عمومی

Xero صندوق کسب و کار کوچک جهانی جدیدی را برای تقویت راه اندازی می کند آرزوها و رشد

Xero صندوق کسب و کار کوچک جهانی جدیدی را برای تقویت راه اندازی می کند
آرزوها و رشد

Xero تأسیس صندوق کسب و کار زیبای Xero را اعلام کرد. این صندوق که در راستای Xero Day 2023 اعلام شد، هفدهمین سالگرد Xero را نشان می‌دهد و بیش از ۷۵۰۰۰۰ دلار نیوزیلند به کسب‌وکارهای واجد شرایط کمک مالی می‌کند.

Xero رسما فرآیند درخواست را در Xerocon سیدنی آغاز می‌کند، برنامه‌ریزی شده برای ۲۳ -۲۴ آگوست ۲۰۲۳٫ هدف اصلی این صندوق جشن گرفتن، توانمندسازی و تسریع رشد کسب و کارهای کوچک است. کسب‌وکارهای کوچک در استرالیا، نیوزیلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی، ایالات متحده، کانادا و بریتانیا که مشتریان Xero هستند، می‌توانند برای کمک مالی درخواست دهند.

صندوق کسب‌وکار زیبای Xero چهار دسته را ارائه می‌دهد که برای کوچک‌ترها طراحی شده است. الزامات منحصربه‌فرد کسب‌وکارها:

  1. نوآوری برای پایداری: این دسته، کسب‌وکارهای کوچک را هدف قرار می‌دهد تا شیوه‌های پایداری خود را تقویت کنند، مانند انتقال به بسته‌بندی پایدار، استفاده از تجهیزات کارآمد انرژی، یا استفاده از حمل‌ونقل بدون کربن. .
  2. پیشگام با فناوری: این دسته برای مشاغل کوچکی است که علاقه مند به دیجیتالی کردن عملیات خود یا ادغام فناوری های نوظهور برای افزایش عملکرد تجاری خود هستند.< span id="ez-clearholder-medrectangle-3"/>
  3. تقویت ارتباط جامعه: این دسته برای کسب و کارهای کوچک یا سازمان های غیرانتفاعی است که در جهت تقویت روابط اجتماعی خود، چه از طریق بشردوستی، ابتکارات خیر اجتماعی، یا خدمات اجتماعی تاثیرگذار، کار می کنند.
  4. ارتقاء مهارت برای آینده: این دسته برای کسب و کارهای کوچکی است که می خواهند در آموزش و توسعه تیم خود سرمایه گذاری کنند و در نتیجه باعث رشد شوند.

هر دسته دارای هفت برنده منطقه ای خواهد بود که توسط هیئت داوران منطقه ای انتخاب می شوند. یک هیئت داور جهانی این برندگان منطقه‌ای را بیشتر ارزیابی می‌کند و برنده جهانی هر دسته یک جایزه اضافی دریافت می‌کند.

سوکیندر سینگ کسیدی، مدیر عامل Xero، اظهار داشت: «ما معتقدیم که کسب‌وکارهای کوچک دنیا را اداره می‌کنند و به عنوان قهرمانان Xero برای کسب و کار کوچک فرصتی را برای مشتریان فراهم می کند تا برای برداشتن گام بعدی خود برای دریافت بودجه اقدام کنند.»

او در ادامه از راه اندازی صندوق کسب و کار زیبای Xero ابراز هیجان کرد. او بر اهمیت حمایت از کسب‌وکارهای کوچک در دستیابی به اهداف آینده‌شان تاکید کرد، خواه این امر شامل پایداری بیشتر، ارتقای مهارت کارکنان، خدمت به جامعه یا ادغام آخرین هوش مصنوعی در عملیات آنها باشد.

دوره درخواست برای صندوق از ۲۳ آگوست ۲۰۲۳ شروع می شود و در ۶ اکتبر ۲۰۲۳ به پایان می رسد. فرآیند درخواست نیاز به ارسال فرم کتبی و یک ویدیوی کوتاه دارد.

آخرین اخبار را از روندهای کسب و کار کوچک دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: Xero


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی