عمومی

SBA پورتال دیجیتالی جدیدی را برای تقویت مشاغل کوچک راه اندازی می کند منابع مالی

SBA پورتال دیجیتالی جدیدی را برای تقویت مشاغل کوچک راه اندازی می کند
منابع مالی

ایزابل کاسیاس گوزمن، رئیس اداره کسب و کارهای کوچک ایالات متحده (SBA)، از راه اندازی یک منبع دیجیتال جدید به نام مرکز کسب و کار کوچک سرمایه گذاری در آمریکا خبر داد. این پلت فرم آنلاین اولین در نوع خود است و برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک طراحی شده است تا از بودجه فدرال موجود در دستور کار سرمایه گذاری در آمریکا استفاده کنند.

برنامه سرمایه گذاری در آمریکا بخشی از برنامه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا است. برای بهبود اقتصاد ایالات متحده از طریق رقابتی تر کردن آن، مقابله با تغییرات آب و هوا، و بازگرداندن مشاغل تولیدی به آمریکا.

«سرمایه گذاری جدید SBA در آمریکا مرکز کسب و کار کوچک به کسب و کارهای کوچک بیشتر کمک می کند تا به منابع متصل شوند. گزمن گفت: فرصت‌های تامین مالی و حمایتی که آنها برای سرمایه‌گذاری از این فرصت‌ها و تقویت کسب‌وکارشان نیاز دارند. Hub راهنماهای دقیقی را برای کمک به کسب و کارهای کوچک برای دسترسی به کمک های مالی، قراردادها و سایر فرصت های بازار ناشی از سرمایه گذاری های فدرال ارائه می دهد. همچنین شامل پیوندهایی به منابع موجود SBA است که می‌تواند به کسب‌وکارها در یافتن سرمایه سرمایه‌گذاری و دستیابی به گواهی‌های لازم برای واجد شرایط بودن برای تأمین مالی فدرال کمک کند.

به‌علاوه، SBA قصد دارد با سایر آژانس‌های فدرال برای برگزاری رویدادهای محلی و وبینارها اینها برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک طراحی خواهند شد که یاد بگیرند چگونه قراردادها را تحت ابتکار سرمایه گذاری در آمریکا تضمین کنند و از مشوق هایی مانند اعتبارات مالیاتی و تخفیف برای پروژه های خانگی با انرژی کارآمد استفاده کنند.

تصویر: SBA


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی