عمومی

eBay و کلکسیونرها حرکت های عمده در کارت معاملاتی را اعلام می کنند صنعت

eBay و کلکسیونرها حرکت های عمده در کارت معاملاتی را اعلام می کنند
صنعت

eBay Inc. و Collectors، شرکت مادر سرویس درجه‌بندی معروف PSA، شراکتی را اعلام کرده‌اند که می‌خواهد نحوه خرید، فروش و ذخیره کارت‌های تجاری مردم را تغییر دهد. این معامله شامل خرید گلدین از طریق eBay، یک خانه حراج برتر برای کلکسیون‌ها، و PSA برای خرید سرویس خزانه eBay می‌شود.

هدف این همکاری این است که سرگرمی کارت معاملاتی را با ساده‌سازی فرآیند خرید، فروش آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. و کارت های درجه بندی هر دو eBay و PSA به دلیل رویکردهای نوآورانه خود برای کمک به کلکسیونرها و صاحبان مشاغل کوچک در صنعت شناخته شده اند.

Jamie Iannone، مدیر عامل eBay، از شراکت جدید ابراز هیجان کرد و گفت: “معاملات امروز بیشتر اعلام شد. ماموریت ما برای اختراع مجدد آینده تجارت الکترونیک برای علاقه مندان است و ما هیجان زده هستیم که با PSA همکاری کنیم تا تجربه ای ساده تر و شخصی تر را برای مجموعه داران پرشور ارائه دهیم. ایانون تاکید کرد که این حرکت بخشی از طرح بزرگتر eBay برای تغییر تجارت الکترونیک برای علاقه مندان در سراسر جهان است.

نات ترنر، مدیر عامل شرکت گردآورندگان، به مزایای این مشارکت برای جامعه اشاره کردند و اظهار داشتند: «این بیش از هر چیز به نفع Hobby خواهد بود، که هدف اصلی این مشارکت نوآورانه بین eBay و PSA است. ما تجربه کلکسیونر را با ایجاد یک سفر یکپارچه و سرتاسر به شدت بهبود خواهیم داد.»

این شراکت قصد دارد مشکلات معمول مربوط به سرگرمی را، به ویژه از نظر درجه بندی و فروش کارت، از بین ببرد. PSA سرویس جدیدی را معرفی می‌کند که به افراد امکان می‌دهد کارت‌های معاملاتی خود را بلافاصله پس از رتبه‌بندی در eBay فهرست کرده و بفروشند، به این معنی که فروشندگان می‌توانند کارت‌های خود را سریع‌تر به بازار برسانند و خریداران می‌توانند به کیفیت چیزی که می‌خرند اعتماد کنند.

خرید Goldin توسط eBay همچنین تنوع مجموعه‌های موجود در دسترس خریداران را گسترش می‌دهد و فروشندگان را به مخاطبان بیشتری دسترسی می‌دهد. کن گلدین، بنیانگذار گلدین، اشتیاق خود را درباره پیوستن به eBay به اشتراک گذاشت و گفت: «این معامله باعث افزایش و گسترش دامنه دسترسی ما می‌شود، زیرا ما به بهترین کار خود – تهیه اقلام جمع‌آوری باورنکردنی – و ارتباط با میلیون‌ها علاقه‌مند در سراسر جهان ادامه می‌دهیم. ”

با در اختیار گرفتن سرویس‌های خزانه eBay توسط PSA، مشتریان eBay در ایالات متحده همچنان به این خدمات دسترسی یکپارچه خواهند داشت. طرح این است که در نهایت این خدمات را در یک پیشنهاد جدید و بهبود یافته ادغام کنیم.

این معاملات قرار است به طور قابل توجهی بر بازار کارت های تجاری و کلکسیونی تأثیر بگذارد و فرصت های جدیدی را برای مجموعه داران و صاحبان مشاغل کوچک فراهم کند تا در این سرگرمی پیشرفت کنند. .

تصویر: $


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی