مجله اینترنتی آبرند l دایرکتوری ثبت مشاغل آبرند I تبلیغات ، آگهی ، ثبت شغل و معرفی نام و برند تجاری
مجله اینترنتی آبرند l دایرکتوری ثبت مشاغل آبرند I تبلیغات ، آگهی ، ثبت شغل و معرفی نام و برند تجاری

” آبرند ” مجله اینترنتی صنایع و کسب و کار و ثبت مشاغل ایران

به کاربران کمک مي کند تا مشاغل را به سرعت و به راحتي در اطراف خود بيابند و در عين حال به صاحبان کسب کار کمک مي کند تا بازده هزينه هاي بازاريابي شان را بهبود بخشند و در همين راستا مشترين خود را چندين برابر نمايند .

دایرکتوری ثبت مشاغل ایران به عنوان یک بانک اطلاعاتی کامل و جامع از اصناف و کسب و کارهای مختلف بصورت عمومی و یا تخصصی محسوب میگردد. عموم جامعه و مردم از بانک های اطلاعاتی و دایرکتوری ها برای بدست آوردن اطلاعات کسب و کارهای مورد نیاز خود در سطح شهر و کشور استفاده می نمایند و صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند با درج اطلاعات خود در بانک مشاغل ایران و ایرانی در آن به معرفی خود و کسب و کارشان می پردازند.

کلیه شرکت‌ها، فعالان و اشخاص حقیقی و حقوقی که در حال فعالیت و تجارت می‌باشند، می‌توانند با ثبت کسب و کار خود در سایت دایرکتوری کسب و کار ایران ( آبرند) به درج اطلاعات خود، تبلیغات و اطلاع‌رسانی هر چه بهتر به مخاطبان و دنبال‌کنندگان این حوزه‌های نوظهور اقدام نمایند.

اطلاعات شغل و تجارت خود را اضافه کنید :اطللاعاتی چون ، لوگو سازمانی ، اطلاعات تماس ، آدرس سایت ، آدرس دفتر یا مغازه شما ، یا عکس های از مغازه یا دفتر سایت شما ، یا اطلاعات سازمانی که در آن کار می کنید را ثبت کنید و نمایش دهید.

موسسه فن آوری اطلاعات پیشگامان پدیده ساز امکان با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به شماره ثبت36930 به منظور توسعه و معرفی اصناف اقدام به تاسیس سامانه دایرکتوری ثبت مشاغل و کسب و کار شاخه نموده است