عمومی

4 راه برای ایجاد تنوع بیشتر و فراگیرتر محل کار

۴ راه برای ایجاد تنوع بیشتر و فراگیرتر
محل کار

پیگیری نیروهای کاری متنوع، فراگیر و عادلانه برای همیشه تکامل خواهد یافت و در نتیجه می تواند به همان اندازه پیچیده و ترسناک باشد. برای تجارت است اما لازم نیست همه افراد متخصص DEI برای ایجاد تأثیر باشند. در اینجا چهار راه برای گسترش و تقویت دیدگاه‌های خود در مورد تلاش‌های استخدامی خاص برای تنوع و نمایندگی در شرکت شما وجود دارد.

تنوع به عنوان یک تجربه زیسته – نه تنها یک هویت – تعامل معتبر و معنادار را در طول فرآیند استخدام افزایش می دهد

 تنوع تجربیات زیسته، مانند دانشجوی نسل اول، مهاجر بودن، وضعیت اجتماعی-اقتصادی، و حتی دانشجو-ورزشکار بودن را در گفتگوهای نمایندگی خود بگنجانید. هنگامی که بر این تجربیات به عنوان اولویت تمرکز می کنیم، فضایی را برای همه هویت ها ایجاد خواهیم کرد که بسیار ارگانیک تر از درهای ما عبور کنند. من عضوی از جامعه LGBTQ هستم. ارزش من برای نیروی کار تجربه زیسته من از یک یهودی همجنسگرای جنوبی از باتون روژ، لوئیزیانا است که بیشتر عمرم را به مدرسه کاتولیک می‌رفت و ۵ خواهر و برادر دارد (من شماره ۴ هستم. از ۶ – وسط پایین مشخص شود). بیشتر این تجربه، نه فقط هویت من، مجموعه مهارت های مرتبط با نیروی کار را برای من فراهم می کند (به عنوان مثال: صریح بودن، دفاع از خودم و مهمتر از همه، حل تعارض). وقتی می‌توانم این اطلاعات را درباره خودم به اشتراک بگذارم، هویت من بسیار معتبرتر درج می‌شود و به عنوان یک نامزد، با دانشی که به‌طور متفکرانه به‌عنوان یک فرد کامل در نظر گرفته می‌شوم احساس کمتری احساس می‌کنم و راحت‌تر هستم.

تغییر سیستمی با اولویت‌بندی نسل بعدی استعدادها آغاز می‌شود 

علاوه بر تمرکز بر تأثیر از نمایندگی C-Suite در شرکت و اتاق های هیئت مدیره خود، اولویت یکسانی را به گوش دادن و ایجاد مسیرهای عادلانه برای استعدادهای نسل بعدی اختصاص دهید. این فراتر از تلاش های مستقیم برای استخدام است. گوش دادن گسترده تر به آنچه که برای کاندیداهای پایه و اولیه شغلی مهم است، در حالی که فرصت ها را در نظر می گیرند و برای آنها ارزش قائل هستند، یک حرکت معتبر است که مطمئنا مورد قدردانی قرار می گیرد. به جای تمرکز فقط بر برنامه های راهنمایی، برنامه های منتورینگ معکوس را در نظر بگیرید. به اندازه ای که فکر می کنید باید به آنها آموزش دهید از آنها بیاموزید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، یاد می‌گیرید که کاری که انجام می‌دهند (عملکرد شغلی) و دلیل انجام آن (فرهنگ و ارزش‌ها) اغلب برایشان مهم‌تر از محل انجام آن (صنعت) است.

فناوری می‌تواند مشارکت معنادار و دسترسی عادلانه به نامزدها را در همه سوابق و تجربیات مختلف تقویت کند

در حالی که ما در مسلماً مجازی‌ترین جامعه‌ای است که تا به حال وجود داشته است، بسیاری از گفتگوهای استخدامی فعلی هنوز بر تلاش‌های مبتنی بر دانشگاه متمرکز است که برای یک جامعه غیرمجازی ساخته شده‌اند، زمانی که شرکت‌ها مجبور بودند تصمیمات مبتنی بر بودجه در مورد مکان سفر فیزیکی برای ملاقات با نامزدها بگیرند. به صورت حضوری. والدین هنوز در مورد اینکه چه شرکت‌هایی در محوطه دانشگاه استخدام می‌کنند، می‌پرسند، به جای اینکه بیشتر بر این موضوع تمرکز کنند که دانش‌آموزان کجا کارآموزی و شغل می‌گیرند. در حالی که تلاش‌های مبتنی بر پردیس البته اجزای مهمی از استراتژی کلی استخدام شما هستند، فناوری و پلت‌فرم‌های استخدام را اولویت‌بندی و ترکیب کنید تا دسترسی خود را به دانش‌آموزان گسترش دهید، نه تنها به پردیس‌هایی که فرصت بازدید از آنها را ندارید، بلکه برای بسیاری از دانشجویان در دانشگاه مدارسی که بازدید می کنید و به دلایل بسیار معتبری به طور مداوم با مراکز شغلی خود درگیر نیستند.

تجربه فراتر از دوره های کارآموزی، رشته های تحصیلی و معدل را دوباره تصور کنید

در حالی که دوره های کارآموزی تاثیرگذار هستند، دلایل زیادی وجود دارد که چرا نیاز به کارآموزی رسمی می تواند به همان اندازه ناعادلانه باشد. دانش آموزی که باید به عنوان بخشی از برنامه بورس تحصیلی خود در برنامه نویسی تابستانی شرکت کند، یا باید چند شغل نیمه وقت اضافی برای گذراندن زندگی خود انجام دهد، یا به عنوان یک دانشجوی ورزشکار هرگز زمانی برای مشارکت نخواهد داشت. در یک دوره کارآموزی کامل تابستانی، اغلب تجربیات دیگری دارد که به همان اندازه، اگر نه بیشتر، برای نشان دادن تعهد نشان داده شده به فرآیند شغلی مرتبط است. هنگام ارزیابی کاندیداها، نه فقط دوره های کارآموزی، همه تجربیات را در نظر بگیرید. به داستان های پشت برنامه مورد نیاز برنامه بورس تحصیلی، تحقیقات و سایر پروژه های دانشگاهی که آنها در طول ترم ها تکمیل کرده اند، تعهد زمانی مربوط به انجام یک ورزش یا مسئولیت مراقبت از خواهر و برادر کوچکتر گوش دهید. به جای جستجوی اشتباهات در رزومه، به دنبال داستان باشید. اگر معدل پایین تر از حد انتظار شما است، روی این تمرکز کنید که آیا دانش آموز در طول کالج سیر صعودی در عملکرد تحصیلی کامل خود داشته است. و تمرکز خود را روی رشته ها متوقف کنید. به عنوان یک متخصص جامعه شناسی که یک شرکت فناوری با دو حق ثبت اختراع را اداره می کند، می توانم از طریق دست اول به شما بگویم که در حالی که مسیر خطی از رشته به حرفه اغلب بیشترین صحبت را در مورد آن می شود، اغلب خارج از کارکردهای بسیار خاص مانند مهندسی و فیزیک بی ربط است. و هر رشته ای در هر پردیس وجود ندارد. آیا می‌دانستید که از ۱۱۷ HBCU در این کشور، تنها ۱۹ مرکز دارای مدرک مالی واقعی هستند؟ گسترش یک رشته مورد نیاز (مالی) به یک دسته اصلی ترجیحی (مالی، اقتصاد، ریاضی، آمار، و غیره) همچنین تلاش‌های شما را برای استخدام به سمت جوامع جدید استعدادهای بالقوه باز می‌کند.

من اصالتا اهل لوئیزیانا هستم و در جنوب ما چیزی به نام “lagniappe” داریم که به معنی “یک چیز کوچک اضافی” است. ” نکته‌ای که من با آن امضا می‌کنم این است:  روی طرز فکر مردم تمرکز کنید، نه فقط بر آنچه می‌دانند. چگونه آنها شکست خورده اند و نه تنها در جایی که موفق شده اند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، آنها هستند. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی