عمومی

7 چیز که قدرت شخصی را نشان می دهد توسعه

۷ چیز که قدرت شخصی را نشان می دهد
توسعه

وقتی می گویم فکر کن و ثروتمند شو، چه چیزی به ذهنت می رسد؟

تقریباً همه افراد در فروش و علاقه‌مندان به توسعه شخصی حداقل یک بار این کلاسیک ناپلئون هیل را خوانده‌اند. و تقریباً همه کسانی که آن را خوانده اند نظر مثبت دارند. بسیاری (مثل من) خواهند گفت که این یک “نقطه عطفی در زندگی من بود.”

هرکسی در جستجوی یادگیری مادام العمر نقطه عطفی دارد. هرکسی در رشد شخصی خود آها دارد، این چیزی است که شما برای گوش دادن، تماشا کردن یا خواندن انتخاب می کنید که درک شما از زندگیتان را افزایش می دهد و به شما می آموزد که برای موفقیت چه کاری باید انجام دهید.

نقل قول هیل در سال ۱۹۳۷ استاندارد را تعیین می کند. “هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن برسد.”

و هنگامی که اطلاعات را در اختیار دارید، همه چیز مربوط به کاری است که می خواهید برای استفاده از آن انجام دهید.

بیشتر مردم می‌دانند که هیل نویسنده بیندیشید و ثروتمند شوید بود. اما شخصی که هیل از او تقلید کرده و مطالعه کرده است؟ خیلی ها این را نمی دانند.

اوریسون سوئت ماردن، نابغه برجسته نگرش مثبت قرن بیستم بود. او که قبل از سال ۱۹۳۰ شناخته شده بود، اما امروزه تقریباً ناشناخته بود، یکی از بنیانگذاران رشد شخصی و تفکر مثبت بود.

ماردن نویسنده بیش از ۴۰ کتاب، همچنین بنیانگذار مجله SUCCESS بود. درست همانطور که ماردن الهام بخش لحظه آها هیل بود، داشتن لحظه های خود و گرفتن آن نوبت می تواند به سطوح جدیدی از موفقیت منجر شود.

در اینجا ۷ روش برای پیشرفت شخصی وجود دارد: 

۱٫ خود را در معرض دانش قرار دهید.

بر اساس تجربه شخصی و لحظات آها، می‌خواهم شما را با قوانین توسعه شخصی به چالش بکشم و نمونه‌هایی از آموخته‌هایم را به شما ارائه دهم تا بتوانید برنامه خودتان برای موفقیت یا ارتقای برنامه ای که دارید.

در پایان سمیناری که در مورد نگرش مثبت ارائه دادم، یک ارزیابی از زنی به نام مری دریافت کردم که در آن نظری نوشته شده بود: “کاش این را ۳۰ سال پیش می شنیدم.” غاز غازی به من دست داد و به جمله ای از جیم ران فکر کردم: «تمام اطلاعاتی که برای موفقیت نیاز دارید، از قبل وجود دارد. تنها مشکل این است که شما خود را در معرض آن قرار نمی دهید.» این اطلاعات ۳۰ سال پیش وجود داشت. مری فقط خودش را در معرض آن قرار نداده بود.

رون به عنوان فیلسوف برجسته تجاری آمریکا شناخته می شود. سی دی او، هنر زندگی استثنایی، یکی از آثار کلاسیک مدرن توسعه شخصی است. رون استاد فعلی الهام است و آها. او در هر جمله ای حکمت می دهد.

بین ماردن و رون، فهرست بلندبالایی از کتاب‌های ارزشمند برای خواندن وجود دارد. من موفقیت شغلی خود را مدیون این کتاب ها و اطلاعات توسعه شخصی هستم که خودم را در معرض آن قرار داده ام.

بیشتر کتابها بیش از ۵۰ سال قدمت دارند. بسیاری از آنها مفاهیم مذهبی دارند، اما همچنان کلمات و افکار درست را موعظه می کنند. یکی از برجسته ترین آنها قدرت مثبت اندیشی اثر نورمن وینسنت پیل است. کتاب مقدس و درخشان.

۲٫ Simple قدرتمند است.

اگر آن را می خوانید و به نظر خیلی آسان یا خیلی جالب به نظر می رسد، آن را دوباره بخوانید. احتمالاً بخشی از پایه توسعه شخصی شما است.

یکی از اولین لحظات پیشرفت شخصی من، سادگی پیام بود. گاهی اوقات خیلی ساده است، بدون اینکه بفهمید چه تأثیری می تواند داشته باشد، درست از کنار آن می گذرید.

یک مثال کلاسیک، چگونه دوستان به دست آوریم و بر مردم تأثیر بگذاریم اثر دیل کارنگی است. او در سال ۱۹۳۶ نوشت: «شما می‌توانید در عرض دو ماه با علاقه‌مند شدن به افراد دیگر دوستان بیشتری پیدا کنید نسبت به اینکه در عرض دو سال با تلاش برای علاقمند کردن دیگران به شما.” چند فروشنده می توانند از آن آها بهره ببرند؟ من فکر می کنم همه آنها.

علاوه بر این، تقریباً ۹۰ سال بعد، درس های کارنگی هنوز در کلاس درس تدریس می شود.

۳٫ فکر کنید و برای بهبود اعمال کنید.

در As a Man Thinketh که در سال ۱۹۰۲ منتشر شد، جیمز آلن می گوید: “مردی به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که او فکر می کند، شخصیت او مجموع کامل تمام افکارش است.” فکر کردن در مورد آنچه که می توان انجام داد، هسته اصلی توسعه شخصی شما است. حدود ۵۴ سال بعد در عجیب‌ترین راز، ارل نایتینگل می‌نویسد: “ما همان چیزی می‌شویم که بیشتر اوقات به آن فکر می‌کنیم، و این عجیب‌ترین راز است.” دریافت کنید؟

۴٫ یک دوز روزانه مصرف کنید.

به این جمله فکر کنید که “یک سیب در روز پزشک را دور نگه می دارد.” آن را در توسعه شخصی به کار ببرید، و این بدان معناست که هر روز یک چیز جدید یاد بگیرید و به کار ببرید. در پایان یک سال ۳۶۵ اطلاعات جدید خواهید داشت.

۵٫ هر چه بزرگتر بهتر است.

اگر ایده جدیدی می خواهید، کتاب بخوانید که ۱۰۰ سال قدمت دارد کتاب ماردن در سال ۱۹۰۸ او می تواند هر کسی که فکر می کند می تواند و مقالات دیگر در مورد موفقیت در زندگی را در نظر بگیرید، که در آن نوشته است: “بهترین افراد تحصیل کرده کسانی هستند که که همیشه در حال یادگیری هستند، همیشه دانش را از هر منبع ممکن و در هر فرصتی جذب می کنند.”

۶٫ رشد شخصی و نگرش مثبت در لگن و مغز به هم می پیوندند.

و مولفه دیگری وجود دارد—خدمت بودن.

«تفاوت کمی در افراد وجود دارد، اما همین تفاوت کوچک تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند. تفاوت کمی در نگرش است. کلمنت استون در سال ۱۹۴۶ گفت: تفاوت بزرگ در مثبت یا منفی بودن آن است. 

۷٫ حتی زمانی که باسن شما افتاد این کار را انجام دهید.

در سال ۱۸۹۸، البرت هابارد مقاله ای با عنوان پیام به گارسیا نوشت. پیام را برسانید، کار را انجام دهید، کار را کامل کنید – مهم نیست چه باشد. بسیاری آن مقاله را خوانده اند. تعداد کمی از آن تقلید کرده اند.

توسعه شخصی شما را به چالش می‌کشد تا به آینده فکر کنید، تا بهترین خود باشید و بر اساس فردی که می خواهید تبدیل شوید تصمیم بگیرید.

نمی‌دانید کجا می‌توانید زمان بیشتری برای اختصاص دادن به موفقیت خود پیدا کنید؟ هنری فورد در سال ۱۹۰۱ گفت: “مشاهده من این بود که اکثر مردم در طول زمانی که دیگران تلف می کنند، جلوتر می روند.” فقط یک فکر.

کلمه کلیدی توسعه نیست. کلمه کلیدی شخصی است این کار را برای خودتان انجام دهید، به روش خودتان، و برای آن وقت بگذارید—یا نه.

بزرگترین آها پیشرفت شخصی از Acres of Diamonds راسل کانول ناشی می شود. Acres of Diamonds که یکی از بهترین سخنرانی‌هایی است که تا کنون نوشته شده است، درس‌های زیادی در مورد پاداش کار، تحصیل و یافتن ثروت زندگی در حیاط خلوت یا کتابخانه خود ارائه می‌دهد. آها!

این مقاله در فوریه ۲۰۰۸ منتشر شده و به روز شده است. عکس از santypan/Shutterstock

95135b8ed18dbae3f584bee401f4b2c5?s=100&d=mp&r=g - 7 چیز که قدرت شخصی را نشان می دهد
توسعه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی