عمومی

IRS فناوری چت بات پیشرفته را برای کمک به کوچک پیاده سازی می کند صاحبان مشاغل در اعلامیه های مالیاتی

IRS فناوری چت بات پیشرفته را برای کمک به کوچک پیاده سازی می کند
صاحبان مشاغل در اعلامیه های مالیاتی

سازمان امور مالیاتی اقدام خود را برای گسترش فناوری چت بات برای تسریع در پاسخ به سؤالات اساسی در مورد اعلان‌های گزارش کم مالیاتی اعلام کرد. برای صاحبان مشاغل کوچک و مالیات دهندگان، به طور کلی، این بدان معنی است که آنها می توانند از آخرین فشار خدمات درآمد داخلی (IRS) به سمت تحول دیجیتال بهره مند شوند.

سیستم ربات چت بهبود یافته، اعلامیه های IRS CP2000, CP2501 را هدف قرار خواهد داد. و گیرندگان CP3219A. این اعلان‌ها زمانی ارسال می‌شوند که بین جزئیات مالیاتی ارائه‌شده توسط مالیات دهندگان و اطلاعاتی که IRS از اشخاص ثالث دریافت می‌کند، ناهماهنگی وجود داشته باشد.

این جهش تکنولوژیکی، بودجه‌ای از قانون کاهش تورم است که در جهت مدرن‌سازی است. IRS و ارائه خدمات خود به جامعه مالیات دهندگان را تقویت می کند.

دانی ورفل، کمیسر IRS، بر تعهد این سرویس به کارآمدتر کردن تعاملات با مالیات دهندگان تاکید کرد و اظهار داشت: “ما در حال کار برای گسترش فناوری ها برای کمک به مالیات دهندگان و متخصصان مالیاتی هستیم. به روش‌هایی که آنها ترجیح می‌دهند، از جمله گزینه‌های دیجیتال، تلفن و کمک حضوری، با ما تعامل داشته باشند.» او نگرانی‌هایی را که این اعلان‌ها می‌تواند برانگیزد تشخیص داد و نقش چت‌بات‌ها در کاهش سریع نگرانی‌ها را برجسته کرد.

چرا این موضوع برای صاحبان مشاغل کوچک اهمیت دارد:

پیمایش اخطارهای مالیاتی و هزارتوی IRS می تواند برای صاحبان مشاغل کوچک دلهره آور باشد. یک سیستم چت بات کارآمد می‌تواند در زمان صرفه‌جویی کند، سردرگمی را کاهش دهد، و وضوح‌های سریعی را ارائه دهد، و به صاحبان کسب‌وکار اجازه می‌دهد روی عملیات خود تمرکز کنند.

به‌علاوه، کارایی این فناوری غیرقابل انکار است. از زمان آغاز به کار آن در ژانویه ۲۰۲۲، ربات های صوتی و چت IRS، که به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در دسترس هستند، بیش از ۱۳ میلیون مالیات دهندگان را تامین کرده اند. این ابتکار به جلوگیری از زمان انتظار طولانی کمک کرد و تقریباً ۱۵۱ میلیون دلار در قراردادهای پرداخت تسهیل کرد.

مکانیسم چت ربات از تعامل انسانی تقلید می‌کند و از طریق واسط‌های وب یا برنامه تلفن همراه به سؤالات بلادرنگ پاسخ می‌دهد. ارتباط با یک نماینده زنده برای کسانی که به دنبال ارتباط انسانی بیشتری هستند همچنان در دسترس است.

برای کسب و کارهای کوچک، ربات چت می تواند راهنمایی های مهمی را در این زمینه ارائه دهد:

  1. مراحلی که باید پس از دریافت یک تماس بردارید. اخطار.
  2. روندهایی که برای رسیدگی به یک اخطار به زمان بیشتری نیاز است.
  3. تعیین اینکه آیا IRS پاسخ خود را ثبت کرده است یا خیر.

این فقط است. آغاز. IRS در برنامه های خود برای ارائه ویژگی های بیشتر چت بات برای مقابله با مسائل پیچیده در آینده جاه طلب است.

این اقدام IRS نمادی از روند گسترده تر است: ادغام فناوری پیشرفته در خدمات عمومی. برای صاحبان مشاغل کوچک، این به معنای راه‌های سریع‌تر، در دسترس‌تر و کارآمدتر برای عبور از چالش‌های مربوط به مالیات است. همانطور که IRS به سرمایه گذاری در تحول خود ادامه می دهد، که توسط بودجه قانون کاهش تورم ممکن شده است، همانطور که در برنامه عملیاتی استراتژیک منتشر شده در آوریل آمده است، کسب و کارهای کوچک می توانند در هنگام پرداختن به تعهدات مالیاتی خود منتظر تجربه کارآمدتری باشند.

<برای اخبار بیشتر درباره کسب و کارهای کوچک ما را دنبال کنید:

اخبار روندهای کسب و کارهای کوچک


تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی