عمومی

5 راه برای توسعه بیشتر سیستم راهنمایی داخلی برای تصمیمات رهبری بهتر

۵ راه برای توسعه بیشتر سیستم راهنمایی داخلی برای
تصمیمات رهبری بهتر

Ryan یک مدیر اجرایی ماهر که M&A را برای یک شرکت مالی جهانی انجام می دهد. در حالی که او برای موفقیت خود بسیار سپاسگزار بود، می دانست که شغل خاص دیگر با ارزش های زندگی و هدف بالاتر او همسو نیست. این “دانستن” سیستم هدایت درونی او (IGS) در کار بود.

رایان زمان بزرگی را چرخاند و خرید کرد. یک استودیوی یوگا در حال مبارزه بلافاصله پس از آن، او احساس کرد که تصمیمش “برکت” است، زمانی که در طول یک کارگاه رهبری تجربه ای از وضوح عمیق و سعادت کامل داشت (آنچه او آن را “گاس مغزی” می نامید). او همچنان بر سیستم هدایت درونی خود تکیه می کرد، زیرا تصمیمات تجاری خود را می گرفت و پاداش ها را درو می کرد. (اطلاعات بیشتر، بقیه داستان رایان و یک مسابقه نه سوالی “همسویی” در کتاب من است The Amare Wave).

همه ما سیستم های هدایت درونی داریم که ما را در عشق ریشه می دهند (amare) . وقتی تنظیم می‌کنید، IGS شما به شما می‌گوید چه زمانی باید بله و چه زمانی نه بگویید، و به شما کمک می‌کند تا با آنچه که برایتان مهم‌تر است هماهنگ باشید.

  • آیا به یک سیستم هدایت درونی اعتقاد دارید؟

  • آیا آیا مایل به صرف زمان و انرژی برای توسعه خدمات خود هستید؟

  • آیا راهنمایی را می پذیرید حتی اگر آن را دوست نداشته باشید؟

۵ روش Amare برای توسعه بیشتر سیستم راهنمایی داخلی شما

  1. سس. همین الان چند دقیقه وقت بگذارید و به سادگی ساکت باشید. حتی اگر فقط یک ثانیه بدون صحبت های ذهنی به دست آورید، این یک موفقیت است و فضایی را برای راهنمایی های داخلی ایجاد می کند.

  2. تشخیص را تمرین کنید. با توجه به احساساتی که با هر تصمیمی به وجود می‌آید، به نحوه تصمیم‌گیری حتی بی‌اهمیت دقت کنید. همچنین به احساساتی که هنگام نادیده گرفتن راهنمایی‌ها تجربه می‌کنید توجه کنید.

  3. سوال را بپرسید. زمانی که نیاز به تصمیم‌گیری تجاری دارید. ، یک نفس عمیق بکشید و بی سر و صدا از IGS خود بپرسید که کدام سمت را انتخاب کنید. صبور باش. همچنین توجه کنید که سوال کننده و پاسخ دهنده چقدر متفاوت است.

  4. پاسخ را محترم بشمارید. وقتی پاسخی دریافت کردید که می دانید از سیستم راهنمایی داخلی شما می آید، به آن عمل کنید (حتی اگر آن را دوست ندارید). این یک چرخه با فضیلت ایجاد می کند.

  5. IGS خود را تغذیه کنید. هر روز حداقل یک کار را انجام دهید که با آرام کردن ذهن شما، IGS شما را تغذیه کند — خندیدن با دوست، پیاده روی کوتاه در طبیعت، بغل کردن فرزندتان و غیره.

سیستم هدایت درونی شما یک ابزار رهبری داخلی باورنکردنی است که شما را در هنگام تصمیم گیری های مهم خودآگاه و همسو با بالاترین خود نگه می دارد. به شیوه های بالا متعهد شوید تا IGS خود را پرورش دهید و بهترین رهبر باشید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا