عمومی

SBA به تازگی قوانین 59000 کسب و کار ایالات متحده را تغییر داده است یک فرصت 150 میلیارد دلاری اما اکثر مردم حتی نمی اطلاع

SBA به تازگی قوانین ۵۹۰۰۰ کسب و کار ایالات متحده را تغییر داده است
یک فرصت ۱۵۰ میلیارد دلاری اما اکثر مردم حتی نمی
اطلاع

اگر به شما بگویم که دولت فدرال به تازگی تعریف “کسب و کار کوچک” در صدها صنعت ایالات متحده، و اینکه هزاران شرکت دیگر اکنون می توانند برای نزدیک به ۱۵۰ میلیارد دلار در قراردادهای دولتی رقابت کنند؟

این می تواند یک فرصت بزرگ باشد. همچنین این تازه شروع یک سری تغییرات قوانین آتی است که می‌تواند به معنای فرصت‌های زیادی برای بهره‌گیری باشد، برای افرادی که توجه دارند.

همه چیز با یک اعلانیه در آوریل مبنی بر اینکه اداره کسب و کارهای کوچک قوانین نهایی را برای اصلاح تعاریف کسب و کارهای کوچک در ۱۶ بخش کسب و کار که صدها صنعت را پوشش می دهند، اتخاذ کرده است.

قوانین جدید «۵۹۰۰۰ شرکت دیگر را واجد شرایط میلیون‌ها دلار درآمد و فرصت‌های توسعه کسب‌وکار می‌کند»، بی‌بی هیدالگو، مدیر وابسته SBA برای قراردادهای دولتی و توسعه کسب و کار، در آن زمان گفته شد.

در زیر به جزئیات خواهیم پرداخت. اما دو چیز در ابتدا مرا شگفت زده کرد:

  • اول، نه اینکه به نظر می رسد بسیاری از کسب و کارها یا حتی مردم به آن توجه کنند. (یک استثناء هوشمند: پوشش جاستین هو در Marketplace.)
  • دوم، حجم عظیم فرصت ها، به خصوص که هزینه های دولت همچنان در حال افزایش است. چند سال گذشته بر اساس دفتر حسابداری دولتی.

و، این همه قراردادهای دفاعی و لوازم اداری نیست.

“دولت تقریباً همه چیز را می‌خرد، از سویا گرفته تا لباس کودکان نوپا و رایانش ابری، “سام لی، مدیر سیاست، برنامه ریزی و رابط در SBA در مصاحبه ای ویدئویی روز جمعه به من گفت. “دولت همه چیز را می خرد.”

یک نکته جالب دیگر: در حالی که هزینه های کلی دولت و درصد قراردادهای دولتی اعطا شده به کوچک واجد شرایط کسب‌وکارها در سال‌های اخیر افزایش یافته‌اند، تعداد واقعی کسب‌وکارهای فردی که این معاملات را دریافت می‌کنند کاهش یافته است.

به عبارت دیگر، این میزان نسبتاً است. تعداد کمی باهوش که توجه می کنند، با تکه ای بزرگتر و بزرگتر کنار رفته اند.

“دقیقا،” لی گفت. . “تعداد دلار در حال افزایش است، اما تعداد مشاغل در حال کاهش است.”

به همین دلیل است که این تغییرات تعریف بسیار جالب هستند.

با صدها تعریف تعدیل شده، فهرست کردن همه آنها در اینجا غیرممکن است، اما مدارک تحصیلی در وب سایت SBA موجود است. در sba.gov/size.

علاوه بر این، جدیدترین تغییرات تنها بخشی از یک سری طولانی است.

به طور خلاصه، در حالی که برخی از صنایع برای اندازه “کسب و کار کوچک” بر اساس درآمد هر کسب و کار مورد قضاوت قرار می گیرند، سایر صنایع بر اساس تعداد کل کارکنان در هر شرکت، و صنایع تعداد کارمندان برای بررسی بعدی آماده است.

در واقع، SBA دارای جلسات استماع عمومی مجازی برای هر کسی که مایل به اظهار نظر در مورد تغییرات پیشنهادی است برای سه شنبه و پنجشنبه تعیین شده است. علاوه بر این، لو گفت که تغییرات در استانداردهای اندازه SBA برای برخی برنامه‌های وام به زودی منتشر می‌شود.

اکنون، من این کار را نمی‌کنم. می دانم در چه شغلی هستید و من نمی دانم به طور کلی در مورد هزینه های دولت چه احساسی دارید.

اما اگر شما کسب‌وکاری را اداره می‌کنید که ممکن است با هر تعریف مقایسه‌ای کوچک در نظر گرفته شود، من فکر می‌کنم این فرصتی است که ارزش دنبال کردن را دارد و شاید حتی با جدیت دنبال شود. حداقل، شاید زمان توجه فرا رسیده باشد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی