عمومیمقالات

5 پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود 2024

۵ پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود
۲۰۲۴

علاقه دارید درباره فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ در اینجا تعدادی از کتاب‌ها و پادکست‌های مورد علاقه ما آمده است.

بهترین کتاب‌ها درباره فناوری خواندن در سال ۲۰۲۴

>>>

توسط: Joy Buolamwini، Ph.D.

ناشر: Penguin Random House

تاریخ انتشار: ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳< /p>

Unmasking AI best books about technology - 5 پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود
2024

جوی بولاموینی، دکترا، خود را به عنوان “شاعر رمز توصیف می کند. او تحقیقات هوش مصنوعی، هنر و کارهای دفاعی را برای روشن کردن سوگیری هایی که می تواند در تصمیم گیری الگوریتمی ظاهر شود، ترکیب می کند. شاید Buolamwini را از مستند Coded Bias به خاطر بیاورید پس از کشف خود نشان داد که نرم افزار تشخیص چهره موسسه فناوری ماساچوست نمی تواند چهره های با پوست تیره را تشخیص دهد.

Unmasking AI داستان چگونگی کشف تبعیض و تبعیض توسط بولاموینی را بیان می کند. حذف و اقدامی که او با تأسیس لیگ عدالت الگوریتمی انجام داد. این کتاب ترکیبی از خاطرات و تأمل انتقادی است که سوگیری های موجود در فناوری را از طریق یک لنز متقاطع می شکند.

کد شادی: چرا همه باید برنامه نویسی کمی بیاموز

توسط: Michael L. Littman

ناشر: The MIT Press

تاریخ انتشار: ۳ اکتبر ، ۲۰۲۳

Code To Joy books about technology - 5 پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود
2024

اگر برنامه نویسی مانند خواندن بود و همه آن را یاد می گرفتند چه می شد؟ این ممکن است. در Code to Joy، Michael L. Littman سهولت یادگیری کدنویسی با کمک از پیشرفت های فناوری که آن را در حین یادگیری برای ما توضیح می دهد. ظهور هوش مصنوعی ترس ها را در مورد ماشین هایی که همه جنبه های زندگی ما را کنترل می کنند – از جمله محل کار – تسریع کرده است.

لیتمن استدلال می کند که یادگیری کمی کد می تواند روابط ما با ماشین ها را بهبود بخشد. وقتی برنامه‌نویسی کامپیوتری را به‌عنوان اینکه به ماشین می‌گوید آنچه را که می‌خواهید انجام دهد فکر می‌کنید، عامل ارعاب اغلب از بین می‌رود.

Web3: ترسیم اقتصاد آینده اینترنت و Cultural Frontier

توسط: Alex Tapscott

ناشر: Harper Business

تاریخ انتشار: ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳

Web3 Charting the Internet best books about technology - 5 پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود
2024

اگر با شنیدن کلماتی مانند “blockchain” گیج می شوید، “metaverse” یا “NFT”، مطمئنا شما تنها نیستید. در Web3، الکس تاپسکات، مدیر شرکت سرمایه‌گذاری و یکی از نویسندگان Blockchain تحسین‌شده انقلاب، چشم انداز اینترنت غیرمتمرکز جدید و فرصت های اقتصادی را که می تواند ارائه دهد، از بین می برد. با افزایش نگرانی‌ها در مورد حریم خصوصی داده‌ها، Tapscott استدلال می‌کند که Web3 به کاربران کنترل بیشتری بر داده‌هایشان می‌دهد.

Tapscott یک انقلاب فناوری را پیش‌بینی می‌کند که بزرگ‌ترین تغییر در بخش‌های تجاری و مالی خواهد بود. Web3 استدلال می کند که وب در حال ورود به عصر جدیدی است که به کاربران امکان می دهد در چشم انداز وسیع اینترنت شرکت کنند. Tapscott این فکر را یک گام فراتر می برد و مفهوم «وب خواندن-نوشتن-خود» را معرفی می کند، که در آن افرادی که از اینترنت به روشی مشارکتی استفاده می کنند می توانند مالکیت داده های خود را حفظ کنند و دارایی های خود را به طور ایمن از طریق فناوری های بلاک چین تجارت کنند.

< h2 class="wp-block-heading" id="h-best-technology-podcasts-to-stay-informed-in-2024">بهترین پادکست های فناوری برای مطلع ماندن در سال ۲۰۲۴

هارد فورک

میزبان: کوین روز و کیسی نیوتن

Hard Fork top tech podcasts - 5 پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود
2024

اگر به دنبال برداشتی ساده از آخرین پیشرفت‌های فناوری، Hard Fork هم به شما اطلاع می‌دهد و هم باعث می‌شود بخندید. میزبانی آن را ستون نویس فنی نیویورک تایمز کوین روز و پلتفرمر کیسی نیوتن. شاید روز را به عنوان مردی به یاد بیاورید که هوش مصنوعی بینگ عاشق او شد و سعی داشت او را متقاعد کند همسرش را ترک کند. رز همسرش را ترک نکرد، اما یک مقاله ویروسی در مورد شخصیت جایگزین بینگ، سیدنی، و عشق اعلام شده آن به او نوشت. (بینگ بلافاصله بعد از آن عجله کرد تا هوش مصنوعی خود را اصلاح کند.)

استیو هافمن، مدیر اجرایی Reddit و داریو آمودی، مدیر اجرایی Anthropic، از مهمانان آنها بودند. این یک گوش دادن آسان با اطلاعات زیادی است که شما را به روز نگه می دارد. مکالمات معمولی و در عین حال روشنگر باعث می شود احساس کنید که یک خودی دره سیلیکون هستید—و به شما چیزی می دهد که در جلسه بعدی خود درباره آن صحبت کنید.

خاطرات Darknet

میزبان: Jack Rhysider

Darknet Diaries top tech podcasts - 5 پادکست فنی برتر و کتاب برای آموزش خود
2024

آیا می دانستید که باید دوربین وب خود را بپوشانید؟ آیا واقعاً مطمئن هستید که ایمیل یک تلاش برای فیشینگ نیست؟ اگر اخیراً زیاد در مورد اقدامات امنیت سایبری کسب و کار خود فکر نکرده اید، پس از چند قسمت از خاطرات Darknet خواهید دید. میزبان پادکست اعتیاد آور جک رایسایدر است که پادکست را در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی کرد و به سرعت پیروانی را جمع کرد.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که در بخش تاریک اینترنت چه اتفاقی می افتد، Darknet Diaries بهترین چیز را به آن می گوید. هر قسمت یک موضوع را با استفاده از مصاحبه و روایت پوشش می دهد تا به شنوندگان درک قوی تری از جرایم سایبری و چگونگی تأثیر آن بر آنها بدهد. این قالب و مهارت رایسایدر در توضیح موضوعات پیچیده برای مخاطبان روزمره، نمایش را حتی برای کم سوادهای کامپیوتری نیز جذاب می کند. مهمانان رایسایدر هم مجرمان و هم متخصصان امنیت سایبری را شامل می شوند تا درس های ارزشمندی در مورد هک، کرک کردن، آموزش دهند. تهدیدات داخلی و مهندسی اجتماعی

این مقاله در اصل در شماره ژانویه/فوریه ۲۰۲۴ SUCCESS مجله. عکس توسط GaudiLab/Shutterstock.com

منبع : www.success.com
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی