عمومی

VC برتر مارک آندرسن: کار از راه دور باعث ایجاد مشکل می شود “زلزله” در چگونه مردم زندگی می کنند

VC برتر مارک آندرسن: کار از راه دور باعث ایجاد مشکل می شود
“زلزله” در چگونه مردم زندگی می کنند

در فقط در مورد هر معیاری که می توانید به آن فکر کنید، و به عنوان کسی که در مورد این چیزها می نویسد، آنچه احساس می کند برای من فرستاده می شود. مانند تقریباً همه آنها آنها به ندرت سورپرایز زیادی برگزار می کنند.

فنلاند (یا همسایه نزدیک) همیشه شادترین کشور جهان. جایی خسته کننده اما دلپذیر مانند زوریخ یا وین تاج گذاری می شود سال به سال قابل زندگی ترین. همه شهرهای مختلف را به‌عنوان «سیلیکون ولی جدید،» تبلیغ می‌کنند، اما سیلیکون ولی همچنان بهترین مقصد جهان برای کارآفرینان است.

اما، پس از سالها یکسانی، شاید محاسبات محل زندگی در واقع شروع به تغییر اساسی کرده باشد. من دو مدرک به شما می‌دهم: رتبه‌بندی جدید با یکی از کمترین انتظارات یافته‌هایی که در سال‌های اخیر دریافت کرده‌ام، و نظرات متفکرانه‌ای از سوپر VC Marc Andreessen، که یک رکورد عالی از تشخیص تغییرات ماکرو برای تغییر ترتیب جهان.

آفرین، کانزاس سیتی 

این آخرین رتبه بندی، برداشت بسیار خوبی از سال ۲۰۲۲ در مورد محل زندگی ارائه می دهد. لیست Icelandair می پرسد: بهترین شهر در جهان برای کار از راه دور و تعطیلات کاری چیست؟ افزایش کار از راه دور مرتبط با بیماری همه گیر باعث شده است که مناطق در سراسر جهان به شدت رقابت کنند. برای تقویت اقتصاد محلی، متخصصان جدید مستقل از مکان را جذب کنید.

کدامیک را باید انتخاب کنید؟ Icelandair عواملی مانند هزینه زندگی، ایمنی، دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی، سرعت اینترنت، میانگین ساعات کاری، زمان رفت‌وآمد، کیفیت هوا و داده‌های گزارش شادی جهانی سازمان ملل را برای رتبه‌بندی مقاصد احتمالی از سراسر جهان سنجید. پس از این همه آمار و ارقام، شهری که در صدر فهرست قرار گرفت… کانزاس سیتی، میسوری بود؟

بدون توهین به خانه کباب‌های عالی و (ظاهراً) بیشتر از هر شهر دیگری فواره دارد. به جز روم، اما من آن یکی را ندیدم که بیاید. کانزاس سیتی به دلیل عمق فرهنگ محلی، حالات آرام و فراوانی گزینه‌های اوقات فراغت، گزینه‌های قابل پیش‌بینی‌تری مانند کپنهاگ و هلسینکی را شکست داد.

تصویر بزرگتر 

و این یک اگر قابل توجه است)، که به طور اساسی چه شهرهایی از همه جذاب ترند.

این نتیجه گیری عجیبی نیست. بسیاری از مردم قبلاً همین موضوع را مشاهده کرده‌اند، اما شاید بیان این نکته که اگر کار از اداره جدا شود، مردم می‌خواهند در مکان‌های کوچک‌تر، ارزان‌تر و دلپذیرتر زندگی کنند، در توصیف تغییرات در الگوی زندگی مردم به اندازه کافی دور نمی‌آید. در آینده نزدیک به سراغ ما می آیند

به نظر می رسد VC فوق العاده موفق Marc Andreessen چنین فکر می کند. در پادکست اقتصاددان Tyler Cowen اخیرا، او پیشنهاد کرد که ظهور کار از راه دور می تواند نشان دهنده “تغییر بالقوه در سطح تمدن” و “زلزله” در نحوه ما باشد. زنده.

“برای هزاران سال، اگر یک جوان تیزبین و جاه طلب بودید – و این درست است از مدیچی‌ها، و این در مورد یونانی‌ها هم صادق است.» او توضیح می‌دهد. «اگر مجبور نیستید این کار را انجام دهید، و به ویژه، اگر مجبور نیستید همه به یک شهر بروید، و اگر مجبور نیستید همه به همان شهری بروید که از شما متنفر است، [می خندد] و اگر به طور ناگهانی، فرصت اقتصادی از آن جدا شود، آنگاه مردم می‌توانند انتخاب کنند که چگونه در مراحل مختلف زندگی خود به شیوه‌ای اساسا متفاوت زندگی کنند.”

این بدان معناست که مکان‌های محلی غیرمنتظره مانند کانزاس سیتی ممکن است جذابیت خود را به شدت افزایش دهند. همچنین نشان می‌دهد که معماری و طراحی احتمالاً شاهد تغییرات گسترده‌ای خواهند بود، زیرا مردم به این فکر می‌کنند که وقتی هشت ساعت در روز از خانه بیرون می‌روید چگونه باید باشد.

نحوه تفکر مردم در مورد انتخاب های بزرگتر زندگی نیز ممکن است به طور قابل توجهی تغییر کند. خانواده‌های هسته‌ای زمانی معنا پیدا می‌کنند که جوانان برای فرصت‌های اقتصادی از اقوام خود دور شوند. چه کسی می تواند از عهده تگ مادربزرگ و پدربزرگ بروکلین برآید؟ خیلی از ما نیستیم. اما وقتی بتوانید از هر کجا کار کنید، آن حساب تغییر می کند.

“آیا خانه واقعاً باید دو والدین و دو فرزند باشد؟ یا اینکه خانه واقعاً باید دوباره به موضوع آینده؟ آیا باید سه یا چهار نسل از مردم و تعداد زیادی پسر عمو و خاله و عمو و سپس تعداد زیادی از بچه ها در حال دویدن باشند؟ راه بهتری برای زندگی،” آندرسن حدس می‌زند (و بسیاری از والدین کودکان خردسال که از حمایت خانواده دور مانده‌اند، از جمله خود من سر تکان می‌دهند).

بنابراین به کانزاس سیتی برای اینکه مکانی دلپذیر برای زندگی و کار است تبریک می‌گویم. اما رتبه اول غیرمنتظره شهر ممکن است فقط نوک کوه یخ باشد در مورد تغییرات در محاسبات مردم در مورد جایی که باید ریشه ها را ریشه کن کرد. اگر آندرسن درست می‌گوید، ما در شرف بازنگری عمده‌ای در مورد ظاهر خانه‌ها و دفاتر نیستیم، بلکه خود خانواده نیز چگونه به نظر می‌رسد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی