عمومی

Canva ویژگی های جدیدی را برای تقویت همکاری و قابلیت دسترسی طراحی

Canva ویژگی های جدیدی را برای تقویت همکاری و
قابلیت دسترسی طراحی

Canva ویژگی‌های نوآورانه‌ای را در پاسخ به متداول‌ترین درخواست‌های کاربران خود پرده‌برداری کرده است و نوید می‌دهد که تجربه طراحی آن‌ها را ارتقا دهد. این ویژگی‌ها بر همکاری، فراگیر بودن و بهره‌وری برای بهبود تجربه طراحی برای کسب‌وکارهای کوچک تأکید دارند.

ابزارهای همکاری پیشرفته

یکی از جدیدترین ویژگی‌های Canva، تخته‌های سفید است. ، بازسازی شده است. این ابزار به کسب و کارها فضای وسیعی برای طوفان فکری، همکاری و استراتژی در زمان واقعی ارائه می دهد. با درک چالش‌های متمایز کردن مشارکت‌کنندگان در این فضا، Canva اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا نام خود را روی یادداشت‌های چسبناک برچسب‌گذاری کنند و فرآیند همکاری را ساده‌تر کند. این حرکت به‌ویژه برای کسب‌وکارهای کوچکی که از راه دور کار می‌کنند، ارتباط واضح‌تری را امکان‌پذیر می‌کند.

علاوه بر این، Canva Whiteboards خطوط زانویی قابل تنظیم را معرفی کرده است که ایجاد نمودارها و نمودارها را بهبود می‌بخشد. یک ویژگی دنبال کردن کاربر نیز گنجانده شده است که اطمینان حاصل می کند که اعضای تیم در طول جلسات مجازی در یک راستا هستند. یک تایمر همراه با ویژگی‌های موسیقی برای القای خلاقیت و حفظ تعامل در طول طوفان فکری ادغام شده است.

جهشی به سمت جامعیت

همانطور که کسب‌وکارها در سطح جهانی از فراگیر بودن حمایت می‌کنند، Canva تعهد خود را به دموکراسی سازی طراحی تقویت کرده است. ویژگی Translate پلتفرم که قبلاً محدود به ترجمه‌های تک صفحه‌ای بود، اکنون چندین صفحه را در خود جای می‌دهد و دامنه محتوای طراحی‌شده را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، با توجه به اهمیت دسترسی در موسسات آموزشی و محل‌های کاری، Canva اکنون از خودکار پشتیبانی می‌کند. تولید زیرنویس برای تمام محتوای صوتی و تصویری. این نه تنها تجربه کاربر را بهبود می بخشد، بلکه به افرادی که دارای اختلالات شنوایی هستند نیز کمک می کند.

در یک حرکت قابل توجه به سمت جامعیت بصری، Canva ویژگی متن جایگزین را راه اندازی کرده است. کسب‌وکارهای کوچک اکنون می‌توانند توضیحات مکتوب را به هر عنصر طراحی اضافه کنند و محتوا را برای افرادی که دارای آسیب‌های بینایی یا شناختی هستند قابل دسترس‌تر کنند. این تضمین می‌کند که صفحه‌خوان‌ها می‌توانند این توصیف‌ها را صدا کنند و جایگزینی متنی برای اجزای بصری ارائه دهند.

تقویت بهره‌وری

کارایی برای کسب‌وکارهای کوچک بسیار مهم است و Canva’s آخرین ویژگی ها بر به حداکثر رساندن بهره وری تمرکز دارند. کسب‌وکارها اکنون می‌توانند مستقیماً اسناد غیر Canva را به Canva Docs وارد کنند و کار طاقت‌فرسا انتقال دستی محتوا را حذف کنند. ادغام با برنامه‌های بهره‌وری محبوب در سطح جهانی، این تجربه را بیشتر می‌کند، اتصالات فایل‌ها، مدل‌های سفارشی و ترکیب محتوای تولید شده توسط کاربر را ساده‌تر می‌کند.

برای مشترکین Canva Pro، این پلتفرم ویژگی جایگزینی لوگو و تصاویر برند را معرفی کرده است که این امکان را فراهم می‌کند. کسب و کارها به سرعت حضور برند خود را تازه کنند. با اتکای فزاینده به محتوای ویدیویی و دارایی‌های دیجیتال گسترده، Canva همچنین فضای ذخیره‌سازی فایل‌ها را به ۱T افزایش داده است. این امر برای کسب‌وکارهای کوچکی که به دنبال تنوع بخشیدن به استراتژی محتوای خود هستند، بسیار مهم است.

علاوه بر این، با درک نیاز به تولید محتوای انبوه، به‌ویژه در میان کسب‌وکارها، سازمان‌های غیرانتفاعی و مؤسسات آموزشی، ویژگی جدید Canva’s Bulk Create معرفی شده است. با اجازه دادن به واردات داده‌ها به طور مستقیم از صفحات گسترده، کسب‌وکارها می‌توانند به طور کارآمد طرح‌هایی در مقیاس ایجاد کنند و از کارایی زمان و برندسازی ثابت اطمینان حاصل کنند.

از آنجایی که چشم‌انداز دیجیتال به طور مداوم در حال تکامل است، ابزارهایی مانند Canva تضمین می‌کنند که کسب‌وکارهای کوچک در خط مقدم باقی می‌مانند. این تحول این جدیدترین ویژگی‌ها، فرآیند طراحی را ساده‌تر می‌کنند و دربرگیرنده بودن، طراحی را به یک زبان جهانی تبدیل می‌کنند.

برای آخرین‌ها، ما را در Google News.

تصویر: Canva


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی