عمومی

USDA کمک های مالی برای کشاورزی شهری را اعلام می کند

USDA کمک های مالی برای کشاورزی شهری را اعلام می کند

وزارت کشاورزی ایالات متحده تا سقف ۷٫۵ میلیون دلار را در کمک مالی برای حمایت از کشاورزی شهری و سایر پروژه های نوآورانه تولید مواد غذایی. برنامه کمک هزینه کشاورزی شهری و تولید نوآورانه تا ۲۷ مارس درخواست ها را می پذیرد. .

برنامه کمک هزینه رقابتی از طریق دفتر کشاورزی شهری و تولید نوآورانه USDA اجرا می شود. برای کشاورزان، باغداران، افراد، سازمان‌ها، مدارس و مقامات دولتی که می‌خواهند پروژه‌های کشاورزی را در مناطق شهری و حومه شهر شروع یا گسترش دهند، باز است.

کمک های مالی کشاورزی شهری USDA-

گرنت ها ممکن است هزینه های پروژه های مختلف مربوط به دسترسی به غذا، آموزش، هزینه های راه اندازی یا توسعه سیاست های جدید مرتبط با تولید شهری را پوشش دهند. برای مثال، کمک‌های بلاعوض می‌تواند هزینه‌های یک باغ اجتماعی جدید را پوشش دهد یا آموزش شغلی و آموزش را برای افزایش دسترسی به غذا در جوامعی که از نظر اقتصادی دچار مشکل هستند، پوشش دهد.

برای واجد شرایط بودن برای تأمین مالی، پیشنهادات کمک مالی باید در یکی از دو دسته قرار گیرند: برنامه ریزی پروژه ها و پروژه های اجرایی. در اینجا توضیحی برای هر نوع آورده شده است.

usda grants for urban agriculture - USDA کمک های مالی برای کشاورزی شهری را اعلام می کند

پروژه های برنامه ریزی

پروژه های برنامه ریزی هزینه های مربوط به شروع یا گسترش پروژه های جدید کشاورزی شهری را پوشش می دهد. متقاضیان می توانند از بودجه برای پوشش هزینه های راه اندازی، مطالعات یا طرح های توسعه پروژه جدید در جوامع شهری یا حومه شهری استفاده کنند.

به عنوان مثال، ائتلاف زمینداران روستایی تگزاس کمک مالی پروژه های برنامه ریزی را در سال ۲۰۲۲ دریافت کرد. وجوه کمک هزینه یک مطالعه امکان سنجی و توسعه یک طرح تجاری جدید را پوشش داد. پروژه این سازمان یک تعاونی برای مزارع کوچک و تولیدکنندگان کشاورزی ایجاد کرد تا به طور موثرتری محصولات را به بازارهای کم دسترسی به غذا در سرتاسر شهرستان هریس، تگزاس ارائه دهد.

پروژه های اجرایی

پروژه های اجرایی بودجه ای را برای تسریع پروژه های کشاورزی شهری، سرپوشیده و نوآورانه موجود فراهم می کند. این ممکن است شامل سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید، تسریع استخدام و آموزش، یا حمایت از نیازهای زیرساختی جدید برای دستیابی به مصرف‌کنندگان بیشتر باشد.

به عنوان مثال، طرح کشاورزی شهری موکا این نوع کمک مالی را در سال ۲۰۲۲ دریافت کرد. این سازمان قبلاً دریافت کرده بود. خدمت به کشاورزان شهری در میسوری قبل از دریافت کمک هزینه. اما از بودجه برای افزایش دسترسی، ایجاد فضاهای بیرونی بیشتر برای تولید مواد غذایی، و ارائه فرصت های اقتصادی بیشتر برای تولیدکنندگان کشاورزی شهری استفاده کرد.

درباره کمک های مالی کشاورزی شهری و تولید نوآورانه

OUAIP وزارت کشاورزی ایالات متحده توسط لایحه مزرعه ۲۰۱۸ تأسیس شد. این دفتر با سایر آژانس های USDA برای حمایت از کشاورزی شهری و تولید نوآورانه از طریق برنامه های مختلف و فرصت های کمک هزینه همکاری می کند. برنامه گرنت UAIP از سال ۲۰۲۰ به تولیدکنندگان کشاورزی، سازمان های غیرانتفاعی و نهادهای دولتی که در این ماموریت خدمت می کنند، بودجه ارائه کرده است.

این دور از بودجه تنها بخشی از یک سرمایه گذاری گسترده تر USDA در کشاورزی نوآورانه و شهری است. ابتکارات دیگر شامل ایجاد کمیته مشاوره فدرال برای کشاورزی شهری و تولید نوآورانه، بازگشایی طرح باغ مردمی برای حمایت از باغ‌ها در سراسر کشور و آموزش تکنیک‌های رشد پایدار، و ارائه کمک‌های فنی و مالی است.

نحوه درخواست برای کمک هزینه های کشاورزی شهری و تولید نوآورانه

Those در درخواست برای کمک هزینه UAIP می توانید از پورتال کمک هزینه آنلاین دولت فدرال، Grants.gov استفاده کنید. آخرین مهلت ارسال درخواست ساعت ۲۳:۵۹ می باشد. به وقت شرقی در ۲۷ مارس.

USDA همچنین یک وبینار برای کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه هستند. وبینار انواع پروژه هایی را که واجد شرایط هستند، معیارهایی که باید رعایت کنید و نحوه ارسال درخواست را با جزئیات بیشتر بررسی می کند. می‌توانید قبل از پایان مهلت درخواست به صورت آنلاین این محتوا را مشاهده کنید.

برای آخرین مورد، ما را در Google News.

تصویر: Envato Elements


اطلاعات بیشتر در: کمک‌های مالی مشاغل کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی