عمومیمقالات

Jairek Robbins در مورد اهمیت ساختمان a انجمن

Jairek Robbins در مورد اهمیت ساختمان a
انجمن

“امیدواریم اینجا چیز مفیدی گفته شود” جایرک رابینز می‌گوید، درحالی‌که در یک بعدازظهر آفتابی در اواخر ژانویه نشسته‌ایم تا با هم صحبت کنیم.

این نوعی خود خواری شادی بخش است که شما فقط از مردی دریافت می کنید که می داند چیزهای «مفید» زیادی برای گفتن دارد. در هر صورت، رابینز، مربی کسب و کار با کارایی بالا، مربی بهبود شخصی، نویسنده پرفروش و کارآفرین، که سال گذشته رئیس شرکت SUCCESS Enterprises شد، ایده های بسیار خوبی دارد که فقط در یک ویژگی جای نمی گیرد. آنچه در ادامه می آید بهترین تلاش من است.

همانطور که او می بیند، نقش رهبری او – با تمرکز بر تقویت و گسترش پیشنهادهای توسعه شخصی SUCCESS – در یک نقطه عطف برای شرکت و فرهنگ ما به طور گسترده تر است. رابینز می گوید: «خود مجله، سازمان، قطعه ای ۱۲۶ ساله از میراث توسعه شخصی است. اما او معتقد است که ستون های توسعه شخصی در حال تغییر هستند، زیرا، خوب، آگاهی تکامل می یابد. انسان ها تکامل می یابند. و یکی از چیزهایی که او در گذشته نزدیک دیده است این است که توسعه شخصی محدودیت‌های خود را دارد – حداقل به روشی که ما به آن نزدیک شده‌ایم.

او ادامه می‌دهد: «من فکر می‌کنم پیشرفت شخصی فواید زیادی داشت، جایی که مردم رشد کردند، مردم یاد گرفتند، مردم گسترش یافتند، مردم به ارتفاعات جدیدی رسیدند.» «آنها چیزهای جدیدی دیدند و تکامل جدیدی از خود را تجربه کردند. اما با عواقبی همراه بود. و پیامدها این بود: آنها احساس جدایی می کردند. آنها احساس تنهایی می کردند. آنها احساس می کردند که از جامعه خود جدا شده اند.”

بر اساس مجله آمریکایی پزشکی پیشگیری. احساسات مجاور افسردگی مانند اضطراب و تنهایی شاهد افزایش مشابهی در طول همه گیری بودیم، اگرچه نرخ اضطراب کاهش یافت در سال ۲۰۲۱٫ این به این معنا نیست که تمرکز بر رشد شخصی چیز بدی بوده است یا مسئول هر یک از این آمارها است، و رابینز مطمئناً نمی‌گوید: «سعی کنید بدتر باشید».

فقط این اسطوره موفقیت فردی – که اگر به اندازه کافی سخت رانندگی کنیم، به اندازه کافی سخت کار کنیم و به اندازه کافی طولانی تلاش کنیم، چیزهای خوبی به دنبال خواهد داشت – تاکید زیادی بر فرد دارد.

رابینز می‌گوید: «من فکر می‌کنم تکامل فردی – که یک ورزش انفرادی است، مربوط به خودش است – در توسعه انسانی وجود دارد که یک ورزش تیمی است و برای انجام آن نیاز به جامعه دارد. (کلمه او برای سال؟ “جامعه سازی.”) او به ضرب المثل قدیمی اشاره می کند: اگر می خواهی سریع بروی، تنها برو. اما اگر می خواهید دور بروید، با هم بروید. “ما در نقطه ای از فرهنگ هستیم که به استقامت نیاز دارد.”

به تنهایی رفتن تنهاست

رابینز جذابیت ذهنیت گرگ‌های تنها را درک می‌کند و معتقد است که مطمئناً تنها بودن آن فوایدی دارد. او می‌گوید: «اما آنچه من متوجه شدم این است که وقتی به پرتگاه هر هدفی می‌رسی، قله‌ی کوه موفقیت، فقط سه چیز وجود دارد: احساس موفقیت، هوای رقیق و منظره‌ای زیبا». “خودشه. و سپس یک پیاده روی به پایین وجود دارد.”

رابینز از نزدیک دیده است که چقدر می تواند در اوج تنها باشد. او برای سازمان مربیگری خانواده‌اش کار می‌کرد—او پسر اسطوره خود-بهبودی است تونی رابینز—قبل از رفتن برای انجام مربیگری خودش. او متوجه شد که می‌تواند به تنهایی سریع‌تر پیش برود، بدون اینکه با هرج و مرج ناشی از کار با انسان‌های دیگر دست و پنجه نرم کند، پول بیشتری به دست آورد و برای خودش نگه دارد. او به زندگی ای دست یافت که همیشه آرزویش را داشت: سه روز در هفته، چهار ساعت در روز کار، درآمدهای کلان.

او در حالی که سرش را تکان می‌دهد، می‌گوید: «و می‌توانم از تجربه شخصی به شما بگویم: احساس موفقیت، هوای نازک، منظره زیبا و پیاده‌روی به پایین». تنها چیزی که آن را متفاوت و بهتر می کند این است که چه کسی را با خود می برید. مهم نیست چند بار به اوج می‌رسید، اگر خودتان این کار را انجام دهید، در نهایت خسته‌کننده می‌شود، در نهایت احساس تنهایی می‌کند و در نهایت احساس رضایت‌بخشی به شما دست نمی‌دهد.»

در حوالی زمان بازگشت او به پایین کوه بود که رابینز تماس گرفت و از او خواست به SUCCESS بپیوندد. در ابتدا، او علاقه ای به کار دوباره در یک شرکت بزرگ با افراد زیادی نداشت که هر کدام مشکلات خاص خود را داشتند. اما هم مربی کسب و کارش و هم همسرش به او گفتند که این نوع خاصی از فرصت بود – که او باید این کار را انجام دهد. و او بسیار خوشحال است که این کار را انجام داده است.

ایجاد جامعه کارآفرینان و برای کارآفرینان

در سالی که رابینز به SUCCESS پیوست، بزرگترین تعهد رابینز گسترش پلت فرم مربیگری شرکت بوده است. SUCCESS در سال گذشته بیش از ۱۰۰ مربی را اضافه کرده است که با این برند همکاری می کنند و به عنوان سفیران این برند عمل می کنند. او می‌گوید: «ما در حال ساختن یک انجمن هستیم. “ما در حال ساختن جامعه ای از انسان هایی هستیم که وقف توسعه انسانی هستند.”

او همچنین در حال کارگاه‌سازی ایده‌های جدیدی است، مانند SUCCESS Adventures، که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا تجربه‌های سفر منحصربه‌فردی از نوع فهرست سطلی را با دیگر صاحبان کسب‌وکار موفق در سراسر جهان تجربه کنند. ایجاد چیزی به این بزرگی به معنای قطعات متحرک زیاد، برنامه ریزی پیچیده و خلاقیت خواهد بود – تقریباً برعکس صعود به تنهایی. اما یافتن راهی برای انجام آن، این تکامل را از رشد شخصی به توسعه انسانی بیشتر می‌کند.

و علاوه بر این، رابینز قبلاً از کوه بالا رفت. او مسیر را می داند اکنون، او گروه جدیدی از افراد فداکار را با خود به بالای کوه می آورد.

“از طرف دیگر، ما عقب می نشینیم و می گوییم، “یا کار کرد یا ما درس های زیادی یاد گرفت.’ «احتمالاً سخت خواهد بود. احتمالاً نامرتب خواهد بود احتمالاً گاهی اوقات بسیار زیاد خواهد بود. اما اعتقاد من این است که طرف مقابل ارزشش را دارد.”

این مقاله در ابتدا در ماه می/ژوئن ۲۰۲۳ ظاهر شد مجله SUCCESS. عکساز نیک اونکن.

191485455cb5041b8d912bf19ab2eb48?s=150&d=mp&r=g - Jairek Robbins در مورد اهمیت ساختمان a
انجمن

کاسل یک نویسنده و ویراستار ساکن مینیاپولیس، یکی از مالکین Racket MN و یک کلکسیونر VHS است.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی