عمومی

43 آمار خرده فروشی که باید برای مشاغل کوچک بدانید صاحبان

۴۳ آمار خرده فروشی که باید برای مشاغل کوچک بدانید
صاحبان

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است ما از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

در شرایط پرشتاب امروزی و همیشه- در حال تحول در چشم انداز خرده فروشی، صاحبان مشاغل کوچک باید مراقب آخرین روندها، بینش ها و سایر آمار مصرف کنندگان باشند تا رقابتی و آگاه باشند. درک آمار خرده‌فروشی به صاحبان کسب‌وکارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا تصمیم‌های مبتنی بر داده اتخاذ کنند که می‌تواند عملکرد آنها را بهینه کند، تجربه مشتری را بهبود بخشد و در نهایت باعث رشد درآمد شود.

برای اینکه صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را شروع کنند، جمع‌آوری کرده‌ایم. اطلاعات در مورد جنبه های مهم صنعت خرده فروشی، از جمله رفتار مصرف کننده، استراتژی های فروش، تجارت الکترونیک و روندهای آجر و ملات. با به‌روز ماندن با این آمار خرده‌فروشی، مجهزتر برای پیمایش خواهید شد. دنیای پیچیده خرده‌فروشی، استراتژی‌های کسب‌وکار خود را تطبیق دهید و از فرصت‌های جدید به محض به وجود آمدن آنها سرمایه‌گذاری کنید.نمای اجمالی بازار خرده فروشی

نمای کلی بازار خرده فروشی به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند تا صنعت را درک کنند. وضعیت فعلی، روندها، فرصت ها و چالش ها. آمارهای زیر زمینه ارزشمندی را ارائه می‌دهند که می‌تواند بازار را روشن کند، جهت‌دهی، و بینش‌های ارزشمندی را برای هر کسی که در بازار خرده‌فروشی دخیل است ارائه می‌دهد.

آمار خرده فروشی: یک عکس فوری

تورم دارای lقدرت خرید مصرف کنندگان را تحت تأثیر قرار داد علیرغم افزایش همزمان درآمد اسمی به لطف نیروی کار قوی بازار. اگرچه میانگین درآمد هفتگی از دسامبر ۲۰۲۰ ۸٫۳ درصد افزایش یافته است، درآمد واقعی در مدت مشابه ۵ درصد کاهش یافته است. این قدرت مخارج کمتر بر حجم فروش تأثیر منفی خواهد گذاشت.

در ۴۵٫۰۵ میلیارد دلار در هزینه های ایالات متحده در سال ۲۰۲۳، مخارج رسانه های خرده فروشی در حال حاضر بسیار بیشتر از هزینه های بازاریابی برای تلویزیون متصل بوده است و در حال نزدیک شدن به تلویزیون سنتی است. در واقع، پیش‌بینی می‌شود رسانه‌های خرده‌فروشی تا سال آینده بیش از ۲۰ درصد رشد کنند و در سال ۲۰۲۴ به ۵۵٫۳۵ میلیارد دلار برسد.

انتظارات تجربه مشتری هرگز بالاتر نبوده است. ۸۸٪ از مصرف کنندگان شگفت انگیزی که توسط Salesforce گفت که تجربه‌ای که یک شرکت ارائه می‌کند به اندازه محصولات یا خدمات آن مهم است.

طبق اعلام فدراسیون ملی خرده‌فروشی، کل فروش خرده‌فروشی در طول سال ۲۰۲۳ بین ۴ تا ۶ درصد نسبت به سطوح سال ۲۰۲۲ رشد خواهد کرد و به بین خواهد رسید. ۵٫۱ و ۵٫۲ تریلیون دلار. سال گذشته، خرده‌فروشی سالانه ۷ درصد نسبت به سال ۲۰۲۱ رشد کرد و در مجموع به ۴٫۹ تریلیون دلار رسید. نرخ رشد از میانگین رشد خرده فروشی سالانه ۳٫۶% قبل از همه گیری فراتر رفته است.

تغییر از Brick-and-Mortar به خرید آنلاین

حتی زمانی که مشتریان خرید در یک فروشگاه آجر و ملات، آنها به بازاریابی دیجیتال برای تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید خود متکی هستند. طبق یکی از نظرسنجی، ۵۹٪ از خریداران در فروشگاه قبل از خرید تحقیقات آنلاین انجام می دهند. به همین ترتیب، تقریباً دو سوم خریداران از تلفن های خود در فروشگاه به دلایلی از جمله مقایسه قیمت، بررسی محصول، توصیه دوستان یا خانواده و ویدیوهای نمایش محصول استفاده می کنند.

همان نظرسنجی BazaarVoice نشان داد که ۸۰ درصد از خریداران خرده‌فروشی زمانی که کالا قیمت بالاتری دارند، تمایل بیشتری به خرید در فروشگاه دارند، در حالی که ۵۴ درصد می‌گویند که برای بررسی کیفیت محصول به یک فروشگاه آجر و ملات مراجعه می‌کنند و ۴۶ درصد می‌گویند که خرید در فروشگاه را برای مالکیت فوری ترجیح می‌دهند. .

اما برای خرده فروشان خیلی زود است که تلاش های بازاریابی خود را متوقف کنند. طبق یک نظرسنجی از ۱۹۰۰۰ مصرف‌کننده، از هر چهار مصرف‌کننده، یک نفر تجربه خرید ترکیبی را انتخاب می‌کند و کانال‌های فیزیکی و دیجیتالی را با هم ترکیب می‌کند، در همین حال، ۷۲ درصد می‌گویند که فروشگاه فیزیکی را برای تمام یا بخشی از سفر خرید خود ترجیح می‌دهند.

با کمال تعجب، ۸۱% از مصرف کنندگان Gen Z ترجیح می دهند برای کشف محصولات جدید از فروشگاه های آجر و ملات خرید کنند و بیش از نیمی از آنها می‌گویند مرور در فروشگاه راهی برای قطع ارتباط با دنیای دیجیتال است.

svg%3E - 43 آمار خرده فروشی که باید برای مشاغل کوچک بدانید
صاحبان

تقسیم بندی بازار خرده فروشی

تقسیم بندی بازار خرده فروشی برای درک طیف متنوعی از نیازها، ترجیحات و عادات خرید مشتری. حقایق زیر به این جنبه حیاتی صنعت خرده‌فروشی جهانی می‌پردازند، بخش‌های مختلف را روشن می‌کنند و بینش‌های ارزشمندی را برای اطلاع‌رسانی به استراتژی‌های بازاریابی هدفمند و پیشنهادات محصول ارائه می‌دهند.

آمار خرده فروشی دسته بندی محصول

وسایل نقلیه موتوری و قطعات خودرو، و همچنین غذا و نوشیدنی – دو دسته با سطح پایین خرید آنلاین – سریعترین رشد دسته بندی محصولات در تجارت الکترونیک، بدون شک نتیجه رفتارهای خرید مرتبط با بیماری همه گیر است. جلوه‌های ماندگار.

خانه و آشپزخانه است محبوب‌ترین محصولات در آمازون، پس از آن زیبایی و مراقبت شخصی، پوشاک مد، سپس اسباب‌بازی‌ها و بازی‌ها. به دلیل رقابت زیاد بین فروشندگان با غول تجارت الکترونیک، دسته‌های محصولات اشباع‌تر هزینه‌های تبلیغاتی بالاتری خواهند داشت.

مد محبوب‌ترین دسته خرید آنلاین از نظر فروش خرده‌فروشی تجارت الکترونیک جهانی است و انتظار می‌رود که به ۹۹۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۳ برسید. این بیش از ۲۴ درصد از کل درآمد تجارت الکترونیک خرده فروشی در سراسر جهان را تشکیل می دهد. پس از دسته بندی محصولات مد، لوازم الکترونیکی، اسباب بازی ها، سرگرمی ها و DIY قرار دارند.

محبوب ترین دسته خرید آنلاین در ایالات متحده اسباب بازی، سرگرمی و DIY است که تخمین زده می شود در سال ۲۰۲۳ هزینه ۲۵۸٫۴ میلیارد دلار، حسابداری برای بیش از ۲۵٪ از کل درآمد مورد انتظار تجارت الکترونیک ایالات متحده.

توزیع جغرافیایی خرده فروشی

از ۹٫۱ میلیون خرده فروش آنلاین در سراسر جهان در سال ۲۰۲۲، ۲٫۵ میلیون از آنها در ایالات متحده مستقر بودند. در میان فروشندگان آمریکایی، ۲٫۱ میلیون کالا در پلتفرم های تجارت الکترونیکی خود، ۳٫۲ میلیون در بازار آمازون، ۱۱۰،۰۰۰ از طریق بازار آنلاین والمارت، و ۳۱۷،۰۰۰ کالا برای فروش در eBay به فروش می رسانند.

از خرده فروشان جهانی، ۴۸٪ مقر در آمریکای شمالی است، و ۳۳٪ از اروپا و پس از آن منطقه آسیا و اقیانوسیه، لاتین هستند. آمریکا و منطقه متشکل از آفریقا و خاورمیانه.

بازارهای خرده فروشی آمریکای لاتین بیشترین رشد درآمد را تجربه می کنند، بیش از ۱۵٪ در سال ۲۰۲۱ افزایش یافته است. با این حال، خرده‌فروشان آمریکای شمالی همچنان بالاترین بازدهی دارایی‌ها را با تقریباً ۹ درصد به دست آوردند.

انتظار می‌رود اروپا ۳۹% از بازار خرده فروشی هدیه تا سال ۲۰۲۷ تا حد زیادی به دلیل فرهنگ هدیه دادن در کشورهایی مانند بریتانیا، آلمان، فرانسه است. و اسپانیا هدایای محبوب در منطقه عبارتند از قاب عکس و سوغاتی، اقلام جدید و محصولاتی که برای محیط زیست دوستانه تر هستند.

آمار خرید آنلاین.

از آنجایی که خرید آنلاین به تکامل و شکل دادن به چشم انداز خرده فروشی در سال ۲۰۲۳ ادامه می دهد، بسیار مهم است که خرده فروشان از آخرین روندها مطلع شوند. به خواندن ادامه دهید تا جدیدترین پیشرفت‌ها در تجارت الکترونیک را کشف کنید و بینش‌های ارزشمندی به دست آورید تا به کسب‌وکارتان کمک کند تا در محیط خرده‌فروشی دیجیتال در حال تغییر حرکت کند.

رشد خرده فروشی تجارت الکترونیک

اکنون بیش از ۲٫۶۴ میلیارد خریدار آنلاین در سراسر جهان، عددی که نشان دهنده یک نفر از هر سه نفر روی زمین است. به طور شگفت انگیزی، تعداد خریداران دیجیتال جهانی از سال ۲۰۲۲ تا کنون ۸۰ میلیون مصرف کننده افزایش یافته است – یک افزایش سالانه ۳٫۱ درصدی.

محبوبیت خرید آنلاین همچنان باعث رشد در بخش تجارت الکترونیک می شود. بیش از ۷۹٪ از خریداران حداقل یک بار در ماه خرید آنلاین انجام می دهند. از این گروه، ۲۷٪ هر دو هفته یک بار خرید آنلاین انجام می دهند، در حالی که ۲۲٪ یک بار در هفته خرید آنلاین انجام می دهند.

در سال ۲۰۲۱، ۸۴۲ میلیون خریدار آنلاین در چین — افزایش سالانه ۷٫۶ درصدی. برای شواهد بیشتر از رشد، در نظر بگیرید که در سال ۲۰۱۱ فقط حدود ۱۹۴ میلیون نفر در پرجمعیت ترین کشور جهان خرید آنلاین می کردند.

هنگام جستجو و خرید محصولات از خرده فروشان آنلاین، ۷۴% از مصرف کنندگان نگران حمل و نقل اولیه بودند هزینه‌ها، ۶۸ درصد بازده رایگان و زمان تخمینی رسیدن را ارزیابی می‌کنند، ۵۹ درصد به هشدارهای موجود در انبار اهمیت می‌دهند، و ۵۴ درصد به دنبال هشدارهای موجودی موجود هستند.

پس از خرید آنلاین، ۶۰٪ از مصرف کنندگان انتظار یکسان، بعدی یا دو تحویل -روزانه، و ۵۸٪ از این خریداران انتظار تحویل رایگان در روز بعد را دارند.

خرید تلفن همراه و آمار خرده فروشی

یکی از دلایل اصلی افزایش گسترده خرید تلفن همراه، افزایش استفاده از گوشی های هوشمند در میان مصرف کنندگان چینی است. در سال ۲۰۲۳، دستگاه‌های هوشمند و تلفن‌های همراه توسط بیش از ۱ میلیارد مصرف کننده هر روز.

تقریباً نیمی از مشتریان ایالات متحده که به صورت آنلاین خرید می کنند و سفارشات خود را از فروشگاه دریافت می کنند، در نهایت کالاهای بیشتری را در آنجا خریداری می کنند. از ۹ میلیون مصرف‌کننده آمریکایی که سفارش‌های آنلاین خود را در محل دریافت می‌کنند، ۴۷ درصد می‌گویند که هنگام تحویل گرفتن خریدهای آنلاین خود در فروشگاه، مرتباً اقلام اضافی خریداری می‌کنند. ۱۷ درصد دیگر می گویند که گاهی اوقات هنگام سفارش آنلاین در فروشگاه، اقلام اضافی خریداری می کنند. این معادل ۵٫۵ میلیون مصرف کننده آمریکایی است که گاهی اوقات، اغلب یا همیشه کالاهای اضافی می خرند.

زمانی که بررسی شده، ۵۴٪ از کاربران تلفن های هوشمند می گویند که از خرید ویترینی در دستگاه های تلفن همراه خود لذت می برند. پس جای تعجب نیست که ۷۷٪ از کاربران تلفن های هوشمند می گویند که برای سرگرمی از دستگاه های خود خرید می کنند.

کانال‌های خرده‌فروشی

کانال‌های خرده‌فروشی نقشی حیاتی در ارتباط کسب‌وکارها با مشتریان خود دارند. اگر به طیف متنوعی از کانال‌ها در صنعت خرده‌فروشی علاقه‌مند هستید، به خواندن اطلاعاتی ادامه دهید که می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند مؤثرترین راه‌ها برای دستیابی به مخاطبان هدف خود را شناسایی کنند.

آمار خرده فروشی چند کانالی

حضور فیزیکی در خرده فروشی می تواند فروش آنلاین را با ارائه به نوعی افزایش دهد. بیلبورد تعاملی که الهام بخش اعتماد خریداران بالقوه است. مارک‌ها معمولاً هدف ۳۷٪ ترافیک وب بیشتر در سه ماهه پس از افتتاح یک فروشگاه جدید.

خرده‌فروشان زمانی سود می‌برند که بازگشت را آسان کنند. در سال ۲۰۲۲، ۷۱٪ از خرده فروشان در -بازگشت خریدهای آنلاین – و به دلایل خوبی نیز. ۸۰% از خریداران آنلاین که اقلامی را به فروشگاه‌های فیزیکی برمی‌گردانند، در نهایت در فروشگاه‌های خرده‌فروشی بازپرداخت خود را خرج می‌کنند.

براساس BazaarVoice 2022 فهرست تجربه خریدار، مشتریانی که از چندین کانال استفاده می کنند هنگام خرید در واقع پول بیشتری خرج کنید. آنها به طور متوسط ​​حدود ۹٪ بیشتر نسبت به مشتریانی که فقط از طریق یک کانال با یک برند تعامل دارند.

تجارب خرید همه‌کانال مانند اجازه دادن به مشتریان برای خرید آنلاین و دریافت سفارشات خود در فروشگاه‌های فیزیکی بازدید از فروشگاه را ۸۰% افزایش دهید. به گفته گوگل، جستجوهای جهانی برای “در طول مسیر من” در سال های اخیر بیش از ۱۰۰۰ درصد افزایش یافته است، در حالی که جستجو برای “پیکاپ کناری” بیش از ۳۰۰۰٪ افزایش یافته است.

خرید در فروشگاه در مقابل خرده فروشی آنلاین

در حالی که تصویب فناوری تلفن همراه در حوزه تجارت الکترونیک همچنان به رشد خود ادامه می دهد، اما هنوز از استفاده از رایانه های سنتی تر برای خریدهای مبتنی بر وب پیشی گرفته است. میانگین ارزش سفارشات خرید آنلاین در ایالات متحده هنوز به طور کلی در دسکتاپ بیشتر از دستگاه های تلفن همراه است. در سه ماهه دوم به عنوان مثال، در سال ۲۰۲۲، خریدهای خرید از طریق رایانه دارای ارزش متوسط ​​​​۱۵۵ دلار بودند، در حالی که میانگین سفارشات تلفن همراه فقط بیش از ۱۱۲ دلار بود. سفارش‌های تبلت کمترین ارزش را داشتند، به طور متوسط ​​کمتر از ۱۰۰ دلار.

طبق یک Shopify بررسی انجام شده توسط Forrester Consulting، حدود ۴۶ درصد از خرده فروشان در حال برنامه ریزی برای افزایش سرمایه گذاری خود در کانال های دیجیتال طی ۱۲ ماه آینده هستند. دسته‌های سرمایه‌گذاری پرطرفدار شامل فروشگاه‌های آنلاین متعلق به شرکت، تجارت اجتماعی، برنامه‌های تلفن همراه سفارشی و فروش مستقیم است.

بر اساس

تقریباً نیمی از خریداران آمریکایی از تلفن‌های همراه خود در فروشگاه‌های فیزیکی استفاده می‌کنند تا قیمت‌های بهتر را به صورت آنلاین پیدا کنند. a href=”https://www.pewresearch.org/internet/2016/12/19/online-shopping-and-purchasing-preferences/” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>مطالعه مرکز تحقیقات پیو< /a>. ۱۲ درصد دیگر می گویند که هنگام خرید از یک فروشگاه آجری از تلفن خود برای پرداخت هزینه یک کالا استفاده کرده اند.

روندها و پیش بینی های بازار صنعت خرده فروشی

درک روندها و پیش بینی های بازار برای جلوتر ماندن در چشم انداز رقابتی خرده فروشی ضروری است. آمارهای زیر را بررسی کنید که الگوهای نوظهور را برجسته می‌کند و پیش‌بینی‌های ارزشمندی برای آینده ارائه می‌دهد و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا تصمیم‌های استراتژیک آگاهانه بگیرند و از فرصت‌های جدید به‌موقع سرمایه‌گذاری کنند.

روندهای نوظهور صنعت خرده فروشی

همانطور که تکامل رسانه های اجتماعی با جسارت به جلو ادامه می دهد، فرصت ها برای خرده فروشان نیز افزایش می یابد. طبق یک تحقیقات Wakefield و Square، ۸۱% از خرده فروشان قصد دارند تعداد کانال های دیجیتالی خود را در ۱۲ ماه آینده افزایش دهند.

۱۰ میلیون خریدار اجتماعی در سال ۲۰۲۳، تقریباً دو برابر افزایش مجموع فیس بوک، اینستاگرام و پینترست. بخش عمده ای از این رشد به لطف محبوبیت پلتفرم در میان جمعیت شناسی Gen Z است، که اغلب از رسانه های اجتماعی خرید می کنند زیرا محصولی را پیدا کرده اند که دوست دارند.

با در پیش بودن رکود اقتصادی، خریداران آگاه به بودجه به طور فزاینده ای به خرید خصوصی می پردازند. -برچسب محصولات فروش محصولات لیبل خصوصی ۳۰۰ درصد از فروش محصولات برند پیشی گرفته است. در واقع، محصولات دارای برچسب خصوصی ۱۷٫۴٪ از فروش مواد غذایی ایالات متحده در. به عنوان مثال، برندهای فروشگاهی مانند محصولات Walmart’s Great Value و Equate به ترتیب توسط نزدیک به ۷۳٪ و ۵۱٪ از مشتریان خریداری می شوند. خرده فروشان از این روند استقبال می کنند زیرا حاشیه سود آنها از محصولات دارای برچسب خصوصی می تواند ۲۵٪ تا ۳۰٪ بیشتر از سود حاصل از فروش محصولات مارک تجاری باشد.

فشار برای محصولات و مارک های پایدار در سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت، و مارک ها به دنبال راه های نوآورانه برای حمایت از تلاش های زیست محیطی است. به عنوان مثال، بسته بندی ممکن است به نظر بسیاری عملی باشد، اما می تواند بر تصمیمات مصرف کنندگان تأثیر بگذارد. در واقع، ۸۶٪ از مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد محصولی را بخرند که در بسته بندی پایدار عرضه می شود.

پیش بینی ها و چشم انداز بازار خرده فروشی

خرده‌فروشان باید برای موفقیت در سال ۲۰۲۳ یک استراتژی فراسویه داشته باشند، زیرا مشتریان بیشتری در فضای مجازی سه بعدی مشترک غوطه ور می‌شوند. با این حال، بسته به بازارهای هدف خود، برخی از برندها نیازی به سرمایه گذاری سنگین آنچنان که فکر می کردند نخواهند داشت. طبق تحقیقات اخیر KPMG الف>، ۵۶٪ از بزرگسالان ایالات متحده از متاورس آگاه هستند، اما فقط ۸٪ به طور فعال به آن مراجعه می کنند.

خرده‌فروشان ممکن است به نسل Z نگاه کنند، اما باید به گروه بعدی مصرف‌کنندگان نیز توجه کنند. کارشناسان گزارش می دهند که نسل آلفا، متولد ۲۰۱۰ به بعد، تا سال ۲۰۲۵ به بیش از ۲ میلیارد نفر خواهد رسید. این خریداران جوان در حال حاضر ۳۶۰ میلیون دلار درآمد قابل تصرف سالانه و تا سال ۲۰۳۰، ۱۱ درصد از نیروی کار جهانی را تشکیل خواهند داد.

بسته بندی تنها عنصر خرده فروشی نیست که تحت تأثیر مصرف کنندگان آگاه از محیط زیست قرار گرفته است. اندازه بازار خرده‌فروشی مجدد پوشاک جهانی به میزان ۳۰٫۱% به ۱۸۲٫۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲٫ پیش‌بینی می‌شود که رشد سریع با پیش‌بینی رشد ۸۵٫۵ درصدی بین سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۶ ادامه یابد و به ۳۳۸٫۴ میلیارد دلار فروش مجدد پوشاک برسد.

انتظار می‌رود که سطوح بالای تورم در طول سال ۲۰۲۳ ادامه داشته باشد، که تأثیر مستمری بر رفتارهای خرید مصرف‌کننده خواهد داشت. شاخص انتظارات شورای کنفرانس، که کوتاهی مصرف کنندگان را می سنجد – چشم انداز مدت درآمد، شرایط کسب و کار و بازار کار از ۷۴ به ۶۸٫۱ در آوریل ۲۰۲۳ کاهش یافت. آخرین افت نشان دهنده ۱۴ ماه است که شاخص زیر ۸۰ باقی مانده است، سطح مرتبط با رکود در ۱۲ ماه آینده.

>

کل خرده فروشی و تاثیر اقتصادی

هم خرده فروشی و هم تاثیر اقتصادی آن پیامدهای مهمی برای کسب و کارهای کوچک و اقتصاد گسترده تر دارد. ما حتی آمارهای بیشتری را برای نشان دادن میزان خرده فروشی و تأثیر آن بر رشد اقتصادی یافتیم، که چشم انداز وسیع تری را در مورد ارتباط و اهمیت کلی این بخش در سال ۲۰۲۳ ارائه می دهد.

کمک خرده فروشی به اقتصاد

بعد از رسیدن به اوج ۶٫۵ درصدی در سال ۲۰۰۵، سهم تجارت خرده فروشی در تولید ناخالص داخلی ارزش افزوده ایالات متحده به ۵٫۸٪ در پایان سال ۲۰۲۲٫ با این حال، سهم آن در تولید ناخالص ناخالص با نرخ سالانه ۲٫۶٪ افزایش یافته است. در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲، پس از افزایش ۳٫۲ درصدی نسبت به سه ماهه قبل.

با نشان دادن انعطاف پذیری اقتصاد ایالات متحده در میان هزینه های استقراض بالاتر، فروش خرده فروشی در ابتدای سال ۲۰۲۳ بیشترین افزایش را در تقریباً در طول سال داشته است. دو سال، با خرید وسایل نقلیه موتوری و سایر کالاها را افزایش داد.

خرده فروشی معیاری موثر برای شرایط اقتصادی است. داده ها همچنین تصویر بهتری از اینکه آیا مصرف کنندگان از درآمدهای اختیاری خود استفاده می کنند یا خیر ارائه می دهد. وقتی اقتصاد در سال ۲۰۰۸ سقوط کرد و خرده فروشی به پایین ترین سطح ۳۵ ساله.

در سال ۲۰۲۳، بیش از ۲۱ میلیون نفر در صنعت خرده فروشی مشغول به کار هستند. در حالی که اشتغال در این صنعت از سال ۲۰۱۸ به طور متوسط ​​۳٫۶٪ رشد سالانه داشته است، انتظار می رود اشتغال خرده فروشی تنها ۲٫۶٪ در سال ۲۰۲۳ افزایش یابد.

سوالات متداول: آمار خرده فروشی

چه هستند most important retail statistics for small business owners to know?

The most important retail statistics for small business owners to know include total retail sales figures, market trends and forecasts, consumer behavior and preferences, e-commerce growth rates and retail sales channels’ performance. These retail stats provide insights into the retail landscape, helping small business owners make informed decisions about product offerings, marketing strategies and sales channels. Keeping an eye on emerging trends and consumer demands helps small businesses stay competitive and agile in the fast-paced retail environment.

How can you monitor retail sales trends in your industry?

To stay informed of retail sales trends in your industry, monitor trusted sources, including industry reports, news outlets and relevant trade publications. Likewise, attending webinars, conferences and workshops can provide insights into emerging trends and best practices in the retail industry. Leveraging analytics tools to track sales performance, customer preferences and engagement metrics also can help you identify patterns and make data-driven decisions.

What is the future outlook for the retail market, and how can you adapt?

The future outlook for the retail market is marked by continued growth in e-commerce, increased emphasis on omnichannel strategies and evolving consumer preferences towards personalized experiences. To adapt, small business owners should focus on optimizing their online presence, investing in mobile and social commerce and embracing data-driven decision-making. By prioritizing customer engagement and personalized marketing efforts, retailers can ensure their products and services cater to their target audiences’ evolving needs.

How do in-store and online retail sales compare, and what does this mean for your business?

Both in-store and online retail sales contribute significantly to the overall retail landscape, with online sales witnessing rapid growth in recent years. While brick-and-mortar retail stores remain essential for many customers, e-commerce provides convenience, wider product selection and easy price comparison. For small retailers, this means adopting an omnichannel approach to engage customers across both physical and digital touchpoints.

Try to enhance your online presence, optimize mobile experiences and invest in seamless integration between in-store and internet shopping. Also, be sure you continue to focus on offering exceptional customer service, personalized experiences and competitive pricing to stay relevant and attract customers in this evolving retail environment.

What are the key retail market trends and technologies that you should be aware of?

Key retail market trends and technologies retailers should be aware of include the growth of e-commerce, the rise of omnichannel retail, the importance of personalized marketing and the increasing influence of social commerce on retail businesses. Technology plays a crucial role in retail, with innovations like artificial intelligence, augmented and virtual reality, as well as mobile payments shaping customer experiences. To stay competitive, familiarize yourself with these trends and technologies, and consider integrating relevant solutions into your business operations.

How can you find information on global retail sales, and why is it important for your business?

Understanding global retail sales is important for your business as it helps identify international trends, opportunities, and challenges that can affect your industry. To find reliable information on global retail sales, access reputable sources like market research reports, industry publications and statistical databases, including publications from Statista, eMarketer and the World Bank. Following news outlets and attending webinars and conferences focused on global retail sales also can provide valuable insights.

What resources does the National Retail Federation offer to small business owners seeking retail statistics and insights?

The National Retail Federation offers a wealth of resources for small business owners seeking out retail industry statistics and insights. The organization’s website features research reports, articles and infographics covering various aspects of the retail industry, including market trends, sales forecasts and consumer behavior.

The NRF also hosts events, webinars and conferences that provide valuable networking and learning opportunities. By joining the NRF, small business owners can gain access to exclusive content, research and educational resources, empowering them to stay informed about the latest retail developments and make data-driven decisions for their small businesses.

Image: Envato Elements


More in: Small Business Statistics
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی