عمومی

5 راه برای ایجاد روحیه کارمندان برای از راه دور و ترکیبی تیم ها

۵ راه برای ایجاد روحیه کارمندان برای از راه دور و ترکیبی
تیم ها

در سال‌های اخیر، بسیاری از سازمان‌ها تغییر را به سازگاری با شرایط متغیر. در حالی که این موضوع می‌تواند بر تأثیر بگذارد. روحیه کارکنان، راه هایی برای غلبه بر و یافتن نتایج بهبود یافته برای همه وجود دارد. سازمان‌هایی که روحیه بالایی دارند استرس کمتری را تجربه می‌کنند، بیشتر را تجربه می‌کنند بهره وری، و کاهش گردش مالی و غیبت.

تشخیص اوج و پایین ها

زمانی که ارتباطات مجازی فقط بر بهره‌وری و پروژه‌ها متمرکز می‌شوند، ممکن است لحظات مهم و فرصت‌های یادگیری نادیده گرفته شوند. وقت گذاشتن برای تصدیق بردها و باخت های هر هفته فضای امنی را برای کارکنان فراهم می کند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند، رشد را تشویق می کند و از تلاش های آنها قدردانی می کند. لازم نیست این جلسه دیگری باشد. یک کانال Slack مداوم یا تماس ۱۰ دقیقه‌ای در پایان هفته کاری در اینجا کافی است.

Bond to Build

زمان پیوندی را که به پروژه های کاری مرتبط نیست، رزرو کنید. برنامه‌های توسعه مهارت (مانند کلاس آشپزی)، پیشنهادات سلامتی (شاید یوگا)، بازی‌ها و سایر فعالیت‌ها همگی می‌توانند از طریق یک قالب آنلاین قابل دسترسی باشند. در صورت امکان، فراهم کردن منابع برای اعضای تیم برای ملاقات حضوری برای یک رویداد یا فعالیت، این مفهوم را حتی بیشتر می کند. گذراندن وقت با همسالان برای کارهای غیر کاری، ارتباطات جدید و عمیق تری ایجاد می کند، اعتماد ایجاد می کند و به بهبود کلی روابط در محل کار کمک می کند.

ارتباطات اضافی

تعاملات کوچک و ارتباطات غیرکلامی زمانی که تیم ها کاملاً از راه دور یا ترکیبی هستند، می توانند از دست بروند. با ارائه راه های جدید همکاری، اشتراک گذاری اطلاعات و پشتیبانی، ارتباطات داخلی را بهبود بخشید. ساعات مجازی «کار مشترک» (جایی که اعضای تیم برای گذراندن وقت در یک پروژه، با هم اما به طور جداگانه در یک تماس ویدیویی رزرو می‌شوند) امکان تعامل بدون آماده‌سازی اجباری جلسه را فراهم می‌کند و فرصت‌هایی را برای کار گروهی و حل مشکل باز می‌کند. ضبط جلساتی که همه نمی توانند در آنها شرکت کنند، یا ایجاد پرسش های متداول گسترده و در دسترس برای پروژه ها، راه های بیشتری برای بهبود درک در محل کار است.

خوشامد گویی در حین ورود به هواپیما

ممکن است افراد جدید استخدام شوند زمانی که تعامل با همسالان بیشتر مجازی است، غوطه ور شدن در یک محل کار دورافتاده یا ترکیبی چالش برانگیز است. به منظور ترویج ایجاد رابطه و ارائه پشتیبانی، از «سیستم دوستان» استفاده کنید: فعالیت‌های یک استخدام‌شده جدید و فعالیت‌های عضوگیری را با یک کارمند طولانی‌مدت جفت کنید. این کار انتقال برای استخدام جدید را هموار می‌کند و کارمند قبلی را به عنوان یک دارایی ارزشمند در فرآیند آموزش و حضور در هیئت مدیره تأیید می‌کند.

بازخورد و پشتیبانی فردی

در حالی که این ایده ها نقطه شروعی برای ایجاد و بهبود روحیه تیم از راه دور و ترکیبی هستند، مطمئن شوید که با تیم ها و کارمندان خود تماس بگیرید. این عمل را می توان در هر سطحی انجام داد: فروشگاه ها، بخش ها، مدیران و حتی کارمندان فردی. شکاف‌هایی را که به ارتباطات، حمایت و توجه بیشتری نیاز است، شناسایی کنید. بررسی کنید که آیا برنامه‌های جدید واقعاً به شما کمک می‌کنند یا خیر، و آماده ارائه راه‌حل‌های فردی باشید که به اعضای تیم‌تان نشان می‌دهد در حال گوش دادن، یادگیری و کمک هستند.

ایجاد روحیه یک ماراتن است، نه یک سرعت، اما ارزش تلاش را دارد. بسیاری از سازمان ها با تیم های کاملاً از راه دور و ترکیبی پیشرفت می کنند. ارائه برنامه‌های پیوند، ایجاد رابطه و پشتیبانی به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که برنامه‌های شما نیز می‌توانند.

عقایدی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا