عمومی

Etsy می گوید تاخیرهای پرداخت از SVB Collapse هستند حل شد

Etsy می گوید تاخیرهای پرداخت از SVB Collapse هستند
حل شد

ETsy اعلام کرده است که تأخیرهای پرداخت اخیر توسط بخشی از فروشندگان فعال پلتفرم پس از سقوط بانک سیلیکون ولی (SVB) برطرف شده است.

تأخیرها به این دلیل اتفاق افتاد که Etsy از SVB برای صدور پرداخت‌ها به برخی از فروشندگان استفاده می‌کرد و سقوط بعدی بانک در ۱۰ مارس به این معنی بود که دیگر نمی‌توان آن پرداخت‌ها را از بانک انجام داد. با این حال، Etsy به سرعت برای “مهندسی مجدد” فرآیندهای پرداخت خود کار کرد تا بتوانند سپرده های سررسید را از طریق شریک پرداخت دیگری ارسال کنند.

etsy says payment delays from svb collapse have been resolved - Etsy می گوید تاخیرهای پرداخت از SVB Collapse هستند
حل شدتضمین پیشنهادات Etsy

همانطور که در روندهای کسب و کار کوچک، Etsy به فروشنده آسیب دیده ایمیل ارسال کرد. آنها را از تأخیر پرداخت‌های سررسید آن جمعه ۱۰ مارس مطلع می‌کند. بازار تجارت الکترونیک تضمین می‌کند که شرکای پرداخت جایگزین در اسرع وقت پیدا می‌شوند، اگرچه Etsy قادر به ارائه جدول زمانی دقیقی برای زمان واریزهای سررسید نیست. پرداخت شود.

تحلیل پرداخت تاخیری Etsy

اکنون تاخیرها برطرف شده است، بیانیه ای در وب سایت Etsy توضیح داد که پس از فروپاشی SVB چه اتفاقی افتاده است. : «نتیجه این بود که بخش کوچکی [تقریباً ۰٫۵ درصد] از فروشندگان فعال ما پرداخت‌هایشان با یک روز کاری به تأخیر افتاد و در روز دوشنبه، ما پردازش پرداخت‌ها را بر اساس برنامه زمانی عادی شروع کردیم.

«در حالی که تعداد فروشندگان تحت تأثیر نسبتاً کم بود، ما هر گونه اختلال در جامعه فروشندگان خود را بسیار جدی می‌گیریم. ما می دانیم که شما برای دریافت به موقع پول به ما وابسته هستید تا بتوانید قبض های خود را پرداخت کنید، کسب و کار خود را اداره کنید یا یک هدیه تولد برای یکی از عزیزان بخرید. به همین دلیل است که تیم های ما شبانه روز برای اجرای یک راه حل جایگزین کار کردند. و به همین دلیل است که ما همچنان به سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و پلتفرم پرداخت‌های خود ادامه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانید به صورت یکپارچه در Etsy تراکنش انجام دهید.”

Global وحشت ناشی از سقوط SVB

فروپاشی بانک کالیفرنیا بزرگترین ورشکستگی بانک از زمان بحران مالی سال ۲۰۰۸ است. این موضوع باعث نگرانی های عمده در سراسر جهان شده است، به طوری که بسیاری از دولت ها اکنون در تلاش هستند تأثیر آن را بر سایرین ارزیابی کنند. موسسات مالی و حتی امثال استارتاپ های فناوری و صندوق های بازنشستگی.

پرزیدنت بایدن تضمین های خود را به مردم آمریکا ارائه کرد و اظهار داشت که بانکداری س ystem در ایالات متحده همچنان ایمن است.

آخرین سرفصل ها را از Small Business Trends دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی