سلامت و بهداشت

7 کسب و کار خانگی پر درآمد در حوزه سلامت و بهداشت

آبرند: مجله اینترنتی تخصصی صنایع و کسب و کار ایران: اگر خیال میکنید که سرمایه گذاری در بخش سلامت و کسب و کار در بخش سلامت و بهداشت کار اشتباهی است در این قسمت شما را با ۷ کسب و کار خانگی که میتوانند درآمدهای خوبی را برای شما به وجود آورند را آشنا خواهیم کرد و هرگز زمان بهتری برای سلامتی وجود نداشته است. براساس گزارشی که مؤسسه جهانی سلامتی در سال ۲۰۱۸ منتشر کزده است، صنعت بهداشت و سلامتی ۴٫۲ تریلیون دلار ارزش دارد. صنعت سلامت و بهداشت در حال رشد، خود را به انواع مختلفی از مشاغل درآورده است.

۱-مربی یوگا

هنری برای اجرای ایمن و آموزش یوگا وجود دارد ، بنابراین بسیاری از تمرینات شخصی مهم است. شما به یک فضای بزرگ و باز برای تمرین با مشتریان خود ، عاری از حواس پرتی نیاز دارید. مربیان یوگا می توانند به طور متوسط ۳۰ دلار در ساعت درآمد کسب کنند.

۲-مربی شخصی

بسیاری از مربیان شخصی برای بهبود رقابت در ورزش با نوجوانان کار می کنند و برخی دیگر با افراد سالخورده کار می کنند که می خواهند از استخوان های خود محافظت کرده و از آسیب دیدگی جلوگیری کنند.

طبق گفته Glassdoor ، مربیان معتبر شخصی می توانند به طور متوسط ۳۳،۵۳۹ دلار حقوق بگیرند. پس از تأیید مجوز توسط یک سازمان معتبر تناسب اندام ، می توانید مهارت های خود را در حین کار برای یک برند یا در یک محیط آزاد توسعه دهید.

۳-مربی سلامت

Health Coach000 300x188 - 7 کسب و کار خانگی پر درآمد در حوزه سلامت و بهداشت

مربیگری سلامت فراتر از سالن بدنسازی است. مربیان می توانند راهنمایی و پشتیبانی از افرادی را که تلاش می کنند سلامت جسمی و روحی بهتری کسب کنند ، فراهم کنند. ورزش و کنترل وزن ممکن است بخشی از کارهایی باشد که یک مربی بهداشت انجام می دهد ، اما می توانید در زمینه تغذیه مناسب ، استرس و غلبه بر موانع سلامتی کلی نیز مربیگری کنید.

براساس PayScale ، مربیان بهداشت می توانند به طور متوسط ۴۵،۶۷۶ دلار درآمد کسب کنند. نیازی به آموزش و گواهینامه وجود ندارد ، اما می توانید با داشتن هر دو بازار فروش خود را افزایش دهید. صدور گواهینامه در آمادگی جسمانی یا تغذیه شخصی به شما اطمینان می دهد که شما آموزش لازم را برای کمک به آنها دارید.

۴- کسب و کار خانگی ماساژ درمانی

MassageTherapyFAQs FloridaAcademy 300x200 - 7 کسب و کار خانگی پر درآمد در حوزه سلامت و بهداشت

ماساژ درمانی همچنان یک حوزه سودآور است و به افراد در مدیریت استرس ، تنش و درد کمک می کند. مطابق دفتر آمار کار ، ماساژ درمانی می تواند به طور متوسط ۴۱۴۲۰ دلار درآمد داشته باشد.

چرا باید برای یافتن شغل از سایت کاریاب استفاده کنیم؟
بیشتر بدونید

برای حفظ امنیت مشتری و پزشکان ، اکثر ایالت ها صنعت ماساژ را با شرایط و مجوزهای لازم تنظیم می کنند. لازم است وسایلی مانند میز ماساژ را خریداری کنید و تصمیم بگیرید که مشتریانی را در خانه یا خانه یا محل کار خود داشته باشید.

۵- کسب و کار خانگی محصولات بهداشتی و سلامتی

AdobeStock 192212834 1024x731 1 300x214 - 7 کسب و کار خانگی پر درآمد در حوزه سلامت و بهداشت

بسیاری از مشاغل در صنعت بهداشت و سلامتی با فروش محصولات است. که شامل ویتامین ها ، مکمل ها و تجهیزات ورزشی می شود.

اگر تصمیم دارید که مواد غذایی یا کالاهایی را که خودتان ایجاد می کنید بفروشید ، باید شرایط بهداشتی خاصی را رعایت کنید.

محصولات زیبایی بخش بزرگی از بازار بهداشت و سلامتی را تشکیل می دهد. بر اساس گزارش Global Wellness Institute 2018 ، صنعت آبگرم ۱۱۹ میلیارد دلار ارزش دارد. فروش محصولاتی مانند صابون ، لوسیون و سایر مواردی که به منظور تقویت و افزایش انرژی طراحی شده اند می تواند یک تجارت خانگی سودآور باشد.

۶- کسب و کار خانگی کتابهای سلامتی

اگر در برخی زمینه های بهداشت و سلامتی آگاهی دارید ، می توانید کتاب بنویسید.

۷-کسب و کار خانگی سرآشپز شخصی

بسیاری از افراد در مورد درست غذا خوردن اهداف خوبی دارند ، اما آنها برای اجرای یک برنامه غذایی سالم تلاش می کنند. برخی ممکن است سرآشپزهای شخصی را برای ایجاد غذاهای سالم و خوشمزه برای آنها استخدام کنند.

اگر آشپز شخصی برای ایجاد غذای سالم باشید و بتوانید مشتریانی در منطقه خود پیدا کنید که بتوانید درآمد لازم برای چنین تجملاتی داشته باشید ، سرآشپز شخصی بودن می تواند گزینه لذت بخش کسب و کار خانگی باشد.

اگر به آشپزی علاقه دارید میتوانید با آموزش دیدن در این قسمت خود را به عنوان یک آشپز خانگی معرفی نمایید تا در آشپزخانه مشتری آشپزی کنید.

بیشتر یخوانید: برترین سرمایه گذاری در بخش سلامت

بیشتر بخوانید: انواع شغل های پولساز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی