عمومی

Pantone PANTONE 13-1023 Peach Fuzz را به عنوان رنگ سال 2024

Pantone PANTONE 13-1023 Peach Fuzz را به عنوان رنگ
سال ۲۰۲۴

Pantone با اعلام PANTONE 13-1023 Peach Fuzz به عنوان رنگ انتخابی سال ۲۰۲۴، نقطه عطفی را در برنامه رنگ سال خود رقم زد. انتخاب امسال مصادف با بیست و پنجمین سالگرد این برنامه است. که در سال ۱۹۹۹ با PANTONE 15-4020 Cerulean Blue آغاز شد. این اعلامیه در کارلستاد، نیوجرسی، در ۷ دسامبر ۲۰۲۳ اعلام شد.

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz، که به عنوان هلویی ملایم مخملی توصیف می شود، به دلیل ویژگی های پرورش دهنده و دلسوز آن مورد تحسین قرار می گیرد. در جهانی که اشکال مختلف آشفتگی را تجربه می کند، این رنگ نشان دهنده اشتیاق جمعی برای همدلی، با هم بودن و آینده ای صلح آمیز است. هلو Fuzz مظهر گرمای دنج است که اهمیت جامعه و پناهگاهی را که فراهم می کند برجسته می کند. این یک برداشت تازه از نرمی، به طرز ظریفی احساسی و لطیف ارائه می دهد و پیامی از مراقبت، اشتراک گذاری و همکاری را منتقل می کند.

لیتریس آیزمن، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون، رنگ هلو را رنگی توصیف می‌کند که تعلق و فرصتی برای کالیبراسیون مجدد و پرورش به ارمغان می‌آورد. فضایی از آرامش، شفا و شکوفایی را ارائه می دهد، چه در تنهایی و چه در جمع دیگران. این رنگ همچنین نشان‌دهنده راحتی، آرامش از درون، و اهمیت لمس و گرمای پیله‌ای است.

<. span class="ezoic-autoinsert-ad ezoic-under_first_paragraph"/>

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz به دلیل مدرن بودن، پیچیدگی، و عمق با وجود سبکی ملایمش قابل توجه است. گذشته و حال را پل می کند و فضایی معاصر را با حال و هوای قدیمی ارائه می دهد. به عنوان یک لحن هلویی تمیز، زیبایی را به دنیای فیزیکی و دیجیتالی می‌افزاید و جوهره‌ای شاعرانه و رمانتیک را منعکس می‌کند.< /p>

معرفی Peach Fuzz به عنوان رنگ سال ۲۰۲۴ تنها جشن رنگ نیست، بلکه بازتابی از زشت جهانی است. در طول سال‌ها، برنامه رنگ سال پنتون به یک نماد فرهنگی تبدیل شده است و نشان می‌دهد که چگونه روندهای فرهنگی جهانی از طریق رنگ بیان می‌شوند.

لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون، خاطرنشان می‌کند که رنگ امسال بر جامعه تمرکز دارد، که منعکس‌کننده ارزیابی مجدد جهانی از اولویت‌ها و اهمیت نزدیکی با عزیزان است. هلو فوز با آغوش گرم و صمیمانه خود، مردم را گرد هم می آورد و روح را غنی می کند. پرسمن از ۲۵ سال گذشته این برنامه که به پلتفرمی برای طراحان و علاقه مندان به رنگ در سرتاسر جهان تبدیل شده است تا در گفتگوهایی در مورد رنگ و به نمایش گذاشتن خلاقیت خود تبدیل شده است، تشکر می کند.

برای مشاغل، به ویژه کسانی که در زمینه طراحی، مد و بازاریابی هستند، انتخاب PANTONE 13-1023 Peach Fuzz الهام و جهت تازه ای را ارائه می دهد. تمرکز بر موضوعات مراقبت، همدلی و اجتماع را در تلاش‌های خلاقانه و طراحی محصول تشویق می‌کند. تطبیق پذیری و طنین احساسی رنگ آن را به انتخابی قانع کننده برای برندسازی، توسعه محصول و داستان سرایی بصری در سال ۲۰۲۴ تبدیل می کند.

تصویر: پنتون


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی