عمومی

50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک صاحبان

۵۰ ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

بنابراین، شما یک مد روز هستید که به خود اعتراف می کند. اگر به فکر تبدیل اشتیاق خود به مد به یک تجارت سودآور هستید، به خصوص با توجه به ایده های کسب و کار مد، مطمئنا تنها نیستید. به عنوان مثال، ۸۵۱۰ جستجوی خیره کننده انجام شده است. در هر ماه مربوط به راه اندازی یک خط لباس است!

در اینجا سخنی از جنسن تونگ در مورد نحوه راه اندازی یک برند لباس با ۰ دلار در یک هفته وجود دارد!

ایده های کسب و کار مد

بنابراین، چگونه رابطه عاشقانه خود را با مد به یک کسب و کار موفق؟ در اینجا ۵۰ ایده کسب و کار کوچک برای الهام بخشیدن به شیک پوشان آورده شده است.

۱٫ یک خط کفش راه اندازی کنید

اگر چیزی وجود دارد که از آن سیر نمی شویم، خرید کفش است! از آنجایی که دنیا از خرید کفش سیر نمی شود، مطمئناً می توانید کارهای بسیار بدتری نسبت به راه اندازی کسب و کار تولید کفش خود انجام دهید.

۲٫ یک کتاب مرتبط با مد بنویسید

برگی از کتاب #GirlBoss سوفیا آموروسو در مورد داستان الهام بخش او از دستاوردهایش به عنوان مدیر عامل خرده فروش آنلاین مد پررونق از آغاز فروتنانه فروش در eBay با نوشتن کتاب مرتبط با مد خود.

۳٫ شروع به فروش لباس در eBay کنید

یا، مانند Amoruso، چرا با فروش لباس و سایر مواد مد در eBay؟ لباس‌های قدیمی و دست دوم می‌توانند در eBay به خوبی فرو بروند. با مرتب کردن کمد لباس خود و فروش آنچه که نمی خواهید در eBay شروع کنید. یا یکی از بهترین برنامه ها را برای فروش لباس انتخاب کنید آنلاین.

۴٫ کمربندهای شگفت انگیز بسازید

از آنجایی که یک کالای تک جنسیتی است، کمربندها همیشه تقاضای زیادی خواهند داشت. با تولید و بازاریابی کمربند، پای خود را وارد صنعت مد کنید.

۵٫ تی شرت های منحصر به فرد بسازید

ایده ای برای یک تی شرت فوق العاده منحصر به فرد دارید؟ با استفاده از ابزارهای سازنده تی شرت مانند RedBubble.

۶٫ شروع به ساخت کیف های دستی کنید!

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

مانند کفش‌ها، زنان (و تعداد فزاینده‌ای از مردان) نمی‌توانند کفش‌ها را تهیه کنند. کیف های دستی زیاد با ساخت و بازاریابی کیف های دستی فوق العاده مد روز و منحصر به فرد، از بازار بزرگ کیف های دستی سود ببرید.

۷٫ تخفیف در ساعت‌ها

ساعت‌ها لوازم جانبی مد هستند که همیشه به آن نیاز داریم. یکی دیگر از ایده های عالی برای وارد کردن پای خود به دنیای مد این است که شروع به خرید و فروش ساعت کنید. فروشگاه‌های دست دوم ساعت‌های ناخواسته ارزان را تراش کنید، آن‌ها را بازسازی کنید و با سود مناسب بفروشید!

۸٫ یک استایلیست شخصی باشید

یک استایلیست شخصی و ارائه مشاوره در زمینه مد و استایل، شغلی ارزشمند خواهد بود و مطمئناً هر جاه طلبی برای کار در مد را برآورده می کند.

۹٫ خط لباس خود را راه اندازی کنید

اگر عاشق مد هستید، چرا با راه اندازی خط تولید لباس خود دست به کار شوید؟ ممکن است رقابتی باشد، اما اگر طرف طراح خلاقی دارید، چرا استعداد خود را با ساخت خط مد عجیب و غریب خود نشان ندهید؟

۱۰٫ ستون نویس مد شوید

درباره آخرین روندها و اخبار در حال ظهور از دنیای مد چیزی برای گفتن دارید؟ با تبدیل شدن به یک ستون نویس مد، آن را در نوشتن بنویسید.

۱۱٫ جاسوسی برای سوپرمدل بعدی

سوپرمدل بعدی در جایی بیرون است، و چرا شما نباید کسی باشید که او (یا او) را پیدا کنید !)؟ راه اندازی کسب و کار پیشاهنگی مدل خود می تواند راهی عالی برای ورود به مد باشد.

۱۲٫ وبلاگ مد خود را راه اندازی کنید

چرا با راه اندازی وبلاگ خود در مورد آخرین روندها، نکات و اخبار در دنیای مد در حال پیشرفت ننویسید. ?

۱۳٫ یک مجله مد راه اندازی کنید

دوست دارید به عنوان سردبیر بعدی Vogue؟ با راه‌اندازی مجله مد خود به رقیب افرادی مانند Vogue و Elle تبدیل شوید.

۱۴٫ روی لباس بارداری تمرکز کنید

می‌توان گفت که وقتی نوبت به لباس بارداری می‌رسد، به اندازه کافی مد روز نیست! با راه اندازی خط بسیار شیک لباس بارداری خود، این سوراخ را در بازار بگشایید.

۱۵٫ عطر خود را بسازید

کارگاه های عطرسازی به طور فزاینده ای محبوب می شوند. هنگامی که در هنر عطرسازی تسلط یافتید، چرا کسب و کار فروش عطر؟

۱۶٫ طراح مد باشید

خودتان را به عنوان استلا مک کارتنی بعدی دوست دارید؟ طراحی لباس های خود و شانه زدن با نخبگان مد باید یکی از پر زرق و برق ترین مشاغل موجود باشد!

۱۷٫ کسب و کار اجاره لباس عروسی خود را شروع کنید

اجاره لباس عروس بسیار مورد تقاضا است. با اجاره لباس عروسی به عروس، کسب و کاری سودآور و پرسود را شروع کنید.

۱۸٫ رویدادهای مد را سازماندهی کنید

اگر مهارت های سازمانی بالایی دارید، چرا با راه اندازی کسب و کار رویدادهای مد پربار خود از آنها به خوبی استفاده نکنید؟

۱۹٫ یک کسب و کار تولید لباس زیر زنانه راه اندازی کنید

دوست دارید لباس زیر زنانه؟ با ساختن و فروش لباس زیر خود از یک تجارت پر رونق لذت ببرید!

۲۰٫ اجاره لباس طراح

برگی از Rent the Runway، یک استارت آپ نیویورکی است که لباس های طراحان گران قیمت را به مدگرایان اجاره می دهد و کسب و کار اجاره لباس طراح خود را راه اندازی می کند.

۲۱٫ عینک آفتابی طراحی شده

هیچ سلبریتی بدون استفاده از یک جفت سایه طراحی دیده نمی شود. اگر میل به عینک آفتابی مد روز دارید، چرا شروع به ساختن عینک خود نکنید؟

۲۲٫ یک بازاریاب مد شوید

جای پای جامعه مد آنلاین Polyvore و سرمایه گذاری تجاری خود را با تخصص در بازاریابی برای خرده فروشان مد شروع کنید.

۲۳٫ نشان بسازید

از نوجوانان سرکش گرفته تا یادگاری های شرکتی، نشان ها همیشه جایگاه خود را در جامعه خواهند داشت. با باز کردن کسب و کار ساخت نشان خود، از تقاضای نشان ها سود ببرید.

۲۴٫ یوتیوبر مد شوید

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

YouTube ارائه می دهد انبوهی از فرصت ها برای افراد برای کسب درآمد سودآور. استعدادهای مرتبط با مد خود را با پست کردن ویدیوها در YouTube، از آموزش آرایش گرفته تا ساخت لباس، نشان دهید.

۲۵٫ مچ بندهای خود را بسازید

از ورودی به جشنواره ها تا رویدادهای شرکتی، مچ بندهای سفارشی همیشه مورد نیاز هستند. با راه اندازی کسب و کار سفارشی سازی مچ بند خود از تقاضا استفاده کنید.

۲۶٫ یک کسب و کار تعمیر کفش راه اندازی کنید

هیچ چیز به اندازه شکستن پاشنه کفش مورد علاقه شما خشمگین کننده نیست! راه اندازی یک کسب و کار تعمیر کفش ممکن است بهترین راه برای وارد کردن پای شما به مد باشد (بدون جناس!).

۲۷٫ جواهرات خود را بسازید و بفروشید

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

جهان نمی تواند به اندازه کافی جواهرات سازان را جذب کند! ساختن جواهرات آنقدرها هم که فکر می کنید دشوار نیست و یک سرمایه گذاری تجاری با ارزش و بالقوه موفق را ارائه می دهد.

۲۸٫ اقلام مد بالا

Upcycling بسیار مد روز است. اشتهای خلاقانه خود را با ارتقای اجناس مد به خلاقیت های جدید شگفت انگیز باز کنید.

۲۹٫ باز کردن یک غرفه در بازار فشن

بسیاری از کارآفرینان موفق کسب و کار خود را از غرفه های بازار کک. با باز کردن غرفه مد خود در بازار محلی، از مزایای یک پلت فرم فروش کم هزینه لذت ببرید.

۳۰٫ نمایشگاه های مد را اجرا کنید

یکی دیگر از مشاغل مرتبط با مد، سازماندهی و اجرای نمایشگاه های مد است، که برای مدگراها با مهارت های سازمانی عالی مناسب است.

۳۱٫ یک خط لباس غیررسمی راه اندازی کنید

همه ما هوس داریم هر از گاهی لباس های غیررسمی بپوشیم. از این رو بازار بزرگی برای لباس های روزمره وجود دارد. چرا با راه اندازی خط شلوار جین، تی شرت، شورت و سایر لباس های غیر رسمی خود، از آن استفاده نکنید؟

۳۲٫ لباس‌های کودک بسازید

لباس‌های کودک ما را وادار می‌کنند که با ستایش بزک کنیم. مجدداً، این رشته دائماً مورد تقاضا در بازار مد، از طراحان خلاق فریاد می‌زند تا لباس‌های کودک دوست‌داشتنی‌تری برای ما بیاورند.

۳۳٫ پادکست مد را راه اندازی کنید

راه اندازی یک پادکست می تواند هم سودآور و هم سودمند باشد. چرا با اجرای پادکست متمرکز بر مد خود از عشق خود به مد استفاده نمی کنید؟

۳۴٫ مجری گفتگوهای مد در رادیو و تلویزیون

هیچ چیز در مورد آخرین مدهای مد وجود ندارد. نام خود را به عنوان برگزارکننده گفتگوهای مد جذاب در رادیو و تلویزیون بشناسید.

۳۵٫ راه‌اندازی یک بوتیک آنلاین

وب‌سایت‌های تجارت الکترونیکی کار سختی نیست و راه‌اندازی آنها بسیار ارزان‌تر از فروشگاه‌های آجر و ملات است. اگر به مد علاقه دارید، برخی از کالاها را در فروشگاه آنلاین خودتان بفروشید.

۳۶٫ فروش کت و شلوار

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

مردم همیشه به کت و شلوار نیاز دارند، پس چرا در فروش کت و شلوار و پیراهن شرکتی تخصص نداشته باشید؟

۳۷٫ مشاور مد شوید

مشاوران مد که به مدل‌ها، مدیران اجرایی، سیاستمداران و افراد مشهور مشاوره می‌دهند، بسیار مورد تقاضا هستند و روشی سودآور و سودآور را ارائه می‌دهند. وارد دنیای مد شوید.

۳۸٫ یک فرصت حق رای دادن به لباس را آغاز کنید

مجموعه ای از فرصت‌های کسب و کار خرده‌فروشی پوشاک برای کاوش، ارائه فرصت‌های کسب‌وکار که مد دوستان می‌توانند وارد آن شوند و بلافاصله شروع به کسب درآمد کنند.

۳۹٫ باز کردن یک کسب و کار روابط عمومی مد

مدل ها، طراحان، تولید کنندگان و خرده فروشان… همه آنها چه چیزی مشترک دارند؟ آنها به روابط عمومی با کیفیت و موثر نیاز دارند. با باز کردن PR برای شرکت مد.

۴۰٫ فناوری مد نوآورانه طراحی کنید

این ممکن است یک برنامه مد یا نوعی فناوری پیشرفته برای نمایش مد باشد. اگر اهل فن آوری هستید، روی ایجاد تکنولوژی مد تمرکز کنید که شیک پوشان نمی توانند نادیده بگیرند.

۴۱٫ برند لباس ورزشی خود را راه اندازی کنید

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

لباس های ورزشی همیشه تقاضای زیادی دارند. اگر عاشق مد و ورزش هستید، این دو را با طراحی و تولید خط لباس‌های ورزشی خودتان ترکیب کنید.

۴۲٫ فروش لباس

لباس و لباس پوشیدن بسیار سرگرم کننده است! با ساخت و فروش لباس، یک تجارت پر رونق را شروع کنید.

۴۳٫ لباس اصلاح

همه ما آنجا بوده‌ایم و یک لباس طراح را پاره کرده‌ایم یا زیپ شلوار جین مورد علاقه‌مان را بسته‌ایم. با راه‌اندازی کسب‌وکار تعمیر لباس‌های خود، «مد را حفظ کنید».

۴۴٫ پیراهن های فوتبال بسازید!

یک سرمایه گذاری تجاری مد نسبتا کم هزینه، مشارکت در ساخت پیراهن های فوتبال سفارشی برای محلی، ملی یا حتی می باشد. تیم های بین المللی فوتبال.

۴۵٫ یک فروشگاه لوازم جانبی راه‌اندازی کنید

اگر طراحی روسری‌ها و کمربند‌ها چیزی است که می‌خواهید، از وسایل مورد علاقه خود استفاده کنید و راه‌اندازی کنید. فروشگاه لوازم جانبی خودتان.

۴۶٫ یک مدرسه طراحی مد باز کنید

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

مدرسه های مد در تمام شهرهای بزرگ جهان وجود دارند. دانش‌آموزان می‌خواهند در دوره‌های مد ثبت‌نام کنند، پس چرا با راه‌اندازی مدرسه مد خود به این تقاضا پاسخ ندهید؟

۴۷٫ جوایز مد را راه اندازی کنید

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

هیچ چیزی در دنیای مد بیشتر از یک نمایش مد فوق العاده جذاب نیست! با سازماندهی نمایش های مد خود، نامی در پشت هیجان انگیزترین نمایش های مد باشید.

<۴۸٫ میلینر شوید

کلاه ها هرگز از مد نمی افتند. با طراحی و فروش کلاه، آب خلاق خود را به جریان بیندازید.

۴۹٫ شرکت طراحی وب خود را برای خرده فروشان راه اندازی کنید

سایت های تجارت الکترونیک بسیار رقابتی هستند. اگر مهارت‌های طراحی وب دارید، چرا با ارائه خدمات طراحی وب به خرده‌فروشان، استعدادهای خود را در یک جایگاه خاص تقویت نکنید؟

۵۰ . بوتیک خود را راه اندازی کنید

یک فروشگاه فیزیکی را اجاره کنید و آن را با انواع لوازم جانبی و اقلام مد عجیب و غریب و شگفت انگیز پر کنید و از فروش خود لذت ببرید. خلاقیت‌ها و شوخی‌های مد با مشتریانتان.

در اینجا یک عکس فوری از ۵۰ نفر با نکات کلیدی آنها در جدولی مختصر آمده است:

< tr class="row-2 even" readability="3">

ایجاد تی شرت های منحصر به فرد

< td class="column-1">۱۲

< td class="column-2">Run Fashion Expos

< td class="column-3">Use e-commerce to sell fashion goods.

< td class="column-1">۴۶

< /tbody>

خیر. ایده کسب و کار مد توضیح
۱ یک خط کفش راه اندازی کنید از آنجایی که جهان خرید کفش را دوست دارد، راه اندازی کسب و کار تولید کفش خود یک ایده محکم است.
۲ کتابی مرتبط با مد بنویسید از موفقیت ها الهام بگیرید روایات مد مانند #GirlBoss و سفر مد خود را بنویسید.
۳ فروش لباس در eBay را شروع کنید با فروش لباس های قدیمی و یا شلوغ کردن کمد لباس خود در eBay یا سایر برنامه های فروش لباس شروع کنید. .
۴ کمربندهای شگفت انگیز بسازید کمربندها به دلیل تک جنسیت بودن همیشه مورد تقاضا هستند. شروع با تولید کمربند یک قدم محکم به دنیای مد است.
۵ از ابزارهای سازنده تی شرت مانند RedBubble استفاده کنید تا طرح های منحصر به فرد تی شرت خود را زنده کنید و آنها را بفروشید.
۶ ساخت کیف های دستی را شروع کنید! با تولید و فروش طرح های منحصر به فرد خود وارد بازار همیشه سبز کیف های دستی شوید.
۷ تعویض در ساعت بازیابی و فروش ساعت های دست دوم برای کسب سود.
۸ استایلیست شخصی باشید مشاوره شخصی مد و سبک را به عنوان شغل ارائه دهید.
۹ خط لباس خود را راه اندازی کنید با راه اندازی خط لباس خود وارد دنیای رقابتی مد شوید.
۱۰ یک ستون نویس مد شوید نظرات خود را در مورد آخرین روندهای مد و اخبار از طریق ستون های نوشتاری به اشتراک بگذارید .
۱۱ Scout for the Next Supermodel یک کسب و کار پیشاهنگی مدل راه اندازی کنید.
وبلاگ مد خود را راه اندازی کنید جدیدترین مد روز را کرونیکل کنید پلت فرم شخصی.
۱۳ یک مجله مد راه اندازی کنید با غول هایی مانند Vogue با دیدگاهی تازه به رقابت بپردازید.
۱۴ تمرکز روی لباس بارداری بررسی نیاز برای گزینه های مد روز بیشتر برای بارداری.
۱۵ عطر خود را بسازید پس از تسلط بر هنر، یک سرمایه گذاری در زمینه فروش عطر راه اندازی کنید.
۱۶ طراح مد باشید دنیای طراحی را کاوش کنید و با نخبگان مد همراه شوید.
۱۷< /td> کسب و کار اجاره لباس عروس تقاضا برای اجاره لباس عروس را برآورده می کند.
۱۸ برگزاری رویدادهای مد Utilize organizational skills to create notable fashion events.
۱۹ Start a Lingerie Production Business Delight in designing and selling your own lingerie.
۲۰ Rent Designer Clothes Inspired by ventures like Rent the Runway, start your rental service.
۲۱ Design Sunglasses Introduce innovative designs in the high-fashion sunglasses market.
۲۲ Become a Fashion Marketer Specialize in marketing strategies tailored for fashion retailers.
۲۳ Make Badges Address the ever-present demand for badges with a badge- making business.
۲۴ Become a Fashion YouTuber Showcase fashion skills, from makeup tutorials to outfit ideas.
۲۵ Make Your Own Wristbands Customize wristbands for events or style statements.
۲۶ Start a Shoe Repair Business Address the evergreen demand for shoe repairs.
۲۷ Make and Sell Your Own Jewellery Enter the vast market of jewelry making.
۲۸ Upcycle Fashion Items Transform existing items into renewed masterpieces.
۲۹ Open a Fashion Flea Market Stall Initiate a business from a flea market platform.
۳۰ Organize expos to showcase the latest in fashion.
۳۱ Start a Casual Wear Line Cater to the undying demand for casual attire.
۳۲ Make Baby Clothes Design and introduce adorable outfits for babies.
۳۳ Start a Fashion Podcast Launch a podcast focusing on fashion trends and advice.
۳۴ Host Fashion Talks on Radio and TV Discuss the latest in fashion over popular media.
۳۵ Start an Online Boutique
۳۶ Sell Suits Specialize in corporate suits and shirts.
۳۷ Become a Fashion Consultant Offer expert fashion advice to professionals.
۳۸< /td> Clothing Franchise Opportunity Leverage established brands with franchise opportunities.
۳۹ Open a Fashion PR Business Manage public relations for models, designers, and retailers.
۴۰ Manage public relations for models, designers, and retailers. Merge technology with fashion to create groundbreaking products.< /td>
۴۱ Start Your Own Sports Clothes Brand Combine fashion and sports with a unique clothing line.
۴۲ Sell Costumes Design and market costumes for various events .
۴۳ Mend Clothes Offer repair services for various clothing items.
۴۴ Make Soccer Shirts Customize soccer shirts for various teams.
۴۵ Set Up an Accessories Store Dive into the accessory market with a dedicated store.
Open a Fashion Design School Cater to the increasing demand for fashion education.
۴۷ Launch Fashion Awards Organize award ceremonies to recognize fashion talent.
۴۸ Become a Milliner Design hats for various occasions and styles.
۴۹ Web Design for Retailers Offer specialized web design services for fashion retailers.
۵۰ Set Up Your Own Boutique Launch a brick-and- mortar store for fashion enthusiasts.

۶ Fashion Side Hustles for the Cautious

svg%3E - 50 ایده کسب و کار مد برای مشتاق کسب و کارهای کوچک
صاحبان

In the dynamic world of fashion , not everyone wants to plunge head-first into starting a full-blown business. Many fashion enthusiasts instead opt for side hustles — smaller ventures they can manage on the side, allowing them to earn money and still nurture their passion. These side gigs often require less initial investment and offer flexible schedules, making them ideal for budding entrepreneurs or those looking to supplement their income.

These side hustles cater to various skills and interests within the fashion industry, and with the right marketing and dedication, they can prove to be quite profitable:

  • Fashion Photography: If you have a knack for photography, offer your services for fashion shoots, lookbooks, or portfolio-building sessions for models.
  • Closet Organizing: Help clients declutter and organize their wardrobes, offering them style advice along the way.
  • Subscription Box Curating: Create themed fashion subscription boxes that deliver trendy items to subscribers on a regular basis.
  • Custom Footwear Design: If you have a flair for shoe design, customize sneakers, sandals, or heels with unique art, embellishments, or materials. As personalized fashion becomes more popular, there’s an increasing demand for one-of-a-kind footwear. Psst! This one will fit in really well if you’ve already started a shoe line like in # 1.
  • Fashion Illustration: If you’re artistically inclined, offer services as a fashion illustrator. Designers, brands, and magazines often seek illustrators to bring concepts to life in a visually appealing manner. Your artwork could also be sold as prints or on products like T-shirts, bags, and stationery.
  • Pop-Up Boutique Owner: Secure temporary spaces in popular areas or events to showcase and sell curated fashion items. This approach requires minimal overhead compared to a traditional store and creates buzz due to its limited-time availability. Collaborating with local designers or exclusive product launches can make your pop-up stand out.

Can you think of any more fabulous fashion business ideas we’ve not covered? If so, we’d love to hear about them!

Related reading: 51 Business Ideas for 2020

Colorful Fashion, Bags, Fashion YouTuber, Suits Photos via Shutterstock


More in: Develop an Idea, Popular Articles
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی