عمومی

YouTube AdBlitz Super Bowl را نشان می دهد بازار یابی

YouTube AdBlitz Super Bowl را نشان می دهد
بازار یابی

با نزدیک شدن به Super Bowl LVII، کسب و کارهای کوچک این فرصت را دارند که به لطف YouTube AdBlitz.<YouTube AdBlitz Super Bowl بازاریابی را به نمایش می گذارد

کانال Adblitz به شما امکان می دهد تبلیغات ردیف شده برای Big Game را تماشا کنید تا ببینید چگونه کسب و کارهایی که بیشترین بودجه بازاریابی را دارند به فصل Super Bowl نزدیک می شوند. کمپین‌های تبلیغاتی امسال همچنین بینشی در مورد چگونگی تکامل برندها در پیام‌های بازاریابی خود و همچنین روش‌های متنوعی که در آن بازی و خود تبلیغات تماشا می‌شوند، ارائه می‌دهد.

youtube adblitz the super bowl of marketing - YouTube AdBlitz Super Bowl را نشان می دهد
بازار یابی

فرصت های تبلیغاتی جدید و نقاط تماس

معاون رئیس و رئیس توسعه تجارت رسانه دیجیتال NFL، بلیک استچین، گفت: “همکاری NFL و YouTube همچنان به رشد خود ادامه می دهد و نقطه تماس جدیدی ایجاد می کند ts برای طرفداران – از نکات برجسته هر هفته از فصل، نمایش‌های اصلی مانند برنده جایزه امی Game Day All-Access، تا بلیت یکشنبه NFL که از فصل ۲۰۲۳ به طور انحصاری به YouTube می‌رسد.

از بزرگ‌ترین و بهترین

رویکردهای جدید کسب‌وکارهای بزرگ می‌تواند برای کسب‌وکارهای کوچک مفید باشد، و به آگاهی دادن به نحوه هدایت استراتژی‌های بازاریابی خود کمک می‌کند. در آینده. صاحبان کسب‌وکار و استراتژیست‌های بازاریابی می‌توانند در مورد بیشترین و بهترین تمرکز در طول پردرآمدترین کمپین بازاریابی سال خود، یادداشت برداری کنند.

اولین تیزرها و تبلیغات را می‌توانید در کانال AdBlitz، که شامل Super Bowl شرکت خودروسازی هیوندای در نقطه بازی.

سال گذشته، هیوندای یک کمپین یک ماهه AdBlitz را در هفته‌های قبل و بعد از Big Game اجرا کرد که به آنها کمک کرد بیش از ۲۴۷ میلیون بازدید ایجاد کنند. این استراتژی همراه با رویکرد دیجیتال اول به هیوندای کمک کرد تا به موفقیت بسیار بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دست پیدا کند، زمانی که این برند بیشتر روی تبلیغات تلویزیونی در طول بازی واقعی سرمایه‌گذاری می‌کرد.

مدیر مدیر عامل هیوندای، آنجلا زپدا، در مورد تغییر چشم‌انداز بحث کرد. از تبلیغات Super Bowl، گفت: “Super Bowl یکی از پربیننده ترین رویدادهای تلویزیونی در جهان است. گفته می شود، چشم انداز تغییر کرده است. برای اینکه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنیم، باید راه‌های مختلفی را برای اطمینان از اینکه برندمان جلو و مرکز است، تکامل دهیم و کشف کنیم. اینجاست که YouTube وارد می‌شود.”

محتوای تبلیغاتی در حال تکامل با گرایش‌های مصرف‌کننده

یک رویداد عظیم مانند Super Bowl این تغییر در ترجیحات مصرف کننده را به ویژه مشهود می کند. به عنوان مثال، سال گذشته، طبق گزارش comScore، تبلیغات Super Bowl از طریق YouTube به ۷۷٪ از بزرگسالان رسید، در مقایسه با ۷۲٪ از طریق تلویزیون خطی.

واضح است که Super Bowl امسال الهام‌بخش زیادی برای مشاغل کوچک خواهد بود. و نه فقط در میدان.

برای آخرین مورد، ما را در اخبار Google دنبال کنید .

تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی