عمومی

Rocket Lawyer ابزار آماده سازی مالیات را برای مشاغل کوچک راه اندازی می کند صاحبان

Rocket Lawyer ابزار آماده سازی مالیات را برای مشاغل کوچک راه اندازی می کند
صاحبان

یک ابزار جدید توسط پلتفرم خدمات حقوقی Rocket Lawyer برای صاحبان مشاغل کوچک راه اندازی شده است که تهیه و ثبت مالیات استرس زا و گیج کننده است.Rocket Lawyer ابزار آماده سازی مالیاتی را برای صاحبان مشاغل کوچک راه اندازی می کند

Rocket Tax جدید با جفت کردن مشتریان با متخصصان مالیاتی دارای مجوز و با تجربه کار می‌کند تا فرآیند را ساده‌تر و راحت‌تر کند. به‌عنوان «مقرون‌به‌صرفه برای همه» به بازار عرضه می‌شود، و مطمئناً برای برخی از صاحبان کسب‌وکار که با مالیات‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند مفید خواهد بود.

svg%3E - Rocket Lawyer ابزار آماده سازی مالیات را برای مشاغل کوچک راه اندازی می کند
صاحبان

یک منبع جایگزین برای مالیات های کسب و کار

وکلای موشکی تحقیقاتی انجام دادند که نشان داد اکثریت قریب به اتفاق صاحبان مشاغل کوچک نگرانی های مربوط به تشکیل پرونده مالیاتی دارند، اگرچه فقط نیمی از کسانی که نگرانی دارند در واقع با یک متخصص مالیات کار می کنند.

مؤسس و مدیر عامل Rocket Lawyer، چارلی مور، گفت: «در محیط امروزی، زمانی که کسب‌وکارها نگران افزایش هزینه‌ها، کمبود منابع و سایر چالش‌های تجاری هستند، مهم است که دردسرهای مربوط به مالیات می دهد و فرآیند ساده ای را ارائه می دهد، بنابراین به مشتریان می گوییم: “مالیات خود را انجام ندهید – بگذارید ما آنها را برای شما انجام دهیم.”

چگونه Rocket Tax کار می کند

Rocket Tax به کاربران اجازه می دهد تا اسناد مالیاتی را با استفاده از تلفن خود به راحتی اسکن و آپلود کنند، با Rocket Tax ارائه تخصص و امنیت کار با یک متخصص دارای مجوز در چه شرکتی است y به عنوان یک «قیمت مقرون به صرفه و شفاف» توصیف می‌کند.

در بیانیه مطبوعاتی Rocket Tax ، این شرکت توضیح می‌دهد: «با پشتیبانی از Rocket Legal Cloud، Rocket Tax شامل یکپارچه‌سازی یکپارچه با شرکای مانند Taxfyle است، یک پلتفرم تشکیل پرونده مالیاتی که بیش از ۲۰۰ شرکت CPA به آن اعتماد دارند. علاوه بر این، هر مشتری قانونی Rocket Legal Cloud و شریک پلتفرم موجود به مزایای Rocket Tax دسترسی خواهند داشت.”

شایع ترین ها خطاهای مالیاتی

وکیل موشکی همچنین فاش کرد که سه اشتباه اصلی در تشکیل پرونده مالیاتی، اشتباهات ریاضی و از دست دادن فرصت برای کسر و اعتبار، همراه با ندانستن است. چه مستنداتی لازم است مطمئناً کار با یک متخصص مالیاتی به حذف چنین خطاهایی کمک می کند.

آخرین سرفصل ها را از Small Business Trends دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی