آ-برند l دایرکتوری معرفی مشاغل و بانک اطلاعات تجاری برندهای کشور
آ-برند l دایرکتوری معرفی مشاغل و بانک اطلاعات تجاری برندهای کشور

ضرورت توجه مردم به راهبرد در خانه ماند/ شهروندان دستورالعمل های مقابله با کرونا را از منابع رسمی پیگیری کنند

ضرورت توجه مردم به راهبرد در خانه ماند/ شهروندان دستورالعمل های مقابله با کرونا را از منابع رسمی پیگیری کنند ​رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران با اشاره به ضرورت توجه مردم به راهبرد در خانه ماندن بر پیگیری دستورالعمل های مقابله با کرونا از منابع رسمی تاکید کرد.

2520D8B4DAA9D988D8B1DB8C - شکوری: نمی‌دانم سمتم در فدراسیون فوتبال چیست/ خانواده فوتبال، AFC و فیفا من را قبول دارند

شکوری: نمی‌دانم سمتم در فدراسیون فوتبال چیست/ خانواده فوتبال، AFC و فیفا من را قبول دارند

شکوری: نمی‌دانم سمتم در فدراسیون فوتبال چیست/ خانواده فوتبال، AFC و فیفا من را قبول دارند سرپرست سابق دبیر کلی فدراسیون فوتبال از جابجایی‌های اخیر فدراسیون و کنار رفتن خودش صحبت کرد.

بارش تگرگ همراه با وزش باد‌های شدید در اغلب نقاط کشور/ هوای تهران سرد می‌شود

بارش تگرگ همراه با وزش باد‌های شدید در اغلب نقاط کشور/ هوای تهران سرد می‌شود[unable to retrieve full-text content]گودرزی گفت: امروز در استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی علاوه بر رگبار و رعد و برق، وزش بادهای شدید موقتی رخداد تگرگ خواهیم داشت.

اعلام آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز/ راه‌حل همتی برای کمک به دولت و غلبه بر مشکلات اقتصادی

اعلام آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز/ راه‌حل همتی برای کمک به دولت و غلبه بر مشکلات اقتصادیرئیس‌کل بانک مرکزی در یادداشتی آورد؛ بانک مرکزی آماده استفاده گسترده از عملیات بازار باز برای کمک به دولت در مواجهه با مشکلات و کمک به رشد اقتصاد است.

رسمی: قرارداد هانسی فلیک با بایرن مونیخ تمدید شد

رسمی: قرارداد هانسی فلیک با بایرن مونیخ تمدید شد باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد قرارداد سرمربی 55 ساله را تمدید کرده است. به گزارش ایلنا، باشگاه بایرن مونیخ در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد هانسی فلیک، سرمربی 55 ساله آلمانی که به دنبال اخراج نیکو کواچ هدایت باوارایی‌ها را در دست گرفته بود، قرارداد جدیدی امضا […]