عمومی

5 کتابی که به گفته موفق باید همین الان بخوانید بنیانگذاران زنان سیاه پوست

۵ کتابی که به گفته موفق باید همین الان بخوانید
بنیانگذاران زنان سیاه پوست

عشق به کتاب برای صاحبان مشاغل حیاتی است. خواندن نه تنها مزایای اطلاعات موجود در صفحه را فراهم می‌کند، بلکه مطالعات نشان می‌دهد که در واقع می تواند نحوه عملکرد مغز شما را برای بهتر شدن تغییر دهد. پنج بنیان‌گذار زن سیاه‌پوست زیر آن را دریافت می‌کنند: حتی اگر زندگی شخصی و حرفه‌ای بسیار پرمشغله‌ای دارند، همه آنها وقت می‌گذارند تا با هدف مطالعه کنند، خواه این یک کتاب تجاری برای اطلاع‌رسانی بهتر در مورد صنعتشان باشد، یا کتابی معنوی برای تشویق و ارتقاء. ، یا یک رمان خوب نوشته شده برای کمک به آرامش آنها. در اینجا توصیه های آنها برای عناوینی است که می تواند برای شما و شرکت شما نیز مفید باشد.

۱٫ Erica Plybeah، بنیانگذار و مدیر عامل، MedHaul
کتاب توصیه شده: اتصال: ایجاد روابط استثنایی با خانواده، دوستان، و همکاران توسط دیوید برادفورد و کارول رابین

من معمولاً دوست دارم یک کتاب توسعه حرفه ای یا رهبری و یک کتاب شخصی مطالعه کنم. Connect از پایه و اساس دوره آموزشی پویایی بین فردی مدرسه بازرگانی استنفورد استفاده می کند و تمرکز بر ایجاد روابط انسانی بهتر است. اصول در زندگی بدون توجه به موقعیت – شخصی یا تجاری – قابل اجرا هستند. دانستن چگونگی ایجاد و حفظ روابط (شخصی و تجاری) بسیار مهم است، و من گاهی احساس می‌کنم که در طول سفرم که طی چند سال گذشته یک شرکت تحت حمایت سرمایه‌گذاری می‌سازم، تقریباً فراموش کرده‌ام که چگونه «انسان» کنم. من در چند ماه گذشته در مورد پرورش روابط نزدیک بی امان بودم. درس‌های کتاب چند استراتژی تاکتیکی برای کمک به این موضوع به من داده است.

۲٫ جردن تیلور، بنیانگذار و مدیر عامل، Medley
کتاب پیشنهادی:
Klara and the Sunنویسنده Kazuo Ishiguro br/> در ساده ترین حالت، Klara and the Sun درباره رابطه و رشد بین یک ربات و یک دختر است — اما کتاب واقعاً در مورد یافتن هدف و عشق است. در حالی که من عاشق خواندن انواع کتاب‌ها هستم، از کتاب‌های تجاری گرفته تا تریلرهای روان‌شناختی تا رمان‌های عاشقانه سبک و شاد، گاهی اوقات بهترین آموخته‌های شخصی را از داستان‌ها و خاطرات می‌بینم. شرح داستان Klara and the Sun سخت است، اما ارزش خواندن دارد حتی اگر فناوری هوش مصنوعی اولین چیزی نباشد که معمولاً به آن توجه می کنید، زیرا سبک نوشتن ظریف، ساده و روشن جای زیادی برای تفسیر و استعاره در داستان وجود دارد. متوجه شدم که در حال تأمل در منابع هدف خودم، چگونگی شکل دادن محیط اطرافم به من، و حتی در نظر گرفتن استعاره از دین در کتاب و زندگی خودم هستم. و وقتی کتاب را به پایان رساندم، الهام گرفتم که خلق کنم و عشق و منابع هدف را جستجو کنم و اولویت دهم. من دوست دارم این کتاب را هر سال دوباره بخوانم زیرا فکر می کنم هر بار عناصر مختلفی را انتخاب می کنم.

۳٫کاترینا فرل، یکی از بنیانگذاران انجمن مغول
کتاب پیشنهادی:
هفت قانون معنوی موفقیت: راهنمای عملی برای تحقق رویاهای شماتوسط دیپاک چوپرا
این کتاب درباره هفت قانون معنوی است: توانایی، بخشش، کارما، کمترین تلاش، قصد و میل، جدایی و دارما. چوپرا می نویسد، اگر در چارچوب این قوانین زندگی کنید، می توانید از همه چیز آرامش و درک داشته باشید. من یاد گرفته ام که افراد یا موقعیت ها را شخصی نگیرم، بیشتر در لحظه باشم و بفهمم که آدم ها و چیزها می آیند و می روند. من همچنین یاد گرفته ام که چگونه صبر و حوصله را تمرین کنم و باور داشته باشم که همه چیز در آینده درست خواهد شد. این در مورد رها کردن نیاز به تلاش برای کنترل سرنوشت است.

۴٫ گوئن ماری دیویس هیکس، موسس و شریک مدیریت GDH Law
کتاب توصیه شده:  
The How Doo Sun: یافت شده زندگی و آزادی در محکومیت اعدام نوشته آنتونی ری هینتون
همانطور که این کتاب شرح می دهد، آنتونی ری هینتون نزدیک به ۳۰ سال را در محکومیت اعدام گذراند. قتلی که او مرتکب نشد او به این دلیل تنظیم شد که پلیس نتوانست فردی را که واقعاً این جنایت را انجام داده است پیدا کند و او یک هدف آسان بود. هینتون سرانجام در ۳ آوریل ۲۰۱۵ به عنوان یک مرد آزاد از زندان شهرستان جفرسون رفت. من به عنوان یک وکیل، مسئولیت مبارزه بی امان برای عدالت را همانطور که برایان استیونسون از Equal Justice Initiative انجام داد، درک می کنم.

<. div class="standardText lastItem" readability="49.38025751073">

۵٫ میشل اسمیت، بنیانگذار و مدیر ارشد شگفت انگیز، One Hawk Capital، LLC
کتاب توصیه شده: نوشته ایزابل ویلکرسون

این کتاب غیرداستانی، نوشته یک نویسنده سیاهپوست برنده جایزه پولیتزر، به شناسایی نژادی می پردازد و تفسیر جدیدی از سنتی ارائه می کند. سیستم بین المللی کاست، همانطور که از طریق عملکرد آن سیستم در اینجا در ایالات متحده دیده می شود. به من یادآوری شد که کلمه “نژاد” تا زمانی که ایالات متحده به یک کشور تبدیل نشده بود رایج نبود – این نژاد یک آفرینش است، نه یک ساختار اجتماعی. من حدس زدم که نظام‌های کاست سنتی که در حال حاضر در سرتاسر جهان وجود دارند، ماهیت سلسله مراتبی اجتماعی دارند: ازدواج‌های منظم، رتبه‌بندی، و غیره، و اکثر کاست‌ها در بدو تولد تعیین می‌شوند. سیستم هیبریدی جدید، همانطور که در ایالات متحده وجود دارد، اقتصادی تر است و در سیلوها – آموزش، مسکن و سرگرمی وجود دارد. علاوه بر این، «ستون‌های کاست» که ویلکرسون استفاده می‌کند، بسیار متفاوت از ستون‌های کاست هند و پاکستان است. در ایالات متحده، می توان در فقر متولد شد و هنوز هم میلیاردر شد – مولفه مهمی که ایالات متحده را از سایر ساختارهای طبقه جهانی متمایز می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی