عمومی

Spotlight: مجموعه پنجم یک محصول منحصر به فرد را برای تنیس حل می کند بازیکنان

Spotlight: مجموعه پنجم یک محصول منحصر به فرد را برای تنیس حل می کند
بازیکنان

برخی از موفق ترین کسب و کارها با حل یک مشکل ساده شروع می شوند. بسیاری از تنیس بازان با مشکل ساده عرق کردن جیب دست و پنجه نرم کرده اند. بنابراین مجموعه پنجم مشکلی برای حل آن ایجاد کرد. در مورد محصول و شرکت پشت آن در کانون توجه کسب و کارهای کوچک این هفته بخوانید.

کسب و کار چه می کند

شورت تنیس با جیب های ضد عرق می فروشد.

یونی مالچی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Small Business Trends، گفت: “بیانیه ماموریت ما این است که “ورزشکاران را از حواس پرتی ناشی از عرق رها کنیم در حالی که در بالاترین سطوح خود کار می کنند.” اولین محصولی که ما می فروشیم شورت تنیس است زیرا تنیس از این نظر منحصر به فرد است که تنها ورزشی است که در آن به طور منظم از جیب خود در طول مسابقه برای نگه داشتن مهمترین چیز – توپ استفاده می کنید! وقتی بازیکنان عرق می‌کنند شورتشان خیس می‌شود و توپ‌های داخل جیب‌ها هم خیس می‌شود.”

طاقچه کسب و کار

حل یک مشکل خاص با یک طرح ثبت شده.

مالچی می‌گوید: «ما به ایجاد شورت تنیس نوآورانه با طراحی شیک معروفیم که این مشکل عملی توپ‌های تنیس خیس عرق را نیز حل می‌کند. شورت ما به دلیل داشتن جیب‌های ضدآب، قابل دسترسی و تنفسی که به شما امکان می‌دهد توپ را در حالی که تا ست پنجم به شدت عرق می‌کنید، نگه دارید، اختراع شد!»

svg%3E - Spotlight: مجموعه پنجم یک محصول منحصر به فرد را برای تنیس حل می کند
بازیکنان

چگونه کسب و کار شروع شد

با ثبت اختراع یک طرح منحصر به فرد.

مالچی توضیح می دهد، “من و همسرم، دانیل، سفر ساخت استارت آپ را آغاز کردیم. قبل از کووید در خانه ما از طریق یکی از دوستان یکی از دوستانی که در مقطعی خودش یک تجارت شلوارک راه انداخته بود، با چند تولیدکننده پارچه آشنا شدیم که با کارخانه های برش و دوخت نیز ارتباط داشتند. پس از انجام تحقیقات گسترده و ملاقات با همه فروشندگان بالقوه، به یکی از آنها رسیدیم که در مدلین، کلمبیا مستقر بود. با فروشنده، توانستیم نمونه های اولیه را تکرار کنیم تا زمانی که مواد مناسب با طراحی مناسب را پیدا کنیم. ما آماده راه‌اندازی بودیم، اما پس از آن کووید شیوع پیدا کرد، بنابراین همه چیز را متوقف کردیم.

“در حالی که در انبوه کووید زمانی که همه ما در خانه مان گیر کرده بودیم، تصمیم گرفتم برای ثبت اختراع اقدام کنم. پس از رفت و آمد پر زحمت با اداره ثبت اختراع و وکیلم، آخرین ارسال خود را ارائه کردیم و مشتاقانه منتظر ماندیم. یک سال و یکی دو ماه گذشت. کووید فروکش کرد. در ژانویه ۲۰۲۳، حق ثبت اختراع به ما اعطا شد. این رویدادی بود که ما را به راه انداختن کسب و کار به طور جدی آغاز کرد و از آن زمان دیگر به گذشته نگاه نکرده ایم!»

بزرگترین برد

یک کمپین سرمایه‌گذاری جمعی موفق.

مالچی می‌افزاید: «پس از دریافت حق ثبت اختراع و راه‌اندازی مجدد کسب‌وکار، برای تمرکز روی راه‌اندازی خود به چیزی متفاوت نیاز داشتیم. ما هنوز شورت را در انبار نداشتیم. اما ما می‌خواستیم سر و صدایی ایجاد کنیم، ببینیم آیا تناسب محصول با بازار وجود دارد یا خیر، و چند پیش‌سفارش برای شلوارک دریافت کنیم. ما تصمیم گرفتیم یک کمپین Kickstarter راه اندازی کنیم که به مدت ۴۰ روز اجرا شد. ما یک برنامه رسانه اجتماعی قوی و یک ویدیوی خنده دار Kickstarter داشتیم که ما را به یک شروع عالی رساند. پس از ۴۰ روز، ما بیش از ۹۰۰۰ دلار جمع آوری کردیم و حدود ۷۰ جفت شورت را پیش فروش کردیم! این یک برد عالی برای ما بود و به ما اعتماد به نفس داد تا به مسیر خود ادامه دهیم.”

بزرگترین خطر

<تمرکز روی تنها یک محصول.

مالچی می‌گوید: «بیشتر برندهای پوشاک با مجموعه‌ای از اقلام در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع عرضه می‌شوند. ما می خواستیم با فروش یک محصول به مشتریان و انجام درست آن شروع کنیم. به این ترتیب می‌توانیم بازخورد را از کاربران خود بگیریم و آن را در تکرار بعدی بگنجانیم. این رویکرد متمرکز بر یک محصول با هدف ورود آن به بازار و تکرار با مشتریان، رویکردی است که در سیلیکون ولی با توسعه نرم‌افزار اتخاذ شده است. از آنجایی که ما هنوز در روند رشد کسب و کار هستیم، هیئت منصفه هنوز در مورد این خطر که اشتباه پیش می‌رود، فکر نمی‌کند! هرچند تا اینجا خیلی خوب است.”

svg%3E - Spotlight: مجموعه پنجم یک محصول منحصر به فرد را برای تنیس حل می کند
بازیکنان

درس آموخته شده

کنترل کیفیت را جدی بگیرید .

مالچی توضیح می‌دهد، «اولین دسته کوتاه چند مشکل داشت که اگر رویکرد دقیق‌تری برای کنترل کیفیت داشتم، می‌توانستند به راحتی از آنها اجتناب کنیم. آنها وارد شدند و در کل کمی کوچک بودند. کوچک‌ها اساساً بسیار کوچک بودند، متوسط‌ها اساساً کوچک بودند، و غیره. یک جفت شورت “استاندارد” تر.

“اولین کاری که می‌توانستم متفاوت انجام دهم این است که چندین نفر با تیپ‌های بدنی متفاوت سایزهای مختلف شورت نمونه اولیه را امتحان کنند و بازخوردشان را به من بدهند. همچنین باید با اندازه‌گیری‌هایم سخت‌گیرانه‌تر می‌بودم و آنها را در برابر یک استاندارد قرار می‌دادم. بند های کشی نیز کمی بیش از حد بلند بودند، به خصوص در اندازه های کوچکتر. گرفتن آن باید آسان باشد! به طور کلی، مردم فقط باید یک یا دو سایز را بزرگ می کردند و مطمئن می شدند که بند کشی را به صورت دوتایی گره می زدند، اما من می توانستم از مبادلات و بازگشت های بیش از حدی که باید انجام می دادم اجتناب کنم.”

آنها ۱۰۰۰۰۰ دلار اضافی خرج می‌کردند

برای انتشار این خبر.

مالچی می‌گوید: «چند تورنمنت بزرگ تنیس وجود دارد که می‌توانم از آنها حمایت مالی کنم و غرفه‌ای در محل داشته باشم و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی را با صدای بلند بالا ببرم. ، محصول را در فروشگاه های مناسب قرار دهید و احتمالاً با یک بازیکن حرفه ای شریک شوید.”

نقل قول مورد علاقه

“سعی نکنید همه کارها را انجام دهید. یک کار را خوب انجام دهید.» – استیو جابز.

*****

تصویر: مجموعه پنجم، یونی مالچی

< hr class="clear"/>

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی