عمومی

5 نکته برای کارفرمایان مشاغل کوچک برای حفظ و جذب استعداد

۵ نکته برای کارفرمایان مشاغل کوچک برای حفظ و جذب
استعداد

یافتن و حفظ کارکنان با مهارت‌ها و سطح تجربه مناسب، یک شاهکار چالش برانگیز برای کسب‌وکار با هر اندازه‌ای است. مخصوصاً برای کسب و کارهای کوچک، رقابت با سازمان های دیگر بر سر همان استعداد استعداد، گاهی اوقات مانند یک نبرد سخت به نظر می رسد.

تحقیق از مطالعه گرایش‌های مزایای کارکنان MetLife (EBTS)، با بینش‌هایی به طور خاص در مورد روند کسب‌وکارهای کوچک، نشان می‌دهد که جذب و حفظ استعدادها مهمترین دغدغه‌های کسب‌وکار برای کارفرمایان کوچک است. با این حال، این نگرانی ها در مواجهه با یک پس زمینه دشوار به وجود می آیند. بر اساس داده های شاخص مشاغل کوچک MetLife و اتاق بازرگانی ایالات متحده (SBI) 60 درصد از کسب و کارهای کوچک گزارش می دهند که همسویی با انتظارات و مطالبات حقوقی کارکنان چالش برانگیز است. علاوه بر این، تقریباً نیمی از کارفرمایان که به دنبال استعدادهای جدید هستند، به سختی می توانند حقوق و مزایای رقابتی را ارائه دهند. اینها تنها تعدادی از موانع استعدادی است که کسب و کارهای کوچک علاوه بر پیمایش در واقعیت های روزمره مدیریت کسب و کار، برای غلبه بر آنها تلاش می کنند.

در پاسخ به این موانع، برخی از مشاغل کوچک بررسی استراتژی های جدید برای جذب کارکنان فعلی و آینده. در اینجا چند مثال برای استراتژی جذب و حفظ استعداد خود در سال جاری وجود دارد:  

ارائه ترتیبات کاری انعطاف‌پذیر 

به طور گسترده ای شناخته شده است که ساعات کاری انعطاف پذیر به کارمندان اجازه می دهد تا بین زندگی شخصی و حرفه ای خود تعادل بهتری برقرار کنند. داده‌های جدیدترین SBI برای Q4’23 نشان می‌دهد که تقریباً از هر ۱۰ کسب‌وکار کوچک هفت نفر قصد دارند ترتیبات کاری انعطاف‌پذیرتری را در سال جاری ارائه دهند. برای کارمندان مشاغل کوچک که اغلب در شیفت های ساعتی کار می کنند، این روندی است که احتمالاً به زودی برای کارمندان مشاغل کوچک به میز تبدیل خواهد شد. به ویژه از آنجایی که تنها ۲۵ درصد از کسب و کارهای کوچک مرخصی با حقوق ارائه می دهند، طبق EBTS، افزایش انعطاف پذیری یک راه جایگزین برای فراهم کردن زمان دور از کار برای کارکنان است.

استخدام از گروه های استعدادهای نادیده گرفته شده

تحقیقات SBI نشان می دهد که ۷۱% از مشاغل کوچک موافق هستند که کارفرمایان باید استخدام را در نظر بگیرند. گروه هایی مانند کهنه سربازان، همسران نظامی، افراد سابقاً زندانی و مهاجران قانونی را نادیده گرفت تا به جبران کمبود نیروی انسانی کمک کند. در حالی که ما در حال برداشتن گام‌هایی برای بازگشت به سطح اشتغال قبل از همه‌گیری هستیم، حقیقت این است که تقریبا “۹٫۵ میلیون فرصت شغلی در ایالات متحده، اما تنها ۶٫۵ میلیون کارگر بیکار.” استفاده از این گروه‌های منحصربه‌فرد می‌تواند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کند تا با کمبودها مقابله کنند و به مجموعه استعدادهای بزرگ‌تری با زمینه‌های مختلف تخصص دسترسی پیدا کنند.

گسترش پیشنهادات

برای جلب نظر استعدادهای جدید، داده‌های SBI نشان می‌دهد که ۵۰ درصد از کسب‌وکارهای کوچک قصد دارند با هم ترکیب شوند. روش‌های جدید، مانند پیشنهاد افزایش دستمزد، ارائه مرخصی استعلاجی با حقوق، یا گنجاندن محدوده حقوق در شرح وظایف. این روش‌ها با توجه به پنج رکن مراقبت در محل کار – که در آخرین مقاله‌ام درباره روندهای کسب‌وکار کوچک صحبت کردم، خیلی تعجب‌آور نیستند که می‌توانید

ترکیب گزینه های ترکیبی و راه دور< /p>

طبق گزارش SBI، تقریبا نیمی از کارفرمایان مشاغل کوچک قصد دارند در سال ۲۰۲۴ یک محیط کار از راه دور یا ترکیبی ارائه دهند. کارفرمایان دریافته‌اند که مدل‌های دوردست یا ترکیبی نه‌تنها در درازمدت باعث ایجاد استقلال بیشتر در میان کارکنان فعلی می‌شوند، بلکه می‌توانند به جبران کمبود کارگران نیز کمک کنند. به ویژه از آنجایی که داده های SBI نشان می دهد که ۵۳٪ از مشاغل کوچک می گویند در منطقه خود کمبود کارگر وجود دارد، ارائه موقعیت های از راه دور می تواند به کسب و کارها کمک کند تا به کارمندان جدیدی دسترسی پیدا کنند که به دلیل محدودیت های جغرافیایی قبلی نمی توانستند آنها را استخدام کنند.

روی آوردن به کارگران فصلی

برای برخی از مشاغل کوچک، مانند آنهایی که در بخش خرده فروشی یا صنایع غذایی هستند، کارگران فصلی می تواند در دوره های پرمشغله حمایت ارزشمندی را ارائه دهد. جالب توجه است، طبق گفته SBI، از کسب و کارهای کوچکی که قصد استخدام کارمندان فصلی را دارند، ۷۴ درصد قصد دارند از مشوق ها یا پاداش های استخدام استفاده کنند. در حالی که استخدام فصلی ممکن است برای کسب و کار شما مناسب نباشد، سناریوهای کوتاه مدت دیگر، مانند کارمندان قراردادی یا فریلنسرها، ممکن است به نفع سازمان شما باشند.

داده‌های EBTS نشان می‌دهد که از هر ۱۰ کارمند کسب‌وکار کوچک، سه نفر قصد دارند کارفرمای خود را در ۱۲ ماه آینده ترک کنند، که نشان‌دهنده اهمیت اجرای استراتژی‌های جدید برای حفظ کارکنان فعلی است که به سختی به دست آورده‌اند. ، در حالی که بر جذب افرادی که آماده تغییر هستند نیز تمرکز دارد. کارفرمایان مشاغل کوچک این فرصت را دارند تا در رویکرد حفظ و تاکتیک های استخدام خود تغییراتی ایجاد کنند تا کسب و کار خود را برای موفقیت بلندمدت قرار دهند.

سازمان شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد چه تغییراتی در سال جاری برای پرورش تجربه مثبت کارکنان و رقابت با سایر سازمان ها در زمینه رضایت، مشارکت و حفظ استعداد است؟

توسط سینتیا اسمیت 

به عنوان معاون ارشد کسب و کار منطقه ای در ، سینتیا اسمیت نقش اصلی را در کمک به کسب و کارهای کوچک برای یافتن ترکیب مناسبی از مزایا برای کمک به جذب و حفظ استعدادهای برتر ایفا می کند.


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی