عمومی

7 گام اساسی برای یک برندسازی شخصی موفق

۷ گام اساسی برای یک برندسازی شخصی موفق

در تجارت، رکود مرگ است. داستان MySpace این را به ما می آموزد. پذیرش تغییر بسیار مهم است، اما نه تنها برای شرکت شما. همچنین گاهی اوقات مهم است که بتوانید خود را در سطح فردی به عنوان یک رهبر دوباره اختراع کنید.

مهاجرانی مانند پدرم این کار را انجام داده‌اند. از آغاز زمان دومین اقدام او در آمریکا پس از بزرگ شدن او در نیجریه در طول جنگ بیافران انجام شد. این ترفند به گونه‌ای در حال تکامل است که به شما امکان می‌دهد به اهداف خود برسید و در عین حال به خودتان وفادار بمانید.

وقتی بهترین دوست من در اوج است. مدرسه در یک رانندگی کشته شد، من به خودم قول دادم که هر کاری از دستم بر بیاید برای فرار و دسترسی به زندگی بهتر انجام خواهم داد. دو سال سخت و ۱۹ درخواست دانشگاه بعد، در نهایت ۹۰۰ مایل دورتر در دانشگاه نورث وسترن فرود آمدم.

لباس های گشاد، کلاه های من، و لهجه غلیظ ساحل شرقی من را فوراً به عنوان یک خارجی ترک کرد.

بعد از سال اول، یک دوره کارآموزی در پرت اند ویتنی داشتم. شرکت هوافضای پیشرو، و من متوجه شدم که همه مدیران ارشد لباس می پوشند، راه می روند، صحبت می کنند و به طور مشابه عمل می کنند — اصلا شبیه من نیست.

از دیدگاه من، این بچه ها موفق شده بودند و من خیلی دلم می خواست همان جایی که بودند باشم. پس من چه کار کردم؟ روی هدفم تمرکز کردم و خودم را دوباره اختراع کردم.

شلوارم از زانو تا کمرم بلند شد و زنجیر را عوض کردم. گردن من با کراوات ساعت‌ها صدا را از سخنرانانی که تحسین می‌کردم جمع‌آوری کردم، از استادان گرفته تا بازیگران گرفته تا شهردار وقت نیوآرک، کوری بوکر، و تمرین کردم مثل آنها در آینه صحبت کنم.

منصفانه باشد یا نه، پس از “بازسازی”م، در نهایت با مجموعه وسیع تری از دوستان، نمرات بهتر و کارآموزی در سال بعد در GE–چند قدم به هدفم نزدیک تر شدم.

از آن زمان تاکنون هر تغییری آنقدر ریشه ای نبوده است، اما من در طول حرفه ام به تغییر و تحول ادامه داده ام. اختراعات مجدد من به من این امکان را داد که توسعه بین المللی را در لیبریا در زمانی که هرگز در خارج از کشور نبودم دنبال کنم، و همین سال گذشته، از یک نقش اجرایی در یک شرکت تقریبا ۲۰۰۰۰۰ نفری برای شریک شدن در یک شرکت مشاوره با رشد سریع، تغییر نام داد. که اخیراً به ۲۰۰ رسیده است.

تسلط بر هنر اختراع مجدد شخصی می تواند درهای بی شماری را در زندگی شما باز کند. راه های زیادی برای انجام آن وجود دارد، اما من متوجه شده ام که هفت مرحله وجود دارد که همیشه ثابت می مانند:

علت خود را بدانید.

تبدیل شدن به خاطر دگرگونی خطرناک است، اما تغییر زمانی که می‌دانید به چه هدفی می‌خواهید برسید، رشد است.

ارزش های خود را بشناسید.

خطوط روشنی پیرامون باورها و ویژگی هایی که مایل به مصالحه نیستید ترسیم کنید و از آن ها محافظت کنید. همه هزینه‌ها.

هنگامی که وارد فضای جدیدی می‌شوید، ویژگی‌های کسانی را که در آنجا موفقیت یافته‌اند، درک کنید.

تجسم کنید که کدام را می‌خواهید منعکس کنید، کدام را می‌خواهید تطبیق دهید و از کدامیک اجتناب کنید. اگر به نظر می‌رسد که موفقیت در این فضا به ویژگی‌هایی نیاز دارد که ارزش‌های شما را به خطر می‌اندازد، ممکن است بخواهید دوباره بررسی کنید که آیا این حرکت برای شما مناسب است یا خیر.

یک شخصیت بسازید و بازی کردن را تمرین کنید. قسمت.

برای بیانسه در سال ۲۰۰۸، این شخصیت ساشا فیرس. هر چه زمان بیشتری را صرف رفتار کردن مانند رهبری کنید که می خواهید باشید، به مرور زمان طبیعی تر می شود.

به طور کلی در مورد اختراع مجدد خود فکر کنید.

جزئیات مهم هستند. اگر می خواهید به عنوان فردی تندخو و خلاق دیده شوید، ممکن است لازم باشد کت و شلوارها را به نفع چیزی مد روز از دست بدهید. همچنین، این فقط به نحوه حضور شما در جلسات بزرگ یا جلوی گروه نیست، بلکه به این موضوع نیز مربوط می‌شود که در کولر آبی و در پاسخ‌های ایمیلی چه کسی هستید.

راحت باشید. با ناراحتی.

این انتقال سخت خواهد بود. هر روز. فرض شده است که. در مقابل میل به بازگشت به منطقه راحتی خود در زمانی که شرایط سخت می شود مقاومت کنید.

به سازگاری ادامه دهید.

نیازی ندارید که محصولی بی نقص باشید. دقیقاً مانند یک آیفون جدید در هنگام عرضه، هدف شما این است که در روز اول کاربردی، تازه و قانع کننده باشید. به تماشای دیگران ادامه دهید، یاد بگیرید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست، و مهارت های جدیدی را به کارنامه خود اضافه کنید، و خیلی زود، اشکالات برطرف خواهند شد.

به خاطر داشته باشید، به ندرت اتفاق می افتد که یک دگرگونی پایان همه چیز باشد و همه باشد. همانطور که احتمالاً شنیده اید، چیزی که شما را به اینجا رساند، شما را به آنجا نمی رساند.

برای این احتمال آماده باشید که ممکن است از انجام چندین بار این فرآیند در طول حرفه خود سود ببرید و سعی کنید ذهن خود را باز نگه دارید.

شاید تعجب کنید. چقدر احساس می‌کنید که جدیدتر شبیه خودتان هستید.

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خود آنها است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی