیریت بخش شدیدا با این مساله برخورد خواهند کرد.

قانون الحاقی دوم: از دوستان خواهش می کنیم معیارشون برای امتیازدهی به عکس ها فقط خوب یا بد بودن عکس باشه؛ در صورتی که به تشخیص مدیریت بخش معیار دیگه ای در امتیازدهی وجود داشته باشه امتیازات شرکت کننده در مسابقه محسوب نخواهد شد. همچنین متقابلا زدن پست هایی مثل “چرا امتیاز عکس من رو کم دادی” و “لطفا امتیاز من رو بالا ببر” و … ممنوعه.

قانون الحاقی سوم: انتخاب موضوع مسابقه بعدی فقط با برنده مسابقه است و احتمال بالایی داره که برنده از قبل موضوع خاصی رو توی ذهن خودشون داشته باشند. لذا از دوستان خواهش می کنیم با زدن پست هایی مثل ” به نظر من این موضوع مناسبه” یا “چه خوبه فلان موضوع رو انتخاب کنیم” برنده مسابقه رو تحت فشار نذارند.

قانون الحاقی چهارم: اگر مدیر یا همکار بخش حضور نداشتند و یا یوزری رو برای مدیریت این تاپیک در نظر گرفتند دوستان عزیز باید از ایشون پیروی کنند و مشکلاتشون رو با یکی از همکارها یا مدیر بخش در میون بگذارند، و تاپیک رو به حاشیه نبرند.

با تشکر از همگی دوستان. :)

————————————————————-
جایزه تاپیک: از تیر ماه سال ۹۳ آقای برزویان از فروشنده های بازارچه پیشنهاد کردند که می تونند ماهی نیم کیلو از هر نوع عسلی که یک کاربر انتخاب کنه به ایشون جایزه بدند. بنابراین هر ماه یک برنده (که بیشترین میانگین امتیازات رو بین برنده های اون ماه داشته) انتخاب میشه و این جایزه تقدیم ایشون میشه. توضیحات کامل تر در این پست.

 لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    22 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید