عمومی

5 نمونه‌های معرفی ایمیل

۵ نمونه‌های معرفی ایمیل

آیا به دنبال راه هایی برای معرفی کسب و کار خود به شیوه ای جذاب تر و متقاعد کننده تر هستید؟ آیا رویداد مهم یا معرفی محصولی دارید که در راه است و باید مطمئن شوید که پیام شما افراد مناسب را جذب می کند؟ اگر چنین است، می‌خواهید نگاهی به این پنج ایمیل معرفی کسب‌وکار بیندازید که مطمئناً توجه مخاطبان شما را به خود جلب می‌کنند. بیایید شروع کنیم!چرا معرفی ایمیل مهم است؟

یک ایمیل مقدماتی ضروری است زیرا می تواند به ایجاد ارتباط با گیرنده کمک کند. به عنوان مثال، هنگام ارسال یک درخواست در طول جستجوی کار، مهم است که یک ایمیل معرفی خود را برای معرفی خود و توضیح دهید که چرا به این موقعیت علاقه مند هستید. این می تواند به ایجاد ارتباط با استخدام کننده و افزایش شانس شما برای انتخاب شدن برای مصاحبه کمک کند.

email introduction examples - 5 نمونه‌های معرفی ایمیل

 /p>

چگونه یک مقدمه ایمیل بنویسیم

<نوشتن یک ایمیل معرفی حرفه ای آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. در اینجا پنج مرحله وجود دارد که شما را در مورد نحوه نوشتن ایمیل معرفی خود راهنمایی می کند:

مرحله ۱: یک موضوع ایمیل جذاب بنویسید

خط موضوع ایمیل باید باشد جذاب و در عین حال موجز سعی کنید آن را تا حد امکان مشخص کنید تا خواننده فوراً جذب شود و بداند ایمیل درباره چیست.

مرحله ۲: خود را معرفی کنید و توضیح دهید که چرا می نویسید

نام، عنوان شغلی و دلیل نوشتن خود را ذکر کنید. این به ایجاد اعتماد کمک می کند و به خواننده درک درستی از پیشینه و دلایل ارسال ایمیل شما می دهد.

مرحله ۳: هدف ایمیل خود را توضیح دهید

مطمئن شوید که توضیح مختصری در مورد اینکه چرا این ایمیل را می فرستید و امید دارید از چه چیزی به دست آورید، اضافه کنید. آن را.

مرحله ۴: یک فراخوان برای اقدام ارائه دهید

حتماً در انتهای ایمیل خود یک فراخوان برای اقدام قرار دهید تا خواننده بداند کار بعدی چیه. این می تواند پیوندی به وب سایت شما، درخواستی برای تماس مستقیم با شما، یا هر چیز دیگری مرتبط با پیام شما باشد.

مرحله ۵: شامل یک بسته بندی حرفه ای

ایمیل خود را با بسته شدن حرفه ای پایان دهید ، مانند “با احترام” یا “متشکرم”، با نام و اطلاعات تماس شما. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که خواننده به یاد می آورد چه کسی ایمیل را ارسال کرده است.

 

قالب ایمیل معرفی موثر

بیایید این الگوی نامه معرفی ایمیل را با جاهای خالی که می‌توانید کپی و جای‌گذاری کنید یا به‌عنوان الهام‌بخش ایمیل کسب‌وکار خود استفاده کنید، بررسی کنیم:

خط موضوع: ___________________________________________________

__________ عزیز،

اسم من _____ است و ______ هستم. من برای _________________ می نویسم.

من معتقدم می توانم ________________________________________________.

در اینجا اطلاعات کمی در مورد اینکه چرا من فرد مناسبی برای این شغل هستم آورده شده است:

________________________________________________________________.

خوشحال می شوم اطلاعات بیشتری در مورد مهارت ها و تجربیاتم ارائه دهم. لطفاً اگر سؤالی دارید یا می‌خواهید در این مورد بیشتر بحث کنید، به من بگویید.

از شما متشکرم وقت و توجه شما.

با احترام،

>______________

(نام و اطلاعات تماس شما)

مقدمه مفیدتر مثال های ایمیل

بیایید نگاهی به چهار نمونه دیگر از الگوهای معرفی ایمیل بیندازیم که می توانید برای انواع مختلف از آنها استفاده کنید. ایمیل ها:

الگوی ایمیل معرفی کسب و کار

الگوهای ایمیل معرفی کسب و کار برای معرفی خود یا کسب و کارتان به شرکا و مشتریان بالقوه عالی هستند.

خط موضوع : مقدمه ای برای _____________

______ عزیز،

برای معرفی خودم/کسب و کارم _________________ می نویسم. ما یک شرکت __________ هستیم که در ________________ تخصص داریم.

ما ___ سال است که در تجارت هستیم و سابقه ارائه خدمات عالی ___________ داریم. ما به کیفیت و رضایت مشتری اعتقاد داریم، به همین دلیل است که تلاش می کنیم از انتظارات مشتریان خود فراتر برویم.

ما دوست داریم فرصتی برای همکاری با شما داشته باشیم و به شما نشان دهیم که چه کاری می توانیم انجام دهیم. . لطفاً اگر کاری برای کمک به شما یا پاسخگویی به سؤالات شما وجود دارد، به ما اطلاع دهید.

از اینکه وقت و توجه شما را در نظر می گیرید متشکریم. /p>

با احترام،

______________

(نام و جزئیات تماس شما)

معرفی خود الگوهای ایمیل

این نمونه ایمیل خود معرفی را می توان برای معرفی خود به یک کارفرما یا مشتری بالقوه استفاده کرد.

خط موضوع: مقدمه ction – ___________

عزیز _________،

من _________ هستم و برای معرفی خودم می نویسم. من اخیراً با شرکت شما آشنا شدم و تحت تأثیر کاری که انجام می دهید تحت تأثیر قرار گرفتم. من به ___________ علاقه مند هستم و دوست دارم در مورد فرصت های موجود در شرکت شما اطلاعات بیشتری کسب کنم.

من سابقه کار در ___________ دارم و معتقدم مهارت ها و تجربه من می تواند مفید باشد. دارایی برای تیم شما من یک کارگر سخت کوش هستم که علاقه زیادی به ____________ دارم و مطمئن هستم که می توانم تأثیر مثبتی بر سازمان شما بگذارم.

لطفاً اگر سؤالی دارید یا اگر سؤالی دارید به من اطلاع دهید. شما می خواهید در این مورد بیشتر بحث کنید. مشتاقانه منتظر شنیدن شما هستم.

با احترام،

______________

(نام و جزئیات تماس شما)

ایمیل معرفی رویداد فعال

یک ایمیل با رویداد راه‌اندازی عالی برای معرفی خود پس از وقوع یک رویداد خاص است.

خط موضوع: مقدمه ای از ___________

عزیز ___________،

من __________ هستم و اخیراً از ملاقات با شما در رویداد ___________ لذت بردم. . از آشنایی با شما و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارتان در _____________ بسیار عالی بود.

همانطور که اشاره کردم، من به _________________ علاقه مند هستم و دوست دارم در مورد هر فرصت بالقوه ای برای همکاری یا مشارکت صحبت کنم. . من معتقدم که مهارت ها و تجربه من ___________ می تواند یک دارایی برای تیم شما باشد.

من مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستم. لطفاً اگر کار دیگری می توانم انجام دهم یا به سؤالات شما پاسخ دهم، به من اطلاع دهید.

با احترام ,

______________

(نام و اطلاعات تماس شما)

الگوی ایمیل معرفی ارجاع

الگوهای ایمیل معرفی ارجاع را می توان برای زمانی که توسط یک تماس متقابل به شما معرفی شد، خود را به یک کارفرما یا مشتری بالقوه معرفی کنید. نمونه های ایمیل معرفی خود به شرح زیر است…

خط موضوع: معرفی از ___________

عزیز ___________،

من __________ هستم و توسط ___________ به شما معرفی شدم.

می نویسم تا خودم را معرفی کنم و در مورد مهارت ها و شایستگی هایم به شما بگویم . همانطور که ___________ اشاره کرد، من تجربه زیادی در ___________ دارم. من مطمئن هستم که تخصص من یک دارایی برای تیم شما خواهد بود.

من سابقه موفقیت آمیزی در ___________ دارم و در ___________ مهارت دارم. تجربه من با ___________ به من کمک کرد تا مهارت های ___________ قوی را توسعه دهم.

اگر علاقه مند به صحبت بیشتر هستید، خوشحال می شوم که نمونه کارهایم را در اختیار شما قرار دهم و به هر کدام پاسخ دهم. سوالاتی که ممکن است داشته باشید.

از وقتی که گذاشتید متشکرم و مشتاقانه منتظر شنیدن نظر شما هستم.

با احترام ,

___________

(نام و اطلاعات تماس شما)

نکات معرفی ایمیل

هنگام ارسال ایمیل به یک مخاطب جدید، مهم است که چند نکته کلیدی رایانامه مقدماتی خود را به خاطر بسپارید.

خطوط موضوع جذابی بنویسید.

مطمئن شوید که خطوط موضوع شما جذاب و مرتبط با محتوای ایمیل است. یک موضوع خسته کننده می تواند منجر به باز نشدن یا خوانده نشدن ایمیل شما شود.

آن را مختصر و دقیق نگه دارید.

ایمیل شما نباید بیشتر از سه پاراگراف باشد. این کمک می‌کند اطمینان حاصل شود که گیرنده کل پیام را می‌خواند.

از لحن حرفه ای استفاده کنید.

به یاد داشته باشید هنگام معرفی خود از لحن مودبانه و محترمانه استفاده کنید. هیچ چیز آزاردهنده تر از یک مقدمه خیلی معمولی نیست.

مطمئن باشید اما مغرور نباشید.

ایمیل شما باید شور و شوق شما را برای فرصت‌ها نشان دهد و اعتماد شما را به مهارت‌هایتان نشان دهد، اما از متکبر بودن خودداری کنید.

از استفاده از اصطلاحات عامیانه یا اصطلاحات تخصصی خودداری کنید.

استفاده از اصطلاحات عامیانه و اصطلاحات خاص صنعت می تواند برای گیرنده ناامید کننده باشد زبان خود را حرفه ای و قابل فهم نگه دارید.

اطلاعات مرتبط را ارائه دهید.

ایمیل شما باید شامل یک مرور مختصر از مهارت‌ها، تجربه، و صلاحیت‌های مرتبط با فرصت باشد.

یک تماس برای اقدام را لحاظ کنید.

ایمیل شما باید شامل درخواستی برای گفتگوی بیشتر باشد، مانند درخواست مصاحبه یا جلسه.

یک امضا اضافه کنید.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس خود را در امضای ایمیل وارد کنید تا گیرنده به راحتی با شما تماس بگیرد.

از گیرنده بابت وقت خود تشکر کنید.

ایمیل خود را با تشکر از دریافت کننده برای وقت و توجه آنها. این نشان می‌دهد که از وقت گذاشتن آن‌ها برای خواندن مقدمه‌تان قدردانی می‌کنید.

 

چگونه کار می‌کنید. خود را در یک ایمیل حرفه ای معرفی کنید؟

معرفی خود در یک ایمیل حرفه ای می تواند دشوار باشد. شما می‌خواهید تأثیر خوبی بگذارید، اما نمی‌خواهید برای مدت طولانی در این مورد بچرخید. با معرفی خود و موقعیت خود شروع کنید، eتوضیح دهید که چرا ایمیل را می نویسید و بیان کنید که امیدوارید از چه چیزی به دست آورید. تبادل ایمیل با پیروی از این نکات، می‌توانید یک مقدمه مختصر و حرفه‌ای ایجاد کنید که تأثیر خوبی بر گیرنده شما بگذارد.

< span class="ez-toc-section" id="What_Is_The_Most_Most_Important_of_an_Email_Introduction_Example"/>مهم ترین عنصر یک مثال معرفی ایمیل چیست؟

مهمترین عنصر معرفی ایمیل، موضوع است. یک موضوع قوی و جذاب خواننده را ترغیب می کند تا ایمیل را باز کند و بیشتر بیاموزد. از سوی دیگر، یک خط موضوع عمومی یا کسل کننده ممکن است گیرنده را وادار کند که ایمیل را بدون خواندن آن حذف کند. به همین دلیل، ایجاد یک موضوع مهم است که توجه گیرنده را جلب کند و او را تشویق کند که ایمیل شما را باز کند.

تصویر: Envato Elements


بیشتر در: نمونه‌های پیام تجاری، پیام‌های عملیاتی

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی