عمومی

4 نشانه که رابطه شما ممکن است دچار مشکل شود، تحقیق کنید نشان می دهد

۴ نشانه که رابطه شما ممکن است دچار مشکل شود، تحقیق کنید
نشان می دهد

اگر شبیه اکثر افراد هستید کارآفرینان و رهبران کسب و کار موفق، کار خود را دوست دارید–خوب است، زیرا ساعت های زیادی را صرف آن می کنید. شما همچنین عاشق همسر، شریک زندگی یا فرد مهم خود هستید. شما قبلاً می دانید که احتمال ختم ازدواج یا رابطه split در بهترین حالت ۵۰-۵۰ است، و فشار اضافی برای راه‌اندازی یک شرکت می‌تواند این احتمال را حتی بیشتر کند.

در پستی در mindbodygreen، الیزابت ارنشاو، درمانگر ازدواج و خانواده دارای مجوز از تحقیقات جان گاتمن برای شناسایی عاداتی که احتمال جدایی زوجین را افزایش می دهد. فهرست کامل ارزش بررسی را دارد، اما در اینجا چهار مورد از آنها به ویژه برای کارآفرینان مهم است. اکثر افراد دارای ازدواج شاد – از جمله من – همه این کارها را حداقل چند بار انجام داده اند. اما اگر متوجه شدید که خودتان یا شریک زندگی‌تان هر یک از آنها را با هر فرکانسی انجام می‌دهند، وقت آن است که فوراً اقدام کنید.

۱٫ فورا حالت تدافعی پیدا کنید.

همسر یا شریک زندگی شما به تازگی شروع به صحبت کردن با شما کرده است، یا ممکن است سر شما فریاد بزند، درباره کاری که انجام داده اید یا موفق به انجام نشد. شما قبلاً آن را شنیده اید و به خوبی از شکایت آنها آگاه هستید، بنابراین به جای اینکه اجازه دهید آنها در مورد هر چیزی که هست ادامه دهند، آنها را با توضیح یا توجیه خود برای هر کاری که انجام دادید قطع کنید.

ممکن است برای شما کارآمدی مکالمه به نظر برسد–شما دائماً درگیر زمان هستید، بنابراین می‌خواهید به دنبال آن باشید. اما احتمالاً نسبت به شریک زندگی‌تان احساس بی‌احترامی و بی‌احترامی کنید. گاتمن در میان آنچه او «چهار سوارکار» نامید، حالت تدافعی را شامل می‌شود – سبک‌های ارتباطی که تمایل به پیش‌بینی طلاق دارند.

حتی اگر شما’ مطمئن باشید که می‌دانید شریک زندگی‌تان چه می‌خواهد بگوید، حداقل چند دقیقه وقت بگذارید تا آنها را بشنوید و واقعاً گوش دهید. فقط ممکن است آنها چیز غیر منتظره ای بگویند. حتی اگر نه، آن‌ها می‌دانند که شما آنقدر اهمیت می‌دهید که واقعاً گوش کنید. این به رابطه شما کمک می کند و ممکن است به شما کمک کند هر مشکلی را که وجود دارد حل کنید.

۲٫ Stonewalling.

به‌طور باورنکردنی آسان است که درگیر رفتار سنگ‌اندازی شوید، به‌ویژه اگر از قبل احساس می‌کنید در کار غرق شده‌اید. شریک زندگی شما احساسات خود را تخلیه می کند و به شما نشان می دهد که چقدر ناراحت هستند و شما مانند سنگ آرام هستید. ممکن است احساس برتری داشته باشید یا از تشدید بحث جلوگیری می کنید، اما در واقع سنگ اندازی یکی دیگر از چهار سوارکار است که می تواند پایان یک رابطه را پیش بینی کند. این کار را انجام ندهید.

اگر نمی توانید در حال حاضر در بحثی شرکت کنید زیرا احساس می کنید تحت فشار هستید یا کاملاً باید کار کرد، این را بگویید. یک استراحت بخواهید و به شریک زندگی خود بگویید که چه زمانی برای گفتگو در مورد این موضوع با او در دسترس خواهید بود. هرگز گزینه قابل قبولی نیست. بهتر از این، زمانی که هر دو احساس آرامش می‌کنید و در حال دعوا نیستید، شما و شریک زندگی‌تان می‌توانید در مورد سیگنالی به توافق برسید که یکی از شما می‌توانید از آن برای گفتن اینکه نیاز به استراحت دارید و مدت زمان استراحت استفاده کنید. خواهد بود.

اگر شریک زندگی شما سنگ اندازی می کند، عاقلانه است که در آن لحظه به مشاجره ادامه ندهید – ممکن است شریک شما اینطور باشد. بیش از حد غرق در پاسخگویی هستید، و احتمالاً اوضاع را بدتر خواهید کرد. در عوض، یک استراحت را خودتان شروع کنید، و سپس زمانی که هر دو فرصتی برای خنک شدن داشتید، به بحث بازگردید.

۳٫ بجنگید یا فرار کنید.

در هر ازدواج یا شراکت طولانی‌مدت، طبیعی است که لحظاتی را داشته باشید که آرزو می‌کنید همسرتان از بین برود. اما اگر اغلب می‌بینید که می‌خواهید از شریک زندگی‌تان کناره‌گیری کنید یا او را کنار بگذارید، دلیلی برای نگرانی است. ممکن است سیل را تجربه کنید – واکنشی که زمانی بروز می‌کند که شما و شریک زندگی‌تان مکرراً با هم درگیر هستید، به‌طوری‌که اولین نشانه‌ی اختلاف، هورمون‌های استرس را در سیستم‌تان ترشح می‌کند و باعث می‌شود که بخواهید فرار کنید و پنهان شوید، یا در غیر این صورت با پرخاشگری کافی به مقابله بپردازید. شریک زندگی خود را مجبور کنید بدود و پنهان شود.

قبل از اینکه اوضاع به آن مکان بسیار بد برسد، یاد بگیرید که اختلافات خود را مدیریت کنید تا هرکدام دچار مشکل شوید. توانایی توقف و استراحت و مراقبت از خود هر از گاهی. این ممکن است به کنترل تضادهای شما کمک کند تا اینکه طاقت فرسا باشند.

۴٫ تلاش برای تعمیر ناموفق (یا از دست رفته).

چند وقت یکبار این اتفاق می افتد؟ شما در جریان بحث و مشاجره با شریک زندگی خود هستید، و یکی از شما چیزی شبیه این می گوید: “یک لحظه صبر کنید. نمی خواستم این موضوع به دعوا تبدیل شود. آیا می توانیم یک قدم به عقب برگردیم و شاید این گفتگو را شروع کنیم. تمام شد؟

و زمانی که این اتفاق بیفتد، محتمل‌ترین پاسخ چیست؟ آیا طرف مقابل می گوید: “من هم نمی خواهم دعوا کنم. بیایید سعی کنیم در این مورد با آرامش بیشتری صحبت کنیم یا شاید کمی استراحت کنیم.” یا می‌گویند، “اوه، حالا می‌خواهی از آن خلاص شوی؟ این را به دعوا تبدیل کردی و نمی‌خواهی با عواقب آن مقابله کنی!”

هر زوجی دعوا می کنند. اما گاتمن مشاهده کرد که در زوج‌هایی که احتمال طلاق پایینی داشتند، تلاش‌ها برای ترمیم تعارض بیشتر اتفاق می‌افتد و احتمال بیشتری وجود داشت که طرف مقابل آن را بپذیرد. اگر در طول مشاجره با شریک زندگی خود هرگز تلاشی برای تعمیر نکردید، شاید وقت آن رسیده است که شروع کنید. و اگر شریک شما تلاشی برای تعمیر کرد، مطمئن شوید که آن را می‌پذیرید.

مخاطبان رو به رشدی از خوانندگان Inc.com دریافت می‌کنند. یک متن روزانه از من با یک چالش یا ایده خودمراقبتی یا انگیزشی. (علاقه مند به پیوستن هستید؟ در اینجا اطلاعات بیشتر و یک دعوت به یک دوره آزمایشی رایگان طولانی مدت وجود دارد. .)

بسیاری از مشترکین، کارآفرینان یا رهبران کسب و کار هستند و اغلب در مورد کار، زندگی یا زندگی خود به من پیامک می دهند. بزرگترین جاه طلبی ها اما آنها همچنین به من می گویند که شریک زندگی و خانواده آنها چقدر مهم هستند، نه تنها برای رفاه آنها بلکه برای موفقیت آنها. خیلی آسان است که اجازه دهید رابطه تان به سمت جنوب پیش برود، در حالی که روی ایجاد یا اداره شرکت خود متمرکز هستید. مطمئن شوید که اجازه نمی دهید این اتفاق بیفتد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی