عمومی

4 راه برای جلوگیری از هدایت استعداد خود به سمت رقابت

۴ راه برای جلوگیری از هدایت استعداد خود به سمت
رقابت

این روزها کارگران در صندلی راننده هستند — در ماه مارس یک ۴٫۵ میلیون آمریکایی شغل خود را ترک کردند – و این بدان معناست که رهبران کسب و کار باید با دقت قدم بردارند. در حالی که نمی توانید کل شخصیت خود را تغییر دهید، می توانید lسبک پیشرو برای کاهش استرس مخرب سلامت که کارکنان احساس می کنند.

بیشتر مردم “هشت ساعت در روز را صرف بافتن و خارج شدن از یک حالت استرس می کنند [که] تاثیر مخربی بر بر اساس وال استریت ژورنال، سلامت [آنها] . در اینجا منابع معمول استرس برای کسانی که در دفتر کار می کنند آورده شده است:

  • زمانی که رئیس شدیداً منتقد شما به سمت دفتر شما حرکت می کند، قلب شما تندتر می زند.
  • اضطراب شما بعد از اینکه ۴۵ دقیقه به دنبال جای پارک گشتید و ۵ دقیقه تا شروع جلسه باقی مانده است افزایش می یابد
  • ناراحتی شما به‌عنوان ایمیلی که به رئیس‌تان ارسال کرده‌اید افزایش می‌یابد — که می‌خواستید سریع به آن پاسخ دهید — ساعت‌ها بدون پاسخ می‌ماند

اگر شما در ایجاد چنین استرسی سهیم هستید، ممکن است ناخواسته کارگران را تشویق کنید تا در رقبایی که با آنها رفتار بهتری دارند، کار کنند.

در اینجا چهار کاری وجود دارد که رهبران کسب و کار باید انجام دهند تا استرسی را که به کارمندان وارد می‌کنند کاهش دهند.

۱٫ ایمیل‌ها را شفاف کنید.

رؤسا این قدرت را دارند که به مردم احساس ترس فوق‌العاده بدهند — و حتی ممکن است متوجه آن نشوند. همانطور که ژورنال نوشت، یک مورد مثال این است که رئیس در عصر جمعه ایمیلی می فرستد که در آن نوشته شده بود “ما باید صحبت کنیم. پنجشنبه آینده چطور است؟”

چطور ممکن است یک رئیس متوجه نشود که چنین ایمیلی باعث اضطراب غیر ضروری می شود؟ اگر چنین ایمیلی دریافت می کردم، مطمئناً می ترسیدم که روزها کارم را از دست بدهم. همانطور که ژورنال نوشت، اگر کارمندی چنین ایمیلی را از یکی از افراد بالای سازمان دریافت کند، به احتمال زیاد پنج ساعت خواب خود را به دلیل نگرانی در مورد آن از دست خواهد داد.

رهبران تجاری به راحتی می توانند چنین اضطراب بیهوده کارگران را کاهش دهند. ایمیل آنها باید روشن کند که رهبران چه می خواهند و چرا آن را می خواهند. پیشنهاد زمان و مکان برای جلسه؛ و برای زمانی که نیاز به پاسخ به ایمیل دارند یک ضرب الاجل تعیین کنید.

۲٫ ناراحتی‌های فیزیکی کوچک را از بین ببرید.

اگر رهبران می‌خواهند مردم به دفتر بازگردند، باید بسیاری از روش‌های کار حضوری را حذف کنند. می تواند کارمندان را آزار دهد. اینها شامل صداهای بلند، بوی‌های قوی – مانند عطرها و بوهای آشپزی، زمان زیاد برای پیدا کردن مکانی برای پارک کردن، و دمای بیش از حد سرد یا خیلی گرم – ۷۰ درجه فارنهایت بهترین است.

مدیران باید چنین منابع فیزیکی استرس را برای کارگران به حداقل برسانند. یک مکان خوب برای شروع این است که از افراد خود بپرسید چه چیزی آنها را در مورد کار در دفتر بیشتر آزار می دهد.

بر اساس این نتایج، رهبران باید این عوامل استرس زا را به سرعت عملی از بین ببرد تا کارگران شرکت را کارفرمای بهتری نسبت به رقبا ببینند.

۳٫ به جای مشکلات شخصی، درباره وظایف — صحبت کنید.

من فکر می‌کنم رهبران باید از افراد خود بپرسند که کارها چگونه پیش می‌رود و به دقت به نحوه انجام آن گوش دهند. آنها پاسخ می دهند. اگر افراد با چالش‌های مهم کاری یا زندگی مواجه می‌شوند، رهبران نباید به‌عنوان متخصصان مراقبت‌های بهداشتی عمل کنند.

به‌جای آن، رهبران باید با کارمندان خود در مورد آنها صحبت کنند. وظایف همانطور که ژورنال نوشت، “رؤسا باید ساعت درمانی را با بررسی ساختار یافته و متمرکز بر کار با همکاران جایگزین کنند و از این زمان برای تشخیص زودهنگام درگیری ها، قبل از اینکه از کنترل خارج شوند، استفاده کنند.”

این رویکرد می‌تواند به شناسایی استرس‌هایی که کارگران به خاطر یکی از اعضای تیم که کارشان را انجام نمی‌دهد احساس می‌کنند، کمک کند. برای شناسایی یک سوار آزاد، رهبر می‌تواند از هر یک از اعضای تیم بخواهد در مورد کاری که انتظار داشتند در طول پروژه انجام دهند گزارش دهد و سپس یک بررسی هفتگی از کارهای برنامه‌ریزی نشده انجام دهد.

همانطور که ژورنال اشاره کرد، “این روش تشخیص زودهنگام برای کاهش استرس افراد از تعارض رابطه در محل کار بسیار بیشتر از بازی درمانگر انجام می دهد.”

<.>۴٫ به افراد کنترل کنید که چگونه کار خود را انجام می دهند.

افراد دوست ندارند کنترل نحوه گذراندن زمان خود را از دست بدهند و این به ویژه صادق است. از بین کسانی که از مارس ۲۰۲۰ در خانه کار می کنند.

بسیاری از مشکلاتی که در ابتدای این مقاله به آنها اشاره کردم زمانی اتفاق می افتد که مردم در دفتر کار می کنند بنابراین اگر از افراد بخواهید به دفتر بازگردند، باید به آنها کنترل روی بسیاری از جزئیات بدهید.

به عنوان مثال، اجازه دهید ژورنال خاطرنشان کرد: کارگران انتخاب می کنند چه روزهایی برای رفت و آمد به دفتر نیاز دارند، “چه کسی ناهار را تامین می کند، آیا می توانید شلوار جین را برای محل کار بپوشید، و آیا روشن کردن (یا خاموش کردن دوربین) زوم مشکلی ندارد.”

این چهار کار را انجام دهید و به میزان پیشرفت خود توجه کنید. به این ترتیب می توانید عوامل استرس زا را که باعث می شود افراد به دنبال راه های خروجی باشند را حذف کنید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی