عمومی

IRS ثبت FATCA را با چند عامل افزایش می دهد احراز هویت

IRS ثبت FATCA را با چند عامل افزایش می دهد
احراز هویت

سرویس درآمد داخلی (IRS) اعلام کرد که روند احراز هویت را برای مؤسسات مالی که تحت قانون مطابقت مالیات حساب خارجی (FATCA) ثبت نام می کنند، بهبود می بخشد. از ۱۴ ژوئیه، کاربران برای دسترسی به سیستم ثبت FATCA، باید با ارائه دهندگان خدمات اعتبار IRS، Login.gov یا ID.me وارد یا ثبت نام کنند. FATCA از اکثر مالیات دهندگان آمریکایی که دارایی های مالی خارج از ایالات متحده و موسسات مالی خارجی خاصی دارند می خواهد که دارایی ها و حساب های مالی را به IRS گزارش دهند.

مالیات دهندگانی که قبلاً یک نمایه Login.gov یا ID.me دارند می توانند وارد شوند. به سامانه ثبت FATCA، مشروط بر اینکه ایمیل با ایمیل افسر مسئول یا نقطه تماس در ثبت نام FATCA مطابقت داشته باشد. کسانی که پروفایل ندارند برای دسترسی به سیستم باید یک پروفایل ایجاد کنند. شرایط احراز هویت جدید از دستورالعمل های هویت دیجیتال موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) پیروی می کند.

برای ایجاد نمایه جدید با Login.gov یا ID.me، مالیات دهندگان باید یک آدرس ایمیل را تأیید کنند، یک رمز عبور ایجاد کنند. و احراز هویت چند عاملی (MFA) برای ایمن کردن حساب FATCA خود. ID.me و Login.gov هر دو میزهای کمکی را برای کمک به کاربرانی که با سیستم ها مشکل دارند ارائه می دهند. برای سؤالات و راهنمایی در مورد Login.gov، کاربران می توانند به مرکز راهنمای Login.gov مراجعه کنند. برای کمک به ID.me، کاربران می‌توانند به تأیید خدمات درآمد داخلی – سایت راهنمای ID.me مراجعه کنند.

مزایای احراز هویت چند عاملی برای مشاغل کوچک

پیاده‌سازی احراز هویت چند عاملی (MFA) مزایای بی‌شماری برای کسب‌وکارهای کوچک، افزایش امنیت و محافظت از اطلاعات حساس دارد. . در اینجا چند مزیت کلیدی وجود دارد:

ایمنی بهبود یافته: MFA با الزام کاربران به تأیید هویت خود با استفاده از روش‌های مختلف، لایه امنیتی بیشتری را فراهم می‌کند. این امر خطر دسترسی غیرمجاز را کاهش می دهد، حتی اگر رمز عبور به خطر بیفتد. برای کسب‌وکارهای کوچک، این به معنای محافظت بهتر از داده‌های حساس، اطلاعات مالی و سوابق مشتریان است.

کاهش خطر نقض داده‌ها: نقض داده‌ها می‌تواند پرهزینه و برای یک کسب‌وکار کوچک مضر باشد. شهرت، آبرو. MFA با دشوارتر کردن دسترسی هکرها به سیستم ها و داده ها، به طور قابل توجهی شانس یک حمله سایبری موفق را کاهش می دهد. این به محافظت در برابر نقض‌هایی که می‌تواند منجر به زیان مالی، مشکلات حقوقی و اعتبار آسیب‌دیده شود، کمک می‌کند.

پایبندی به مقررات: بسیاری از صنایع دارای مقرراتی هستند که کسب و کارها را ملزم می‌کنند از داده‌های مشتری محافظت کنند. اجرای MFA به مشاغل کوچک کمک می کند تا از این مقررات پیروی کنند و از جریمه های احتمالی و عواقب قانونی اجتناب کنند. برای مثال، استفاده از MFA می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند تا الزامات مقرراتی مانند مقررات حفاظت از داده‌های عمومی (GDPR) و قانون قابلیت حمل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) را برآورده کنند.

ایجاد اعتماد با مشتریان و شرکا : مشتریان و شرکای تجاری بیشتر به شرکتی اعتماد می کنند که امنیت داده ها را جدی می گیرد. با استفاده از MFA، کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند تعهد خود را به حفاظت از اطلاعات حساس نشان دهند، که می‌تواند روابط با مشتریان و شرکا را تقویت کند و به طور بالقوه کسب‌وکار جدیدی را جذب کند.

محافظت در برابر سرقت هویت: MFA به شما کمک می‌کند. با افزودن یک مرحله تأیید اضافی، از سرقت هویت جلوگیری کنید. این امر به ویژه برای مشاغلی که اطلاعات شخصی حساسی مانند شماره های تامین اجتماعی، سوابق مالی یا داده های بهداشتی را مدیریت می کنند بسیار مهم است. محافظت از این اطلاعات به حفظ اعتماد مشتری کمک می کند و خطر سرقت هویت را کاهش می دهد.

راه حل امنیتی مقرون به صرفه: در حالی که هیچ اقدام امنیتی بی ایراد نیست، MFA روشی نسبتاً مقرون به صرفه برای بهبود قابل توجه امنیت است. پیاده‌سازی MFA می‌تواند مقرون به صرفه‌تر از مقابله با پیامدهای نقض داده‌ها، از جمله هزینه‌های اصلاح، هزینه‌های قانونی، و تجارت از دست رفته باشد.

اجرای آسان: راه‌حل‌های مدرن MFA عبارتند از کاربر پسند است و می تواند با کمترین اختلال در عملیات تجاری اجرا شود. بسیاری از ارائه دهندگان MFA ادغام مستقیم با سیستم های موجود را ارائه می دهند، و کسب و کارهای کوچک را برای اتخاذ این معیار امنیتی بدون چالش های فنی مهم آسان می کند.

انعطاف پذیری و مقیاس پذیری: راه حل های MFA را می توان به گونه ای طراحی کرد. متناسب با نیازهای کسب و کارهای کوچک، چه تعداد انگشت شماری کارمند داشته باشند و چه به سرعت در حال رشد هستند. این انعطاف‌پذیری تضمین می‌کند که با گسترش کسب‌وکار، تدابیر امنیتی آن می‌تواند بر اساس آن مقیاس‌بندی شود، و حفاظت مداوم در برابر تهدیدات در حال تکامل را فراهم می‌کند.

تأیید هویت چند عاملی یک اقدام امنیتی ارزشمند برای کسب‌وکار کوچک شما است. این امنیت را بهبود می بخشد، خطر نقض داده ها را کاهش می دهد، پایبندی به مقررات را تضمین می کند، با مشتریان و شرکا اعتماد ایجاد می کند و راه حل مقرون به صرفه و مقیاس پذیر ارائه می دهد. با اجرای MFA، می‌توانید بهتر از اطلاعات حساس محافظت کنید و یک محیط عملیاتی امن را حفظ کنید.

تصویر: Envato


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی