عمومی

6 راز پروازهای مکرر که باید بدانید برای جلوگیری از تاخیر و لغو

۶ راز پروازهای مکرر که باید بدانید برای جلوگیری از تاخیر و
لغو

تأخیر و کنسل کردن پروازها در حال تبدیل شدن به بخش رایج سفرهای هوایی بیش از هر زمان دیگری است. تنها در آخر هفته روز یادبود، ایالات متحده شرکت های هواپیمایی بیش از ۲۵۰۰ پرواز را لغو کردند. با توجه به اینکه جهان تا حد زیادی از همه‌گیری به جلو می‌رود، صنعت هواپیمایی عقب مانده است. در این روند، بسیاری از مسافران را سرگردان می‌کند.

از آنجایی که جلسات کاری، رویدادها و کنفرانس‌ها به حضور حضوری بازمی‌گردند، تقاضا برای سفر هوایی بالا است – و بنابراین مخاطراتی که در هر پرواز وجود دارد. سفر شما می‌تواند آخرین گام برای تشکیل یک شراکت کلیدی یا حتی تأمین میلیون‌ها بودجه باشد. وقتی پرواز از دست رفته به معنای فرصت‌های از دست رفته است، بسیار مهم است که پروازی را انتخاب کنید که واقعاً بلند شود، نه اینکه در انتظار در دروازه گیر کنید.

مسلما، رمزگشایی بین گزینه های متعدد شما یک چالش است. در حالی که یونایتد در حال برداشتن گام‌هایی برای تغییر سفرهای هوایی همانطور که می‌دانیم، Southwest از یکی از معتبرترین خطوط هوایی به یکی از کمترین ها. از آنجایی که هر پروازی که رزرو می‌کنید سطح ریسک متفاوتی را نشان می‌دهد، تعدادی استراتژی وجود دارد که می‌توانید از پروازکنندگان مکرر قرض بگیرید تا خطر تاخیرهای طولانی یا کنسلی را کاهش دهید.

۱٫ مراکز اصلی فرودگاه را انتخاب کنید 

برای کاهش احتمال تاخیر یا لغو بیش از حد پرواز، ارزش دور زدن آن را دارد. فرودگاه محلی شما در عوض، نزدیکترین فرودگاه اصلی خود را انتخاب کنید. چیزی که از نظر راحتی فاقد آن است، می تواند شما را در زمان خروج به موقع و رسیدن به جایی که می خواهید بروید نجات دهد. دلیل آن این است که بسیاری از فرودگاه های اصلی به عنوان هاب برای شرکت های هواپیمایی عمل می کنند، به این معنی که احتمال بیشتری وجود دارد که خطوط هوایی هواپیماها و کارکنان خود را به راحتی در دسترس داشته باشند.

۲٫ پروازهای مستقیم را رزرو کنید 

پروازهای مستقیم استاندارد طلایی هنگام رزرو هستند. با این حال، آنها اغلب مقرون به صرفه ترین گزینه نیستند، که ممکن است باعث شود که برای صرفه جویی در هزینه، مدت کوتاهی را تحمل کنید. با این حال، هر پرواز اضافی که انجام می‌دهید، خطر تاخیر یا لغو را افزایش می‌دهد. و یک پرواز تاخیری می تواند باعث شود که اتصال خود را از دست بدهید، بنابراین در صورت امکان با انتخاب پرواز مستقیم از سردرد خود خلاص شوید.

۳٫ هنگامی که سفر به خارج از کشور و به طور مستقیم امکان پذیر نیست، در مواردی که در حال سفر هستید، یک توقف بین المللی بگیرید 

مسافت طولانی به یک کشور خارجی و پرواز مستقیم یک گزینه نیست، توقفی که در خارج از کشور است را انتخاب کنید. پروازهایی که به صورت بین المللی سفر می کنند معمولاً بر پروازهای داخلی اولویت دارند، بنابراین اگر مشکل آب و هوایی وجود داشته باشد، بین المللی پروازها معمولاً اولویت دارند و می توانند قبل از پروازهای داخلی حرکت کنند. به عنوان مثال، بگویید که به یونان پرواز می کنید. یک پرواز در نیوآرک، نیوجرسی و دیگری در آمستردام انجام می شود. دومی را انتخاب کنید.

۴٫ از پروازهایی که کلاس تجاری (یا بالاتر) ارائه نمی‌دهند  

همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی صندلی‌های کلاس تجاری ارائه نمی‌دهند ، اما مهم نیست که کدام کلاس کرایه را می خواهید بخرید، ممکن است بخواهید به دنبال پروازهایی باشید که دارای کلاس تجاری یا درجه یک هستند تا به کاهش خطر لغو پرواز کمک کنند. مشتریان تجاری و درجه یک نرخ بسیار بالاتری می پردازند و اغلب مسافرانی هستند که با دفعات بیشتری پرواز می کنند – خطوط هوایی را تحت فشار بیشتری برای تحویل قرار می دهند.

۵٫ خطوط هوایی با مسیرهای چندگانه را انتخاب کنید 

در مثالی که پرواز شما بیش از حد به تأخیر می افتد یا لغو می شود، خطوط هوایی اصلی اغلب چندین گزینه پرواز در روز ارائه می دهد، که به شما امکان می دهد به پرواز دیگری بروید یا مسیر دیگری را تغییر دهید. بنابراین حتی اگر شرکت هواپیمایی شما دقیقاً همان پرواز شما را در زمان دیگری ارائه ندهد، ممکن است با تغییر مسیر شما همچنان شما را به مقصد برساند.

۶٫ از آخرین پرواز روز صرف نظر کنید 

در مورد برخورد به پرواز دیگری، سعی کنید از رزرو پرواز خودداری کنید. آخرین پرواز روزانه خطوط هوایی (در برخی موارد، چشم قرمز). جذاب است، اما انجام آخرین پرواز می تواند به این معنی باشد که اگر پرواز لغو یا تاخیر داشته باشد، شما تا پرواز بعدی منتظر مانده اید، یعنی تا روز بعد منتظر بمانید.

تأخیر و کنسلی یک خطر ذاتی سفر هوایی است. اگر برای یک جلسه یا رویداد خاص سفر می کنید، عاقلانه است که یک بافر ۲۴ تا ۴۸ ساعته اضافه کنید تا حداقل یک روز قبل از رویداد برسید – در صورتی که با تاخیر یا کنسلی مواجه شوید، زمان زیادی در اختیار شما قرار می دهد. و همیشه مستقیماً با شرکت هواپیمایی رزرو کنید نه از طریق یک سایت شخص ثالث، بنابراین در صورت نیاز، کنترل بیشتری داشته باشید و کمک در دسترس داشته باشید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا