خبر

مروری بر پرتفوی اسفند ماه “ثمسکن”

مروری بر پرتفوی اسفند ماه “ثمسکن”

551063 898 - مروری بر پرتفوی اسفند ماه "ثمسکن"
به گزارش آبرند به نقل از پول نیوز، گروه سرمایه گذاری مسکن (سرمایه گذاری مسکن) با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه گذاری مسکن (سرمایه گذاری مسکن) با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۴۸۹ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۶ هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۳۵۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش یک میلیارد و ۳۵ میلیون ریال به ۵ هزار و ۴۸۸ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال رسید. ارزش گروه سرمایه گذاری مسکن (سرمایه گذاری مسکن) نیز با کاهش ۱۵۸ میلیارد و ۱۰ میلیون ریال معادل ۴۶ هزار و ۴۷۳ میلیارد و ۳۴۵ میلیون ریال محاسبه شد.

“ثمسکن” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹۵ میلیارد و ۵۹۶ میلیون ریال به مبلغ ۹۶ میلیارد و ۵۶۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۹۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه سرمایه گذاری مسکن (سرمایه گذاری مسکن) طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۴ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریال خریداری کرد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا